Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Taaa sayfalar önce dedim tamam ünvan varda bu 4 kişi en güçlü olduğundan dolayı ordalar biri güçsüz olsa alırla façasını.

shanks=kaidou=big mom=wb bana göre.

Zorlu olmuş :D Şimdi nereden başlasam bilemedim doğrusu ama MF zımbırtısı ile başlayayım.
Malum Mf öncesi bu iki yiğit karşı karşıya gelmiş. Shankusu döverek mi geldi yoksa pone mi verdi bilmiyoruz ama karşısına Kaido'yu alabilecek cesareti varmış. Bunun dışında Shankusu bu hayvan yaratıkların yanında bir şekilde Yonkou olarak kendini ispatlamış. Shankusu hızlı bir karakter hantal Kaidou karşısında saldıran taraf olacaktır muhtemelen fakat Kaidou'nun dayanıklılığını kırabilir mi emin değilim.

Geçelim Kaidou azmanına Oda Bey'in dediği üzere(Gerçi halk diyormuş bu söylenenleri, Luffy'de 9m falandı hatırlarsanız) 1v1 olursa bahsini Kaidou üzerine oyna denmiş. Bunun dışında kara, su, hava vb. tüm yaşam alanlarının içinde en güçlü yaratık(varlık) olduğunu söylemiş. Buraya kadar fitim Kaidou hakkında. Fakat garip olayları da barındırıyor kendisi. On bin metreden atlayıp sadece başı ağrıyan bu kadar dayanıklı adamı her nasıl oluyorsa 7 kez yenip bir çok kez de yakalamışlar. Bunun dışında on bin metre serbest düşüşün etki etmediği adama nasıl bir saldırı gücü ile vurdularsa vücudun da kocaman bir yara açmışlar.

Ben kendi açımdan Shanks'ı bir adım önde görüyorum fakat bu kadar pof poflanmasından ötürü olası bir vsyi muhtemelen Kaido kazanacaktır.
Sen Shanks'a oy ver ama Kaido alır de. Ben öyle yaptım. Yazık güzel bir teori açsa arkadaşlar 3 sayfa bile tartışılmazdı ama böyle konulara hem sövüp hemde sayfalarca yazıyoruz. İlginç bir yapımız var. Sitem etmiyorum ben böyle mutluyum.

@Daredewill
Haha :D görünüşe göre hayal kırıklığına uğrayan tek kişi ben değilmişim. :fool:
Sorma ya forum bitmiş ama algı yapıyorlar, Shanks diyenlere bir küfür edilmediği kaldı. Mf'ye dövüp geldi diyenler nereye kayboldu ben oradayım yahu, onları bekledim. Tek keyifli yanı Shanks'dan soğudu millet.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık