Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Sorma ya forum bitmiş ama algı yapıyorlar, Shanks diyenlere bir küfür edilmediği kaldı. Mf'ye dövüp geldi diyenler nereye kayboldu ben oradayım yahu, onları bekledim. Tek keyifli yanı Shanks'dan soğudu millet.:D
O kesim ortaya çıkar gibi oldu ama anında ezdiler kafalarını. :D Hayır sen de az değilsin ha. Sırf bana inat Shanks'a oy atmışsın, tersinin olacağına inanmana rağmen hem de. :S

Sen Shanks'a oy ver ama Kaido alır de. Ben öyle yaptım. Yazık güzel bir teori açsa arkadaşlar 3 sayfa bile tartışılmazdı ama böyle konulara hem sövüp hemde sayfalarca yazıyoruz. İlginç bir yapımız var. Sitem etmiyorum ben böyle mutluyum.

Sorma ya forum bitmiş ama algı yapıyorlar, Shanks diyenlere bir küfür edilmediği kaldı. Mf'ye dövüp geldi diyenler nereye kayboldu ben oradayım yahu, onları bekledim. Tek keyifli yanı Shanks'dan soğudu millet.:D
Kaos'dan zevk alan Dof misali:artiz:

O kesim ortaya çıkar gibi oldu ama anında ezdiler kafalarını. :D Hayır sen de az değilsin ha. Sırf bana inat Shanks'a oy atmışsın, tersinin olacağına inanmana rağmen hem de. :S
Oyumu geri çekecektim ama Shanks tarafı zayıf kalıyor. Yalnız Teach vs Shanks olsaymış en az %70 Shanks çıkarmış, belli oldu. Kabul et bunu denemeyelim.
@Daredewill Rica ederim açma bir daha böyle konular :artiz:
Arada iyi gelmedi ama forum biraz canlandı.

Kaos'dan zevk alan Dof misali:artiz:
Kaos güzeldir ya, hem en güçlü kazanacak olsa maçlar oynanmazdı değil mi? Shanks ne dedi bizim küçük Lufy'ye beni geç dedi, K.K. olmak için Shanks geçilecekse en güçlü o olabilir. Kaido>Lufy>Shanks olsa K.K. olunmaz. Buradan yürünebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık