Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
2008'de Nobel Ekonomi Ödülünü almış iktisatçı Paul Krugman şunu demiş, "by 2005 or so, it will become clear that the Internet's impact on the economy has been no greater than the fax machine's."
Aynı adam Bitcoin için de "Bitcoin is nonsense."
Nobel kazanan iktisatçıların bazıları, dediklerin haksız çıkmalarıyla bilinirler. Bu adam da onlardan. Belki dediğin gibi hiçbir anlamı yoktur kripto paraların sen bilirsin.

2008'de Nobel Ekonomi Ödülünü almış iktisatçı Paul Krugman şunu demiş, "by 2005 or so, it will become clear that the Internet's impact on the economy has been no greater than the fax machine's."
Aynı adam Bitcoin için de "Bitcoin is nonsense."
Nobel kazanan iktisatçıların bazıları, dediklerin haksız çıkmalarıyla bilinirler. Bu adam da onlardan. Belki dediğin gibi hiçbir anlamı yoktur kripto paraların sen bilirsin.
Bunu ancak zaman gösterir,ben bilir kişi falan da değilim sadece görüşüm bu.

Yakında devlet el atacağı için kar oranı ciddi derecede düşecektir bu zamana kadar yapanlar köşe oldu bu saatten sonra en azından bizim ülke için karlı bir yol olacağını düşünmüyorum.Gene kazandıracaktır ama vergilendirmelerden sonra önceki kadar olmaz muhtemelen

Binance üzerinden saniyelik işlem yapabiliyorsun.Btctürk de öyle ama uygulama patlıyor bazen.
Şöyle bir coin varhttps://coinmarketcap.com/tr/currencies/holo/historical-data/
şubat 12 civarı 1 bilmem ne dün gece 4 bilmem ne olmuş. Sürekli bir artış var gözlemlediğim kadarıyla. Şimdi alıp hazirana kadar bekletsem bana zararı olmaz en kötü 400 liradan olurum ama fırlarsa fena kartlarım gibi geldi.

herif token zengini oldu gitti be
Vallahi öyle oldu. Chiliz'i kaçırmamıştır o. Şu an kokteylini yudumlayıp bize gülüyordur :D

Yakında devlet el atacağı için kar oranı ciddi derecede düşecektir bu zamana kadar yapanlar köşe oldu bu saatten sonra en azından bizim ülke için karlı bir yol olacağını düşünmüyorum.Gene kazandıracaktır ama vergilendirmelerden sonra önceki kadar olmaz muhtemelen
Vergilendirmede geçmiş dahil edilebiliyor diye biliyorum. Banka hesabına bir girdi varsa devlet bir şekilde onu alır.

Ben de amaneden neden artık girmiyor diyordum, meğer zengin olmuş vay be. Bu arada telefon numaralarının görünmeyeceği şekilde telegram grubu açmış olan var mı?

Şöyle bir coin varhttps://coinmarketcap.com/tr/currencies/holo/historical-data/
şubat 12 civarı 1 bilmem ne dün gece 4 bilmem ne olmuş. Sürekli bir artış var gözlemlediğim kadarıyla. Şimdi alıp hazirana kadar bekletsem bana zararı olmaz en kötü 400 liradan olurum ama fırlarsa fena kartlarım gibi geldi.

Vallahi öyle oldu. Chiliz'i kaçırmamıştır o. Şu an kokteylini yudumlayıp bize gülüyordur :D
Sen bilirsin reyiz.Ben uzun vade yatırım yapabilen bir adam değilim.Gün gün takip edeceğim için bana pek gelmiyor.Daha çok sigara parası çıkartıyorum ben.Dogecoin sağ olsun çok sigarasını içtim elon reyizin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık