Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Baktım hiçbir şey anlamadım :D
Takip meselesi biraz, ezbere almak yerine bu adamlar daha fazla bu iş içinde onlara göre almak daha yararlı gibi.
Mesela ''Holo al at grafiği'' var.
HOTBTC — Grafikler ve Fiyatlar — TradingView

Şuan alınabilecek seviyede daha çok yükseliyor. Muhtemel durumuna göre de yükselecek, her coin'in bu grafiğinden var. Takip ettiğim kadarıyla da doğru çıkıyor. Sat denildiği zaman baktığım coinler düşüş yaşıyor, al denilenler yükseliyor. Tabi piyasa da sürprizler olmuyor değil ama çoğunlukla iyi tahminler var.

Fakat çoğu zaman zarar ettirmez. Şöyle söyleyeyim 3 ay önce baktığım XRP, XLM, Maker, Tezos, Bat vb. pek çok coin 2 katına veya daha fazlasına katlamış durumda şuan fiyatını. Yani eğer piyasalar birden çökmezse sana uzun vadede yine zarar ettirmiyor. Hele ki şuan Holo gibi 10 Kuruş eden bir coine yatırım yapmak pek zarar ettirmez. Yani çoğu kişi şuan bu ucuz coinlere yatırım yapıp değerlenmesini bekliyor.

Takip meselesi biraz, ezbere almak yerine bu adamlar daha fazla bu iş içinde onlara göre almak daha yararlı gibi.

Şuan alınabilecek seviyede daha çok yükseliyor. Muhtemel durumuna göre de yükselecek, her coin'in bu grafiğinden var. Takip ettiğim kadarıyla da doğru çıkıyor. Sat denildiği zaman baktığım coinler düşüş yaşıyor, al denilenler yükseliyor. Tabi piyasa da sürprizler olmuyor değil ama çoğunlukla iyi tahminler var.

Fakat çoğu zaman zarar ettirmez. Şöyle söyleyeyim 3 ay önce baktığım XRP, XLM, Maker, Tezos, Bat vb. pek çok coin 2 katına veya daha fazlasına katlamış durumda şuan fiyatını. Yani eğer piyasalar birden çökmezse sana uzun vadede yine zarar ettirmiyor. Hele ki şuan Holo gibi 10 Kuruş eden bir coine yatırım yapmak pek zarar ettirmez. Yani çoğu kişi şuan bu ucuz coinlere yatırım yapıp değerlenmesini bekliyor.
Öyle büyük para hayalim yok. Üç beş kuruş kazanmak maksadım :D

Söverim :artiz: Şaka bir yana giren riski almıştır zaten.
Öyle de insanlar az çok beklentisi olmadan da girmiyor işte.
Dediğim gibi Holo şuan 10 Kuruş seviyelerinde. Sene sonu 1 Lira gibi olma hatta aşma durumu bile var piyasanın durumuna göre.
Fakat dediğim gibi bir risk bu da. Çok para yatıranlar riski alacak ona göre de parasını belki de 10'a katlayacak... :D

Not: Yatırım tavsiyesi değildir, olası bir çakılmada profilime gelip sövmeyiniz...

Bu bir yatırım tavsiyesi mi ? gördüğüm kadarıyla öyle,hemen devlete bildiriyorum mapustan çıkmak sana yaramadı. :D

Öyle de insanlar az çok beklentisi olmadan da girmiyor işte.
Dediğim gibi Holo şuan 10 Kuruş seviyelerinde. Sene sonu 1 Lira gibi olma hatta aşma durumu bile var piyasanın durumuna göre.
Fakat dediğim gibi bir risk bu da. Çok para yatıranlar riski alacak ona göre de parasını belki de 10'a katlayacak... :D

Not: Yatırım tavsiyesi değildir, olası bir çakılmada profilime gelip sövmeyiniz...
Masal gibi uzun yazıp yatırım tavsiyesi değildir yazmak hoş değil kardeşim :oleyo2: Bakalım ya binance hesabı açayım önce.

Bu bir yatırım tavsiyesi mi ? gördüğüm kadarıyla öyle,hemen devlete bildiriyorum mapustan çıkmak sana yaramadı. :D
Yatırım tavsiyesi değil gözlemlerim. :D
Yani 2021 Ocak ve 2021 Mart arası bu 3 aylık süreçte yukarıda yazdığım coinler 2 kat, bazıları daha fazla arttı. Bu demek değil ki aynı gidecek, piyasalara bağlı. Pek çok büyük yatırımcı şuan durumun böyle gideceğini söylüyor. Ocak aynında Maker yanlış hatırlamıyorsam 9 bin TL civarındaydı. Şuan 17 bin TL civarında. Yılbaşının hemen öncesinde XRP aldım öyle yeme içme parasına. 1 günde nerdeyse 2 katına çıkınca sattım. O zaman 1 lira 90 kuruş falandı. 4 lira 70 kuruş falan şuanda. :D
Aynı şekilde Bat, XLM de katlamış.

Masal gibi uzun yazıp yatırım tavsiyesi değildir yazmak hoş değil kardeşim :oleyo2: Bakalım ya binance hesabı açayım önce.
Hesap açmak da parayla değil ya aç gitsin. :D
Benim yatırım yapacak büyük param yok, siz benden yatırım tavsiyesi alıyonuz. Ulan hayata bak be!!! :D

Editlesen kaç yazar ben alıntıyı yapmışım.:gamyon:
Sen alıntılamadan önce editledim lan bu arada. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık