Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Ben de istiyorum bundan artık. Yok mu şöyle 100-150 yatırıp 500 600 kazandığımız bir tarife?

Geçen yıl 3k bitcoin alsam şuan 30k param vardı :/ Araştırıp girmeyi düşünüyorum bende. Hatta geçen 100 lira altcoinlerden birine bastım arkadaşla bir batalım ufaktan .d

yeni çıkacak olan projeler sistemlerini test etmek için yardımcı olanlara çeşitli ödüller dağıtıyor, ödüller çoğu zaman ödülü cüzdana aktarmak için ödememiz gereken gas fee den daha az olduğu için bir anlamı kalmıyor ama, bazen sağlam ödüllendirmelerde olmuyor değil, en son katıldığım testnetten yaklaşık 200 usd civarında bir ödül aldım. yeni başlayacak arkadaşlar araştırabilir şanslıysanız ilk yatırımınızı buradan çıkarabilirsiniz.

yeni çıkacak olan projeler sistemlerini test etmek için yardımcı olanlara çeşitli ödüller dağıtıyor, ödüller çoğu zaman ödülü cüzdana aktarmak için ödememiz gereken gas fee den daha az olduğu için bir anlamı kalmıyor ama, bazen sağlam ödüllendirmelerde olmuyor değil, en son katıldığım testnetten yaklaşık 200 usd civarında bir ödül aldım. yeni başlayacak arkadaşlar araştırabilir şanslıysanız ilk yatırımınızı buradan çıkarabilirsiniz.
Süper bilgi lan bu. Sağol.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık