Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Hayır malesef koca bir hayır.En tepeyi falan hedef almadı.Doğunun en tepe dediği yer işte karahanlıyı o mabette öldüren adamların oluşumu.Davutoğlu da oradaydım diyor mesela.Sonrada adı gladio oldu galiba.Kişileri hedef almak yerine oluşumu hedef alacaktın o yüzden doğu o açıklamayı yapıp operasyon sonlandı diyor.Çomağı asıl sokan kişiler tapınakçılar yani adamların operasyonunun bile farkında olup manipule etmişler.Zaten bu adamları bitirmek birkaç kişiden ibaret olmayan sistemli bir oluşum oldukları için bu kadar zor.Her yere sızmışlar her yerde elleri var dünyada güç ve zenginliğe sahipler.Tapınakçıların kovanına çomak soktu diye düşünüyorsun değil mi işte öyle değil.Şöyle diyeyim bu adamların kompleks hamlelerini öngörebilseler bu adamlar planlarında bu kadar başarılı olamazlardı zaten.Mastermind olayı yani.Genel olarak şöyle bir mantıkları var : Omlet yapmak istiyorsan yumurtaları kırmak zorundasın. Hatırladığım cümle buna benzer olması lazım.Kısacası 11 Eylül için Abd kendini vurdu olayı var ya kendini de vurur kendini de deşifre eder kısmi temizlikte yapar sen bak şu işe dersin fakat yüzyıllık planın bir parçasıdır sadece.Dizide gerçek olaylar işleniyordu bunların tamamen senaryo olması imkansız.Malum tezkere olayı var.Galiba zamanında Mit’e bile açıklama yapmak zorunda bıraktırttmış dizi.
Gladio farklı olay ama derin devlet mevzusu dizinin ilk kısımları ve sonrasında farklı anlatıldı işlendi. İlki mafya, sonrası ankara odaklı hatta yurt dışı... Madem bu arslan bey onların adamı neden mit müdürünü çekti aldı kimseye sormadan ? Ki adamın fişini çekme nedeni abd ye bilgi satması hatta videolu güzelce kanıtladı. Doğu dan bilgi alıyordu da o boş karaktere yaptıkalrını anlatmıyordu en iyisini yaparak. Adamın her hareketi devlete yönelikti konsey olsun tır-gemi olayları olsun, k.ırak da ki operasyonlar olsun.

Tapınak mevzusu zaten bitemezdi 60 dan beri ülkeyi abd yönetiyor bunu mu bilmeyecekler. Evet adamlar her yere girmiş değil sızmak, bu yüzden gizli operasyon yapıyor ya. Doğu beyden ankaraya kadar herkesin kudurma sebebi bu zaten adamın hamleleri bilen yok :D Bak ne diyorum abd ye bilgi satanı kendi indirdi görmezden gelirdi onu. Ki o adamın mafya ile de işi yoktu farklı mevzuydu oradan k.ırak a bağladılar ama. Orada ki türkmenlere silah dan tut her türlü yardımı götürdüler işi. Devlete bir şekil çalım atan insanın bok işi mi olur dağlarda evlere operasyon düzenlesin ? Karahanlı ile bir ara takılma sebebi de onun yükseleceğini bilmesi. Bu yüzden evladını kaçırıyor. Onu oraya getirenleri doğu da bilmiyor ankara da. Ama adam orada ? Kısaca saçma senaryo ya kurban gitti arslan bey. Çokta sevilir onun olduğu her bölüm şahanedir oyuncusu da güzel oynamıştır.

Doğu Eşrefoğlu'nun hangi konumda olduğunu bir türlü anlamadım. Derin devletin başındaki kişi, Mito bile arkasından iş çeviriyor.

Yahu adam sırf getirdiği malzemeyi beğenmedi diye adamın tekini tartakladı. Adam doğal olarak kendisini mahkemeye verince o işin sonu iyi bitmesine rağmen gitti adamı öldürttü.

Elifi işini yapmaya çalıştığı için kaçırttı. Eğer Polat o an orada olmasaydı kafasına sıkacaktı da.

Çakır'ı iyi bri kötü karakter olarak sevenleti anlayabilirim. Ama bu karakteri insan olarak cidden sevenleri(ki buna Polat'ın kendisi de dahil) anlamam. Şerefsiz mafya bozuntusunun tekiydi işte.
Tabi Çakırın adamı olmak veya onunla iş yapmak istemezdim ama öyle dostum olsa fena olmazdı :hhh:şaka maka gerçek hayatta olsaydı zerre sevmezdim zaten

Gladio farklı olay ama derin devlet mevzusu dizinin ilk kısımları ve sonrasında farklı anlatıldı işlendi. İlki mafya, sonrası ankara odaklı hatta yurt dışı... Madem bu arslan bey onların adamı neden mit müdürünü çekti aldı kimseye sormadan ? Ki adamın fişini çekme nedeni abd ye bilgi satması hatta videolu güzelce kanıtladı. Doğu dan bilgi alıyordu da o boş karaktere yaptıkalrını anlatmıyordu en iyisini yaparak. Adamın her hareketi devlete yönelikti konsey olsun tır-gemi olayları olsun, k.ırak da ki operasyonlar olsun.

Tapınak mevzusu zaten bitemezdi 60 dan beri ülkeyi abd yönetiyor bunu mu bilmeyecekler. Evet adamlar her yere girmiş değil sızmak, bu yüzden gizli operasyon yapıyor ya. Doğu beyden ankaraya kadar herkesin kudurma sebebi bu zaten adamın hamleleri bilen yok :D Bak ne diyorum abd ye bilgi satanı kendi indirdi görmezden gelirdi onu. Ki o adamın mafya ile de işi yoktu farklı mevzuydu oradan k.ırak a bağladılar ama. Orada ki türkmenlere silah dan tut her türlü yardımı götürdüler işi. Devlete bir şekil çalım atan insanın bok işi mi olur dağlarda evlere operasyon düzenlesin ? Karahanlı ile bir ara takılma sebebi de onun yükseleceğini bilmesi. Bu yüzden evladını kaçırıyor. Onu oraya getirenleri doğu da bilmiyor ankara da. Ama adam orada ? Kısaca saçma senaryo ya kurban gitti arslan bey. Çokta sevilir onun olduğu her bölüm şahanedir oyuncusu da güzel oynamıştır.
Sen karakteri çok sevdiğin için Yagami Light misali herşeyi kendisinin planladığını düşmanı çökerttiğini falan sanıyorsun herhalde. :D O kadar iyiydi madem öldüreceklerini bilip ona göre hazırlık yapmalıydı.

Sen karakteri çok sevdiğin için Yagami Light misali herşeyi kendisinin planladığını düşmanı çökerttiğini falan sanıyorsun herhalde. :D O kadar iyiydi madem öldüreceklerini bilip ona göre hazırlık yapmalıydı.
Adam plan yapmış zaten, Polatın spermlerinden yeni bir varis ortaya çıkarmış :D Diziyi ne hale soktular, adamın ölüsünü bile kullandılar.

Doğu Eşrefoğlu'nun hangi konumda olduğunu bir türlü anlamadım. Derin devletin başındaki kişi, Mito bile arkasından iş çeviriyor.
Doğu eşref oğlu, pusu da gösterilen ihtiyarlar başkanının kardeşiymiş. Doğu bey Derin devletin iç işleri bakanı gibi bir şey herhalde. Zaten Konsey dağıldıktan sonra senaryo tamamen çöplüğe dönüştü. Sırf reyting uğruna çekilen bir dizi haline geldi.

Konsey sahneleri tek mekanda geçmesine rağmen oyunculuklar o kadar iyiydi ki yarım saatlik tartışma su gibi akıp gidiordu.
Pusu'da ise yalçın, ersoy ulubey, ve iskerder zamanları baya hoşuma gitmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık