Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Evet zaten o yüzden senin yanlış tarafta bulunduğunu belirtiyorum ya :D
Kidin olduğu yerde doğru taraf bellidir.Bizim ne olduğu belirsiz adamlarla işim olmaz.Şey adam dedim ama sen anladın onu.

Kid bir başkadır.

@kuroashi.no.sanji1993

Alttan alta destek veriyor ve Kklık için yol açıyor Teache.Mfde Teachi gömeceklerdi bu geldi hadi yol al deyip dolaylı yoldan yok olmasını engelledi.Çift taraflı bu şey.

Shanks'ın felsefesi, yaşayış tarzı, rahatlığı, çok hoşuma gidiyor benim. Ve bunların hepsini inanılmaz derecede güçlü biri olmasına rağmen sade normal bir insan gibi yapıyor. Tabi bu kadar salaş ve rahat bir yaşam sürmesine rağmen vakti geldiğinde de sorumluluk almaktan kaçınmıyor. Müdahale etmesi gereken yerde de kendisi olaya 1.elden müdahale ediyor ( bkz MF). Bu yüzden kötü bile çıksa fanı olmaktan vazgeçeceğime %1'den daha az ihtimal veriyorum/ onu bile vermiyorum.

Sen de eğer karşındaki seni anlamak için çaba sarfetmiyorsa anlatmak için fazla dil dökme. Sonra aşırı fan yaftası yiyip milleti irrite eden kesim gibi olma :( . Ha ama Shanks'ı da fazla savunmasız bırakma. Sen ayarını yaparsın güveniyorum :)

Son olarak Shanks'ta tek dilenci olabilecek yonkou gibi duruyor hakkaten cxbsbxba
Hem kol yok hem de o tarz şeyleri takan birisi değil.
Öncelikle Shanks'ın fanı değilim. Ama en sevdiğim karakter. Bunun dışında en çok haksız yere ezilen ve -tuhaf- ifadeler kullanılanlar hakkında fan gibi davranmaya devam edeceğim. Buna Shanksle birlikte Fujitora'da dahil.

Onun dışında ben fikrimi ifade ederim. Konun devamına ise karşımdaki karar verir.Normalde tercihim fikirler ifade edildikten sonra çekilmektir. Ancak yorumları kişiselleştirmek ve saygısızlığa tahammülüm yok. Onlara tepki olarak diretmemin dozunu arttırabilirim. : ))

Shanks şimdilik benim için gizemli bir karakter. Gerisine Oda karar verecek : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık