Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Sen bilirsin reyiz.Ben uzun vade yatırım yapabilen bir adam değilim.Gün gün takip edeceğim için bana pek gelmiyor.Daha çok sigara parası çıkartıyorum ben.Dogecoin sağ olsun çok sigarasını içtim elon reyizin :D
Lan millet Chiliz'den dolayı zengin oldu . 0.05 iken 100.000 tane alsa deli kar fhfh

Dediğim coin de 1 gece de 0.2 den 0.4 olmuş güzel artmış yani. İleride bir chiliz olabilir yani. Gerçi chiliz yeni bir coin. Hala yükselebilir o meret aslında ama zamanında giren fena kazandı ona varya...

Kripto paranın güvenilir olup olmadığından ziyada şuan ki türkiye şartlarını düşünürsek, türk parası dışında diğer her şey daha iyi bir yatırım aracı olacağı kesin gibi.
Yaptırımlarda yolda, faizler bu kadar uzun süre yüksek de kalamaz indirdikleri an döviz Allahına kavuşacak zaten. Hiç bir şey yapmayıp sadece binanceye türk lirası aktarıp oradan dolara çevirseniz bile paranızın değerini korumuş olursunuz.

önerdiğimden değil ama kardeşim geçenlerde chz'ye yatırdı, o günde uçtu gitti, sadece o günkü kazancı 500 dolardı (yatırdığı parada 500 dolardı). Baya iyi bir zamanı yakaladı, bir de ilk defa girdi bu işlere :D ama belli olmuyor bazen çok da patlayabiliyorsun.

Son düzenleme:
Lan millet Chiliz'den dolayı zengin oldu . 0.05 iken 100.000 tane alsa deli kar fhfh

Dediğim coin de 1 gece de 0.2 den 0.4 olmuş güzel artmış yani. İleride bir chiliz olabilir yani. Gerçi chiliz yeni bir coin. Hala yükselebilir o meret aslında ama zamanında giren fena kazandı ona varya...
Ben şu şekilde yapıyordum işlemlerimi.Mesela bin lira ile giriyorum.Altcoinler ile al sat yapıyorum 1050 lira oldu mu 50 lirayı btcye veya eteryuma atıyorum.En son çıkarken bu işten 1550 falan çekmiştim.

B
Ben şu şekilde yapıyordum işlemlerimi.Mesela bin lira ile giriyorum.Altcoinler ile al sat yapıyorum 1050 lira oldu mu 50 lirayı btcye veya eteryuma atıyorum.En son çıkarken bu işten 1550 falan çekmiştim.
Bazı coinler deli kazandırıyor ya baksana. Chil'e risk alıp giren zengin oldu muhtemelen tek kasını bile oynatmadan. Ben girip pc parası ile çıksam yeterli olurdu. Kenarda boş yatıyor para. 1000 lira ile girip 10x yapsam 10000 lira yapar :D

1 ay önce 1 btc alacaktım, arkadaşın tavsiyesi üzerine bekledim beklemez olaydım. ( arkadaş yıllardır bu işlerle uğraşıyor güvendim )

Belli mi olur. Şans işte. Şöyle düğün chil 4 iken haberim oldu aldım. 7 lira olduğunda deli kar etmiş olmaz mıydım o kadar yüksekten girmiş olmama rağmen. Böyle böyle kazanıyor zaten insanlar dhfhd

Şu anlık zaten pek bir şey yapmadım ama kafama yattı.
Sen bilirsin reyiz.Para katlayayim diye girenler genelde hüsran ile çıkıyorlar.Bu iş para katlama işi değil yatırım işi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık