Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Bir gün önce. Mihawk en iyi kılıç ustasıdır. Bir gün sonra Zoro en iyi kılıç ustasıdır.

Neyse Kaido var. O en güçlü.:D

Kaido'nun ünvanı insanları kapsamıyor sanırım ya. Böylesi daha mantıklı değil mi ?
Söylenti ya da, yaratıktan kastın insan olmaması durumu WB yaşıyorken bile bu ünvana sahip olması ile çelişmiyor.

Ama yaratık derken insan hariç olayı da pek mantıklı değil. Ama az önce arkadaşın dediği gibi dilden dile bazı şeyler değişebilir ama ben sanmıyorum. Orada ya en güçlü kaido denmiş ya da insanların kaidoyu görünce kapıldıkları dehşet o şekilde dile getirilmiş bana göre.

Yonkou lar arasında sadece shanks sin unvanı mı şuana kadar söylenmedi.Wb,Kaidou ve big mom söylendi galiba bir shanks kaldı unvanını bilmediğimiz ve onu bilene kadar bir yere varılmaz.

en güçlü kadın en güçlü insan en güçlü canavar shanks'e kalanda herhalde en güçlü kırmızı saçlı insan olur

bizde bu çeviriler olduktan sonra umarım daha kötüsü denk gelmez:D

En güçlü Yaratık

En güçlü Kadın

En güçlü Adam

Şimdi en güçlü kim?
Ben de öyle birşey hatırlıyorum da anime de mi manga damı emin olamadım bakınca da bulamadım şimdilik. En güçlü kadın seri anlamında çok ciddi bir ünvan değil ancak BM'ye de en demişse Shanksa en diyeceği beklentiden daha büyük bir ihtimal olmuş olur. Ama ben tam olarak hatırlayamadım ve bulamadım

en güçlü kadın en güçlü insan en güçlü canavar shanks'e kalanda herhalde en güçlü kırmızı saçlı insan olur

bizde bu çeviriler olduktan sonra umarım daha kötüsü denk gelmez:D
Shanks'e gelirse ya haki gücü gelir, ya en iyi meyve kullanıcısı gibi bir şey gelir. Yani en güçlü meyve değil meyvesini en etkin kullanan. Nasıl kılıcını en etkin kullanan Mihawksa o şekilde. Ama tabi sanmıyorum genel beklendi Haki yönünde. Tabi bir gazete haberiyle Shanks öldü haberini de okuyabiliriz :p
Shanksle ilgili saçma bir teorim varda buraya yazmayayaım. Kadio ezilmesin ankette:p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık