Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Sen Shanks'a oy ver ama Kaido alır de. Ben öyle yaptım. Yazık güzel bir teori açsa arkadaşlar 3 sayfa bile tartışılmazdı ama böyle konulara hem sövüp hemde sayfalarca yazıyoruz. İlginç bir yapımız var. Sitem etmiyorum ben böyle mutluyum.
Sorma oluyor böyle şeyler. Hem nabız yoklamış oluyorsun bence iyi oluyor. Arada pirincin içinden taşları ayıklamak lazım değil mi :D

Bir ara amiralli bir şeyler yap bence. Seveni de sevmeyeni de çok güzel olay döner :)

Teach'te de yok mesela. Herkese en ünvanı vermiyor Oda. Yoksa bir esprisi kalmaz en'in.
Teach en güçlü paramecia'ya sahip bir kere en başta. İkinci olarak da muhtemelen Logialardan biraz farklı olsa da en güçlü denilebilecek özel bir Logia'ya da sahip. Bir de üstüne bunlarla aynı seviye de bir Zoan yediği düşün. Olursana En güçlü meyvelerin kullanıcıs.ı Zaten En güçlü Meyvelerin Kullanıcısı veya en etkili meyve kullanıcısı olma ihtimali olsa da Shanks olmaz dememin sebebi bunu Teach'den bekliyor olmam.

Ama dediğin gibi herkeste olacak diye bir şey yok. Shanks'de de olmayabilir.

Oyumu geri çekecektim ama Shanks tarafı zayıf kalıyor. Yalnız Teach vs Shanks olsaymış en az %70 Shanks çıkarmış, belli oldu. Kabul et bunu denemeyelim.

Arada iyi gelmedi ama forum biraz canlandı.

Kaos güzeldir ya, hem en güçlü kazanacak olsa maçlar oynanmazdı değil mi? Shanks ne dedi bizim küçük Lufy'ye beni geç dedi, K.K. olmak için Shanks geçilecekse en güçlü o olabilir. Kaido>Lufy>Shanks olsa K.K. olunmaz. Buradan yürünebilir.
En güçlü elbet kazanacak diye bir şey yok. Ama kim kazanır değil sadece kimin güçlü olduğunuda tartışıyoruz. Ve 1v1 de Kaido alır'ın mutlaklığını tartışıyoruz. Tabi biz kendi kendimize tartışıyoruz kimsenin bizi pek ciddiye aldığı yok : ))

Çünkü gönül Shanks'tan yana.
Yürü beee
Sen nerelerdesin, Sen nasıl bir fansın : P

:alkis:
Ben Shanks'ı benim savunmama ihtiyaç duyacak kadar aciz bir karakter olarak görmüyorum. Zamanı geldiğinde elbet Shanks kendi savunmasını (böyle bir karakterin sanki savunmaya ihtiyacı var da :/) milletin gözüne soka soka yapacaktır. Hem tartışarak da hiçbir yere varabileceğimi sanmıyorum. Onun yerine tartışmayı izlemek daha zevkli. Hem sen sağ kolum olarak gayet iyi gidiyorsun :)

Yürü beee

Ben Shanks'ı benim savunmama ihtiyaç duyacak kadar aciz bir karakter olarak görmüyorum. Zamanı geldiğinde elbet Shanks kendi savunmasını (böyle bir karakterin sanki savunmaya ihtiyacı var da :/) milletin gözüne soka soka yapacaktır. Hem tartışarak da hiçbir yere varabileceğimi sanmıyorum. Onun yerine tartışmayı izlemek daha zevkli. Hem sen sağ kolum olarak gayet iyi gidiyorsun :)
Haha ben normalde söyleyeceğimi söyler çekilirim de. Çok fazla ezilmesine dayanamadım. Arada bizim görüşümüzde gözüksün diye aynı şeyleri yazıp duruyorum. Tarafsız biri gelirse farklı fikirleri bir ara da okusun. Malum genelde ya ilk ya da son sayfayı okuyoruz. : ))
Anket olarak ezilirdi ama söylem olarak bu kadar ezilmezdi Shanks yerine Mihawk Dof Zro falan olsaydı. Kafamızda kırılan şişeye gülüyoruz ya ondan ciddiye almıyorlar:hhh:

Haha ben normalde söyleyeceğimi söyler çekilirim de. Çok fazla ezilmesine dayanamadım. Arada bizim görüşümüzde gözüksün diye aynı şeyleri yazıp duruyorum. Tarafsız biri gelirse farklı fikirleri bir ara da okusun. Malum genelde ya ilk ya da son sayfayı okuyoruz. : ))
Anket olarak ezilirdi ama söylem olarak bu kadar ezilmezdi Shanks yerine Mihawk Dof Zro falan olsaydı. Kafamızda kırılan şişeye gülüyoruz ya ondan ciddiye almıyorlar:hhh:
Boooş ver gitsin. Shanks misali sen de gül geç :) ne desem boş olduğunu bildiğimden kendimi yormuyorum hem şimdi ben de tartışmaya dahil olsam ikilenince Shanks tarafı büyüyecek, sonra Shanks fanları ile diğer abartılı fanları bir tutacaklar.

Altı üstü Shanks > 15 Roger diyoruz :oleyo2:

Boooş ver gitsin. Shanks misali sen de gül geç :) ne desem boş olduğunu bildiğimden kendimi yormuyorum hem şimdi ben de tartışmaya dahil olsam ikilenince Shanks tarafı büyüyecek, sonra Shanks fanları ile diğer abartılı fanları bir tutacaklar.

Altı üstü Shanks > 15 Roger diyoruz :oleyo2:
Hiç sorma, Shanks'ı seviyorum tanıtılınca bir daha düşünecem diyordum artık kötü çıksa bile fanı olacağım sanırım Yonkou demeden eziyorlar. : ))
Kolu gitti diye dilenci yaptılar adamı. Shanks dilencilik yapıp Pone topluyormuş. SOnra bu poneleri adalar karşılığında Yonkoulara verip ada ala ala Yonkou olmuş:artiz:

Hiç sorma, Shanks'ı seviyorum tanıtılınca bir daha düşünecem diyordum artık kötü çıksa bile fanı olacağım sanırım Yonkou demeden eziyorlar. : ))
Kolu gitti diye dilenci yaptılar adamı. Shanks dilencilik yapıp Pone topluyormuş. SOnra bu poneleri adalar karşılığında Yonkoulara verip ada ala ala Yonkou olmuş:artiz:
Shanks'ın felsefesi, yaşayış tarzı, rahatlığı, çok hoşuma gidiyor benim. Ve bunların hepsini inanılmaz derecede güçlü biri olmasına rağmen sade normal bir insan gibi yapıyor. Tabi bu kadar salaş ve rahat bir yaşam sürmesine rağmen vakti geldiğinde de sorumluluk almaktan kaçınmıyor. Müdahale etmesi gereken yerde de kendisi olaya 1.elden müdahale ediyor ( bkz MF). Bu yüzden kötü bile çıksa fanı olmaktan vazgeçeceğime %1'den daha az ihtimal veriyorum/ onu bile vermiyorum.

Sen de eğer karşındaki seni anlamak için çaba sarfetmiyorsa anlatmak için fazla dil dökme. Sonra aşırı fan yaftası yiyip milleti irrite eden kesim gibi olma :( . Ha ama Shanks'ı da fazla savunmasız bırakma. Sen ayarını yaparsın güveniyorum :)

Son olarak Shanks'ta tek dilenci olabilecek yonkou gibi duruyor hakkaten cxbsbxba
Hem kol yok hem de o tarz şeyleri takan birisi değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık