Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
alım-satımda ve diğer işlemlerde sorun çıkmayan, güvenilir bir yer var mı tavsiye edebileceğiniz, internetten yorumlara baktım btctürk,binance, paribu hakkında olumlu bir yorum göremedim de.

gerçekten inanılmaz bir şeytani buluş daha, eklemek istedim.

alım-satımda ve diğer işlemlerde sorun çıkmayan, güvenilir bir yer var mı tavsiye edebileceğiniz, internetten yorumlara baktım btctürk,binance, paribu hakkında olumlu bir yorum göremedim de.

O 3'lü kullanılıyor çoğu kişi tarafından. Binance biraz daha iyi gibi...

Binance kullanıyorum.Herhangi bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.Btctürk kullanırken 3 4 kere çökme yaşadım uygulamaya giremedim.

Şimdi ben sana desem ''Şuna yatırım yap'' olmaz diyemem yani. Olası kötü bir senaryona da benim kötü hissetmem yanında sende bana karşı pek iyi hisler barındırmazsın... :D :ehe:
O yüzden bu tip siteler, grafikler sana daha yardımcı olur. :D
Bankacı ve Borsacılar daha net bilir. şunu sat al demek kanunen de yaptırımı olan şeyler o yüzden ekşide vs her yerde yatırım tavsiyesi değildir yazar.
https://www.eduhukuk.com/yatirim-tavsiyesi-verme-sucu-ytd/ Esasen coin işlerin, spk tanımıyor yani ceza veremez denebilir, ama ülkeyi biliyorsun. Sen yine dikkat et timsah.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık