Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Şu an piyasa uzun bir süre gidecek çöküş gelmeyecek gibi gözüküyor.Hani btc yüzünden düşse yarılasa bile geri toparlar şeklinde.Ama bu yaptığını 2018 yılı başlarında yapmış olsaydın bu aldıkların muhtemelen elinde kalırdı o yüzden uyarıyorum. :D Yine böyle bir dönem er geç gelir.Bilsen zaten satar eldeki sayıyı daha sonra kat kat arttırırsın coin olarak.
50 dolar cüzdana atıp kar beklentisi gözetmeksizin yeni çıkmış abuk subuk ne kadar coin varsa aldım. Sadece 1 tanesi piyasadan silinmese yeter bana : ))
Ki o bile kalmaz kalan da öyle çok sıfır atmaz yine de bir kerelik yaptım işte. Fakirin umut ekmeği dediğin böyle olur :a: Alması baya zevkli oluyor :D

Eclipse 1 TL olacak ve ben milyoncuklarımla size güleceğim

50 dolar cüzdana atıp kar beklentisi gözetmeksizin yeni çıkmış abuk subuk ne kadar coin varsa aldım. Sadece 1 tanesi piyasadan silinmese yeter bana : ))
Ki o bile kalmaz kalan da öyle çok sıfır atmaz yine de bir kerelik yaptım işte. Fakirin umut ekmeği dediğin böyle olur :a: Alması baya zevkli oluyor :D

Eclipse 1 TL olacak ve ben milyoncuklarımla size güleceğim
Anladım şu an o açıdan iyi.10 dolara adet olarak milyon milyon alabiliyorsun piyango vurursa çok ucuz fiyat olduğu için yükseltebiliyorlar.Tabii en az 100 milyar dolaşım falan olduğu için 100 milyar TL etmesi gerekir onun için. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık