Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Başlangıcı güzelmiş.

Kırmızı kalem mi o? Kitap kan ağlıyor. :oleyo2:
Siyah vardı ama kirmızı en azindan belirgin ediyor. Yani sayfayi karistirdigim zaman gorebileyim diye yaptim.
Tutunamayanlar'a çok sonradan baslayacagim anlasilan 9-10 tane kolay anlasilir bir kitap okumam gerekiyor :/ Çunkü kitap yordu beni. Bazen sayfa tekrarladigim oldu :/

Siyah vardı ama kirmızı en azindan belirgin ediyor. Yani sayfayi karistirdigim zaman gorebileyim diye yaptim.
Tutunamayanlar'a çok sonradan baslayacagim anlasilan 9-10 tane kolay anlasilir bir kitap okumam gerekiyor :/ Çunkü kitap yordu beni. Bazen sayfa tekrarladigim oldu :/
İlla okuman gerekmiyor bana kalırsa. Kendini seni içine çok da alamayan şeyleri okumaya zorlama bence.

İlla okuman gerekmiyor bana kalırsa. Kendini seni içine çok da alamayan şeyleri okumaya zorlama bence.
Şöyle soyleyeyim , aldı icine ama beni ama ben zorlandim. Sence Zor'un uzerine Zor gider mi? Gitmez :D

Zor-kolay-kolay...-Zor :D

Zaten ona sıra gelene kadar ben baya gecmis olurum herhalde. 9-10 dedigime bakma daha Listemde daha 100'e yakin kitaplar mevcut :/ Ve onları alip okuyacagim.

Zaten "Korkuyu Beklerken" 'i alma sebebim tamamiyla merakımdan ibaret. Yoksa onuda siraya koysaydim. Bir 2 3 yil beklerdim herhalde.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık