Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
bugün girmeye başladım bende yeni hesap açtım binance da. pek bir bilgim yok ama 5000 tl aylık para yatırma kotası koymuşlar ilgincime gitti. Benim gibi yeniyseniz tavsiyem baya temkinli olun. Girdiğiniz her yere düşük parayla girin, geri parayı çekebiliyor musunuz buna bakın. Birçok kişinin yabancı borsalarda dolandırıldığını okudum.

Yarın işim var, cumartesi veya pazar girmeyi düşünüyorum.

Oynayanlara bazı sorularım var mümkünse yanıtlarlarsa sevinirim:
1-Bianance açmayı düşünüyorum. İstediğim zaman paraya çevirebiliyor muyum?
2-Kripto cüzdan kullanımı şart mı? Yoksa aracılar yeterli mi? Tavsiye olarak vermek zorunda değilsiniz, sadece neler yaptığını yazsanız da yeter.

2-Kripto cüzdan kullanımı şart mı? Yoksa aracılar yeterli mi? Tavsiye olarak vermek zorunda değilsiniz, sadece neler yaptığını yazsanız da yeter.
Binance'den açabilirsin. Al sat yoğunluğu çok aşırı fazla olmadığı sürece sıkıntı olmuyor istediğin zaman satabilirsin yani paraya çevirebilirsin coinleri.
Coin transferi falan çok yapmayacaksan gerek yok sanırım.

Binance aynı zamanda bir kripto para cüzdanı orada kripto paralarını tutabilirsin. Soğuk cüzdana çekmene gerek yok. İstediğin an paraya çevirebilirsin. Ben Binance global kullanıyorum. Global hesabımla trbinance'e girip banka hesabımdan parayı oraya atıyorum. Orada USDT yani dolara çevirip. TRBinance'da ekranın sol tarafında binance'ye aktar kısmını kullanarak usdt lerimi Binance global e aktarıyorum. TL ile işlem yapabilirsin ama coin çeşitliliği az oluyor. O yüzden usdt veya busdt üstünden işlem yap.
Aynı işlemi tersine yaparak paranı çekebilirsin. Hem dolar kuru ile kar etmiş olursun.
Binance kullanan arkadaşlar üye olurken OFOA0THM referans kodunu kullanırsanız %10 komisyon indirimi alırsınız. Hesabımda 500 bnb olmadığı için en fazla %10 verebiliyorum varsa %20 referans kodu veren arkadaş onun kodunu kullanın. Ayrıca hesabında bnb tuttukça komisyon indirimi alırsın.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık