Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
"şans" değil reyiz :(
Şu barça olayından sonra seri yükselmiş işte. Doge falanda iyiydi. Ulan bu paralar bu kadar bilinmeden önce faucet freebitcoin gibi reklam izleyip satoshi kazandığın yerler vardı. Tek sıkıntı belirli bir miktardan sonra almana izin veriyordu fhhd

Sen bilirsin reyiz.Para katlayayim diye girenler genelde hüsran ile çıkıyorlar.Bu iş para katlama işi değil yatırım işi.
Günlük takip edeceğin birde uzun süreli gideceğin şeyler olmalı. Geçen hafta mesela Bitcoin 50k idi 60k gördüm bugün. Geçen sene 20k falandı. İyi para kazandırıyor dikkatli olmak lazım sadece. Zarar ettim satayıma dikkat etmek lazım. Ya da al sat tekrar al oynayıp. Kar üzerinden yatırım yapmak gerekiyor. Umrumda olmaz dediğim paralar olsa çoktan girmiştim aslında da neyse.

Şu barça olayından sonra seri yükselmiş işte. Doge falanda iyiydi. Ulan bu paralar bu kadar bilinmeden önce faucet freebitcoin gibi reklam izleyip satoshi kazandığın yerler vardı. Tek sıkıntı belirli bir miktardan sonra almana izin veriyordu fhhd

Günlük takip edeceğin birde uzun süreli gideceğin şeyler olmalı. Geçen hafta mesela Bitcoin 50k idi 60k gördüm bugün. Geçen sene 20k falandı. İyi para kazandırıyor dikkatli olmak lazım sadece. Zarar ettim satayıma dikkat etmek lazım. Ya da al sat tekrar al oynayıp. Kar üzerinden yatırım yapmak gerekiyor. Umrumda olmaz dediğim paralar olsa çoktan girmiştim aslında da neyse.
valla ben de bitcoin reklam izleyerek, bağzı ünilerin sistemlerine kaydolarak, anket doldurarak falan kazanıp oyun parası olarak harcamıştım :d sadece dijital iken basitti her şey, online kazanıp online harcıyordun :T zamanında reklam izleyerek kazanıyordum çünkü ederi o kadardı, hatta ünilerden satoşi falan değil ben direk 3 btc almıştım yav. totalde 6 btc vardı :d ama keşke diyesim yok çünkü çok saçma.

S
valla ben de bitcoin reklam izleyerek, bağzı ünilerin sistemlerine kaydolarak, anket doldurarak falan kazanıp oyun parası olarak harcamıştım :d sadece dijital iken basitti her şey, online kazanıp online harcıyordun :T zamanında reklam izleyerek kazanıyordum çünkü ederi o kadardı, hatta ünilerden satoşi falan değil ben direk 3 btc almıştım yav. totalde 6 btc vardı :d ama keşke diyesim yok çünkü çok saçma.
Seninkisi epey eski o zaman ya benimki 2017-2018 falandır. Bitcoin çok olmasa da değerliydi yine.

Hayırlısı bakalım ne olacak. Para birimi olarak mı görecekler yoksa uyuşturucu muamelesi mi görecek merak ediyorum. Devletler çok sıcak bakmıyor sanki artık bu işe diye okumuştum.

Satoshi Nakamoto'nun kim olabileceği üzerine bazı düşünceler mevcut:
Bunlardan biri her komplo teorilerinde adı geçen Rothschild ailesi. Bunlar The Economist dergisinin hissedarı ve bu dergi genellikle öngörülerini sembolizmle kapaklarında anlatmakla meşhurdur. 9 Ocak 1988 yılındaki kapağında "Get Ready for a World Currency" yazar. Ayrıca dolar yanarken bir anka kuşu madeni bir para taşır üzerinde. Kimileri bu paranın Bitcoin simgesine benzediğini dile getirir.
Daha sonra 31 Ekim 2015 tarihli kapaklarında Bitcoin'i bir çark içerisinde resmedip "The trust machine" kelimesini kullanıyorlar. Kapaktaki bu yazının 1 doların arkasındaki "In God We Trust" yazısına gönderme olduğu düşünülür.

Bir başka düşünce ise
Samsung
Toshiba
Nakamichi
Motorola
4 Asya teknoloji devinin bu işte payı olduğu düşünülür isimlerinden dolayı.

(Buradaki bilgiler Blokzincir Kritpto Paralar Bitcoin kitabından alındı.)

S

Seninkisi epey eski o zaman ya benimki 2017-2018 falandır. Bitcoin çok olmasa da değerliydi yine.

Hayırlısı bakalım ne olacak. Para birimi olarak mı görecekler yoksa uyuşturucu muamelesi mi görecek merak ediyorum. Devletler çok sıcak bakmıyor sanki artık bu işe diye okumuştum.
para birimi olmasına devletlerin sıcak bakması bişeyi fark ettirmeyecek bence :dd

Dünya dijitalleşiyor, artık kaçış yok.

Devletler, bu gün küfrettikleri kripto borsasına önümüzdeki yıllarda geçişte yapabilirler. Bakarsınız kağıt paranın devri kapanır.
Zaten kağıt paraların da karşılığı yok çoğu bankadaki. Fakat sıkıntılar da olabilir Mr. Robot izlemiş miydin?

para birimi olmasına devletlerin sıcak bakması bişeyi fark ettirmeyecek bence :dd
Korku yaratırlar en kötü ihtimalle. Herkes bu kadar rahat giremez. Özellikle uyuşturucu, silah ticareti gibi bakarlarsa.

Zaten kağıt paraların da karşılığı yok çoğu bankadaki. Fakat sıkıntılar da olabilir Mr. Robot izlemiş miydin?
Kesinlikle. Bahsettiğin filmi de izlemedim.

Bunun yanı sıra, risk sadece kripto borsasında değil her yerde, bütün yatırım platformlarında var. Borsada işlem yapıyorsan kaybetmeyi kabul edebilecek yapıda olman gerekiyor.

hiç anlamıyorum bu işten diyorum ki şöyle 500 600 lira atayım bikaç coin alayım 5 10 sene unutayım değerlenirse değerlenir. Varmı yeşillendirecek birisi. BTC hesabımda var :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık