Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Şöyle soyleyeyim , aldı icine ama beni ama ben zorlandim. Sence Zor'un uzerine Zor gider mi? Gitmez :D

Zor-kolay-kolay...-Zor :D

Zaten ona sıra gelene kadar ben baya gecmis olurum herhalde. 9-10 dedigime bakma daha Listemde daha 100'e yakin kitaplar mevcut :/ Ve onları alip okuyacagim.
Gönlünden nasıl geçiyorsa. :sapkali:

Amin Maoluf'un "Semerkant" adlı eserini okumuş olan var mi bir sey sormak istiyorum?

Birde Erasmus - Delilige Övgü kitabı hakkinda.

İkisine de okudum ama yine çok oldu. :(
Semerkant'ı okuyorum,yazarın dili beni çekmedi kitaba. Kurgu ve Hayyam'ın hayatı kurtariyor durumu. Hayyam'ın hayatinin meraki uzerine aldim zaten. Ama yazar şaşırtır diye dusundum sasirtmadi. Zaten "Dogu'nun Limanlari" adli eserini sevmemistim yazarin. :artiz: Soracaktim dili sizi cekti mi diye :(

@Koca Ana gözlemlerime göre sen bu tür kitapları okuyorsun. Erasmus - Deliliğe Övgü hakkinda bir fikrin var mi?

Semerkant'ı okuyorum,yazarın dili beni çekmedi kitaba. Kurgu ve Hayyam'ın hayatı kurtariyor durumu. Hayyam'ın hayatinin meraki uzerine aldim zaten. Ama yazar şaşırtır diye dusundum sasirtmadi. Zaten "Dogu'nun Limanlari" adli eserini sevmemistim yazarin. :artiz: Soracaktim dili sizi cekti mi diye :(
Okumakta zorluk çektiğimi hatırlamıyorum ben. Dilinde kendine çeken özel bir unsur olsaydı muhakkak hatırlardım. Kötü bir yazar olduğunu düşünmüyorum lakin bana da pek hitap ettiğini söyleyemem.

Okumakta zorluk çektiğimi hatırlamıyorum ben. Dilinde kendine çeken özel bir unsur olsaydı muhakkak hatırlardım. Kötü bir yazar olduğunu düşünmüyorum lakin bana da pek hitap ettiğini söyleyemem.
Hayyam'ın biyografisini anlatmasa almazdım ama hayatının cekiciligi Nizamülmülk ve Hasan Sabbah'ın çekişmesi beni kendine çekiyor. Sırf icerik icin aldim zaten.
Devam niteliğinde olan Alamut'un Kalesi'ni almayı dusunuyorum,bu sefer Sabbah'in biyografisi veyahut Alamut'un biyografisini merak ediyorum.
Nizamülmulk'un hayatinida kurgusallastirsalar onu da alirdim. Yazara bakmadan.

Hayyam'ın biyografisini anlatmasa almazdım ama hayatının cekiciligi Nizamülmülk ve Hasan Sabbah'ın çekişmesi beni kendine çekiyor. Sırf icerik icin aldim zaten.
Devam niteliğinde olan Alamut'un Kalesi'ni almayı dusunuyorum,bu sefer Sabbah'in biyografisi veyahut Alamut'un biyografisini merak ediyorum.
Nizamülmulk'un hayatinida kurgusallastirsalar onu da alirdim. Yazara bakmadan.
Ben kitap okumaktan hiç hoşlanmazdım. Esnerdim, sıkılırdım, uykum gelirdi. Bunun tek istisnası Macera Tüneli serisi olmuştu. Ancak lisede kitap ödevi olarak Alamut'un Kalesi verildi bana. Su gibi içtim kitabı. Bugün bu kadar çok kitap okuduysam, bugün yazıyorsam sebebi o kitap ve bana o kitabı öneren hocadır.

Sanırım yeterli bir tavsiye olmuştur. :)

Ben kitap okumaktan hiç hoşlanmazdım. Esnerdim, sıkılırdım, uykum gelirdi. Bunun tek istisnası Macera Tüneli serisi olmuştu. Ancak lisede kitap ödevi olarak Alamut'un Kalesi verildi bana. Su gibi içtim kitabı. Bugün bu kadar çok kitap okuduysam, bugün yazıyorsam sebebi o kitap ve bana o kitabı öneren hocadır.

Sanırım yeterli bir tavsiye olmuştur. :)
Şuan merakim arttı. Cidden nirvanaya ulastım diyeyim ciddi ciddi.
Sana guvenerek aldim geldim.
Eger aklindaysa kitabi bitirdikten sonra tartisalim kitap tartisma konusunda :)
Tarih tartısmaktan her zaman buyuk tat alirim. Tabi biraz kurgusal ama neden olmasin :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık