Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Dogecoin için birşey diyemem belki ciddi düşünüyorlardır ama bir başka değerin adını kullanıp coin çıkaranlar istisnasız dolandırıcı ekipler olmuştur bu piyasada.Eskiden işte bitcoin ve ethereum adını kullanıyor kimine çok kazandırıyor kimi şanssızlara da çok kaybettiriyorlardı.O açıdan dikkatli olun.Sadece köpek teması değil Elon Musk adını kullanan bütün projeler piyasa tabiriyle scam projeler.Bugün varlar 3 ay sonra burada olurlar mı Allah bilir.Almayın demiyorum ama güvenip çok kalmayın diye uyarayım görmüşken. :)

Dogecoin için birşey diyemem belki ciddi düşünüyorlardır ama bir başka değerin adını kullanıp coin çıkaranlar istisnasız dolandırıcı ekipler olmuştur bu piyasada.Eskiden işte bitcoin ve ethereum adını kullanıyor kimine çok kazandırıyor kimi şanssızlara da çok kaybettiriyorlardı.O açıdan dikkatli olun.Sadece köpek teması değil Elon Musk adını kullanan bütün projeler piyasa tabiriyle scam projeler.Bugün varlar 3 ay sonra burada olurlar mı Allah bilir.Almayın demiyorum ama güvenip çok kalmayın diye uyarayım görmüşken. :)
Moonlar da bu mantıkla türeme aslında. Sonra safeli, fairli isimler vs. Hepsi bir birinin kopyası zerre güven vermiyorlar.
Aldık mı? Tabii ki :gamyon:

Elongate, Vancat almış adamım ben : ))

Son düzenleme:
Moonlar da bu mantıkla türeme aslında. Sonra safeli, fairli isimler vs. Hepsi bir birinin kopyası zerre güven vermiyorlar.
Aldık mı? Tabii ki :gamyon:

Elongate, Vancat almış adamım ben : ))
Şu an piyasa uzun bir süre gidecek çöküş gelmeyecek gibi gözüküyor.Hani btc yüzünden düşse yarılasa bile geri toparlar şeklinde.Ama bu yaptığını 2018 yılı başlarında yapmış olsaydın bu aldıkların muhtemelen elinde kalırdı o yüzden uyarıyorum. :D Yine böyle bir dönem er geç gelir.Bilsen zaten satar eldeki sayıyı daha sonra kat kat arttırırsın coin olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık