Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Spoiler butonu lütfen:)İzleyen var izlemeyen var.
Bana çok saçma geldi o öldürme olayı.Adam oradan kaçarken ben diğer hastalarda kaçacak sanmıştım ama öyle olmadı.Öyle olsaydı daha iyi olurdu sanki.

Movie 43 (2013)

Açıklama
Birbirinden bağımsız kısa filmlerin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan komedi türündeki film son moda kolajlardan biri. Kısa filmlerin oyuncu kadroları ise Emma Stone, Elizabeth Banks, Chloë Grace Moretz, Gerard Butler, Kristen Bell, Hugh Jackman, Kate Winslet, Anna Faris, Kate Bosworth, Naomi Watts, Richard Gere ve Uma Thurman gibi yıldızlardan oluşuyor...
Sinemalar.com'dan alıntıdır.
Son zamanlarda izlediğim en ilginç filmdi diyebilirim. Bir sürü yıldızın toplandığı bir filmin bu kadar absürt ve farklı olacağını beklemezdim. Filmin ne kadar sinemasal değer taşıdığı tartışılır, ama güldüreceği kesin.
Puanım: 50/100

Filmin Özeti: Peter Highman beş gün sonra doğuma girecek karısına yetişmek ve zamanında orada olmak için Atlantada çok hızlı hareket etmesi gereken bir baba adayıdır. Ancak uçağını yakalayamayınca tüm programı alt üst olur. Kendisini Ethan Tremblayin arabasında bulan Peter, karısının ve çocuklarının yanında zamanında olabilmek için bu yolculuğu yapmak zorunda kalır. Tüm ülkeyi bir uçtan diğerine katedeceği yol arkadaşı ise tam anlamıyla sinir bozucudur.

Epey komik bir filmdi izlemesi epey keyifli! zaten iki aktor de harika! Robert Downey Jr. ,Zach Galifianakis ( hele Robert Downey Jr. )
80/100

[/url][/IMG]
Chugyeogja / The Chaser
Eski polis memuru Joong ho, yeni hayatında bir kadın satıcısı olmuş ve paradan başka birşey düşünmemeye başlamıştır. Ofise telefon gelir, kadınlar işe gider, Joong ho parasını kazanır. Bir süre sonra O'na bağlı telekızlar bir bir kaybolmaya başlar ve Joong ho küplere biner, çünkü kadınlarının kaçırılıp satılmaya başlandığını düşünür. Bu işin izini sürerken, en son işe gönderdiği Mi jin'in gittiği adamın diğer kaybolan telekızların gittiği adamla aynı adam olduğunu saptar. Ve kovalamaca başlar...

Film gerçek bir hikayeden alınmış ve adalet sistemiyle çok net dalgasını geçiyor.Güney Kore sineması bana göre yine çok iyi bir film çıkarmış ortaya.
Puanım:8

Psycho (1960)

Açıklama
Marion Crane (Janet Leigh), Arizona'da bir emlak ofisinde çalışmaktadır. Sevgilisi Sam (John Gavin) ile evlenmek istemektedir ancak çiftin çok az parası vardır. Bir cuma günü, patronu Marion'a bankaya para yatırması için 40 bin dolar verir. Marion, bu parayla Sam'le hayal ettikleri hayatı kurabileceklerine karar verir ve parayı çalarak Sam'le buluşmaya gider. Yolda Bates Motel'de konaklamak zorunda kalır. Moteli işleten Norman Bates (Anthony Perkins), annesiyle saplantısı olan genç bir adamdır.Beraber akşam yemeği yerler ve Marion odasına çekilir ve yatmadan önce duş almaya karar verir. Sinerma tarihinde adından ünlü "duş sahnesiyle" söz ettiren, türünün en önemli örneklerinden Sapık, Alfred Hitchcock'un başyapıtlarından biri olarak kabul edilir.
Hitchcock, gerilimi yansıtmadaki başarısıyla yine insanı film boyunca diken üstünde tutuyor. Finali gerçekten de tahmin edemedim, bu nedenle epey şaşırtıcı oldu benim için. Neyse, artık "Psyhco'yu izlemedim" demek zorunda kalmayacağım :D.
Puanım: 86/100
Memoirs of a Geisha (2005)

Açıklama
2. Dünya Savaşı’nın öncesinde, meteliksiz bir ailenin çocuk yaştaki kızları, hizmetçi olarak çalışması için geyşa evine gönderilir. Tehlikeli rakiplerine rağmen küçük kız, geyşa Nitta Sayuri olarak bir efsaneye dönüşür. Güzel ve işinin ustası Sayuri, zamanının en güçlü erkeklerini cezbeder. Ancak sahip olamayacağı tek adama olan gizli aşkını bir türlü aklından çıkaramamaktadır.
Amerika ile ortak yapım olduğundan olsa gerek filmde sadece Japonlar olması gerekirken her uzak doğu ülkesinden oyuncular görmek mümkün, ama bu vesileyle Ken Watanabe ile Ziyi Zhang'ı bir arada izlemiş olduk :D. Film bana biraz yavaş geldi ve tek oturuşta bitiremedim, fakat görselliğin hakkını vermek gerek. Film boyunca bol bol tarifsiz manzaralara şahit oluyorsunuz.
Puanım: 68/100

Ağa ben bu güne kadar sayısız film izledim bu film hariç hiçbir filmi izlediğime pişman olmadım.Kadrodaki isimleri görünce yaşadığım heyecan ve izledikten sonra yaşadığım hayalkırıklığı hiçbir zaman unutamayacağım bir deneyim yaşatmıştı bana.Tek tesellim Hugh Jacman'ın oynadığı bir filmi aradan çıkarmış olmam.
@Ne diyim zevkler ve renkler tartışılmaz.
Farklı olması benim hoşuma gitti, bu kadar yıldız bir filmde toplanınca genelde ortaya birbirinin kopyası romantik-komedi filmleri ortaya çıkar, ama bu film bittiğinde "bu oyuncular senaryoyu görüp de oynamaya nasıl ikna olmuş acaba" diye düşünmeden edemiyor insan :D. Ayrıca özellikle Hugh Jackman ile Kate Winslet'in rol aldığı ve Terrence Howard'ın oynadığı kısa filmler daha önce benzerine rastlamadığım türdendi. Ha çoğu olayın cinsellik çerçevesinde dönmesi zaman zaman can sıkıcı olabiliyordu, bu yönünü ben de sevmedim.

Oblivion - 2013

Konu:
Askeri bir yönetimin eseri olan bir grup, güvendikleri ve askeri konuda deneyimli olan Jack isimli bir askeri, bir zamanlar isanların yaşadığı “Dünya” isimli gezegene keşif için yollarlar. İnsanların yok olmasından önce bu “Dünya” gezegeninde nasıl yaşadıklarını tespit için gönderilen Jack’in karşına hiç beklemediği sürprizler çıkacaktır.
Tron filmiyle isminden söz ettirmiş yönetmen Joseph Kosinski’nin yönetmen koltuğunda yer aldığı ve kendi çizgi romanı olan romandan uyarladığı filmin kadrosunda Tom Cruise, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nicolaj Coster-Waldau, Melissa Leo ve Morgan Freeman gibi isimler yer alıyor...
Yorum: [ SPOILER ]
Jupiterin yakınında bi şey görmüşler gitmişler bakmışlar aa oda ne ne olacak ki uzay gemisi
sonra bu uzay gemisi o geminin plotları alıp dünyaya doğru koyulmuş arada zevk içinde ayı yoketmiş
sonra bu saftirkleri klonlayıp dünyaya saldırmış tabi ay yok olunca dünyanın durumu ortada birde insanlar nücler silah kullanmışlar
dünya tamamen Oblivion olmuş sonra bu şey demiş ki ya yok ettim birde sıvıyayım ne olacak sıvama için dünyanın suyunu toplamaya başlamış felan sonracığıma bu kilonlardan 2 tanesi geçmişi hatırlamaya başlamış işte öyledi böyleydi felan filan derken olayları anlamış bidenesi demiş senmisin beni kilonliyan almış elinde C4'ü gidip gemiyi havaya uçurmuş.
Sonra dünyada kalan diğeri ise bunun ne yaptığını anlayıp kızı götürmüş mutlu son.

Filmi izleyenler anlamayacağı için özet geçeyim didim :D
Yoruma gelirsek saçmalığın daniskası o uzay gemisi nereden geldi nasıl klonladı daha önce hiç görmediği bir canlıyı ayı niye yoketti mağdem robotto ne yapmaya çalışıyor ne oluyor ben kimim sen hii piş ha

Brain Dll.not Found.
...
.
:oleyo2:

Red 2

CIA’den emekli olmuş ajanların yeni düşmanı bu sefer Avrupa’da! Yönetmen koltuğunda yer alan Robert Schwentke’nin yönettiği Red filminin devam filmi olan RED 2’de başrolleri Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız paylaşıyor.

Süper bir filmdi. Komedisi, aksiyonu her zaman dozundaydı. Bazı sahneler abartılı olmuş olsa da çok beğendim. Anthony Hopkins'in oyunculuğu harikaydı. 1.filmini izlememiştim fakat hemen izleyeceğim.

World War Z - 2013

Konu:
Zombi Savaşı’nın gerçek dehşetiyle yüzleşmenin vaktidir… Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. Ve insan oğlu ikiye ayrılır.

Brad Pitt'in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlandı.
Yorum: [ SPOILER ]
ZOMBIIIII
ZOMBIIIIIIII
ZOOMBIIIIIIIIII

evet Zombi filmi :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık