Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Funny Games,Anna, George ve oğulları Georgie, tatil için göl kenarındaki evlerine gelirler. Burada tanıştıkları iki garip gencin evlerine habersiz bir şekilde gelmesiyle birlikte, ailenin iyi başlayan tatili berbat bir kabusa dönüşür.

Yorum:Gece 3"te izledim kanım dondu tam Haneke tarzı gerilimi müthiş bir film.Başrollerden üçüde hayatını erken kaybetmiş.Susanne Lothar 51,Ulric Muhe 54,Frank Giering 38 yaşında yaşama veda etmişler.

[/url][/IMG]
El Cuerpo,İş kadını Mayka'nın cesedi morgdan kaybolur. Hayatta her şeyi düzenli ve planlı olan bu kadının ölümünün arkasındaki sır perdesi henüz aralanamamışken, bir de cesedinin ortadan kaybolması olayı daha da karmaşık hale getirir. Dava ile ilgilenmesi için dedektif Jaime Pena görevlendirilir. Jaime de eşini kaybetmiştir ve bu travmanın izlerini henüz tam olarak atlatamamıştır. Bu davayı hem kişisel duygularını çözüme kavuşturmak hem de hala meslekte iyi bir polis olduğunu göstermek için değerlendirecektir. Fakat olayın o kadar çok karanlık noktası vardır ki davaya dahil olan hiç kimse aslında göründüğü kişi değildir. Cinayetin ve kaybolan cesedin arkasını araştırdıkça hem maddi hem manevi farklı sonuçlara doğru yönelecektir...
Yorum:Finali ile adamlar topu doksana takmışlar,tam ters köşelik yükselişte olan İspanyol sinemasına ait bir film.Kurgu müthiş özenerek yapılmış izleyin.

World War Z - 2013

Konu:
Zombi Savaşı’nın gerçek dehşetiyle yüzleşmenin vaktidir… Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. Ve insan oğlu ikiye ayrılır.

Brad Pitt'in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlandı.
Yorum: [ SPOILER ]
ZOMBIIIII
ZOMBIIIIIIII
ZOOMBIIIIIIIIII

evet Zombi filmi :oleyo2:

Zombi filmi huh ? Hemen basliyorum :ehe:
Edit:
dün gece izledim. Öyle ahım sahım bir film degilmiş. Genel zombi filmleriyle de pek alakalı degil acikcasi. Ama izlenir bos vakitte. Tavsiye ederim yine de.

Roronoa Zoro

Film sitelerinde eleme kısmında Morgan Freeman'de olmalı bence. Adamın filmlerinde hiç sıkılmıyorum.
Inception​
Konusu​
Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği her şeye malolmuştur.
Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkânsız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.
Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.
Olay yeri ise zihniniz.​
Yorumum
Zihinsel meselelerde her zaman hata olsa da, mantığa oturtulmuştu baya, sonu net değildi hoştu.

One Piece Film: Z

Berbat bi film! Tek kelimeyle rezalet. İzlediğim en kötü one piece filmi olmakla kalmıyo, izlediğim en kötü film ünvanını da kazanıyo. Daha kötü bi film izlemişsem de şu anda hatırlamıyorum. Senelerdir izlediğim, okuduğum, üzerine düşündüğüm, tartıştığım seriden bi anda soğudum. Strong world de kötü bi filmdi ama en azından heyecanlıydı, izlenilebilirdi. Filmin konusu yok, temeli yok, kurgusu yok, mantığı yok. Muhtemelen 3-5 bölüm anime izledikten sonra yazmış senarist filmi. Seri hakkında sağda solda bişeyler okuyarak bilgi edinmiş biri heralde. Harcadığım zamana yazık. Hele luffy'le Z'nin son savaşı, resmen yeşilçam filmlerine bakıp aynısını yapmışlar. Karşılıklı yumruklaşma, savunma yapan yok, yumruğu yiyen geriye iki adım gidiyo sonra yumruk atıyo. One Piece'den tiksindim.

Oldboy(Kore yapımı olan)

Konusundan, kendi yorumumdan falan bahsedemeyeceğim beyler film beni resmen şey edip attı kenara merak edip izleyin diye söylemiyorum sadece söylemek istedim bu filmi izlememeniz daha iyi olur bence

After Hours

Sıkıcı ve monoton hayatı olan, kelime işlemcisi(Griffin Dunne) gece yarısı bir randevuya gider. Ancak dev ve evrensel bir şakanın sloganı olmak üzeredir. Çünkü Saatler Sonra olduğunda farklı kurallar uygulanır. New York'lu yönetmen Martin Scorsese, bu acımasız ve özgür şehir'e kara mizahi bakış atıyor ve bu bakış ona 1985'de Independent Spirit ödülleri ve 1996 Cannes Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülünü getiriyor. Şehrin son kötü gecesinin hikayesi, Rossana Arquette, Linda Fiorentino, Teri Garr, Catherine O'Hara, Cheech
Yorum:Rüyada olupta uyanamama hissini veren filmlerden biri daha ne kadar övgüler dizilse azdır müthiş bir film.

Ekümenopolis: Ucu Olmayan Şehir | 2012 (Her vatandaş izlemeli)

Kentsel dönüşümün iç yüzünü mükemmel bir şekilde ortaya koyan belgesel. Dönüşüm sürecinde oluşumun üç paydaşı ( yönetim, emlak sektörü ve halk) arasında dikkate alınmayan, sömürülen tek paydaş olan halkın düşürüldüğü durum net olarak ifade edilmiş. Ayrıca, kentleşme politikaları ve kentsel tasarımda yeni eğilimler konusundaki yanlış algılar da tartışılmış. Mutlaka izlenilmesi gerekenlerden. Bir Türkiye gerçeği.

Bennys Video

Avusturyalı yönetmen Michael Haneke'nin 'Kent Üçlemesi'nin ikinci ayağı olan 'Benny's Video', 14 yaşındaki bir delikanlının çektiği videolarla kendisine yarattığı alternatif gerçeklik içinde nasıl kaybolduğunu anlatan, hazmı güç bir film. Modern burjuvazinin duygusal buzullaşması üzerine yoğunlaşan film şiddetin anlamsızlaştığı bir dünyada bireyler arasında gelişen ilişkilerin şiddetle sınandığı bir öyküyü anlatıyor. Genç Benny'nin akranı bir genç kıza yaşattığı şiddet dolu deneyim ise sinemada çekilmiş en sert sahnelerden bazılarına zemin hazırlıyor.

Spoorloos

Birbirlerine aşık olan Saskia (Johanna ter Steege) ve Rex (Gene Bervoets) çifti, tatil yapmak amacıyla arabalarına atlayıp yola koyulurlar. Çiftimiz güle oynaya yollarına devam ederlerken Saskia Rex'e, belirli aralıklarla gördüğü ve her seferinde aynı kurgunun yaşandığı, özünde ikisinin de birbirlerine kavuşamadıklarını anlatan rüyalarından bahseder. Peşisıra patlak veren ve küçük bir anlaşmazlık sonucu yaşanan tartışma; Saskia'nın Rex' kendisini hiç bırakmaması için yemin ettirmesiyle son bulur ve dinlenmek üzere bir benzin istasyonunda mola verirler. Saskia, kahve almak için markete gider ve geri dönmez. Ne yapacağını bilemez bir durumda olan ve belirli bir süre arabasında Saskia'yı bekledikten sonra etrafı kolaçan eden Rex, herhangi bir sonuç alamaz. Hatta müessese sahibi, Saskia'nın belki de kendi isteğiyle oradan ayrılmış olabileceğini düşünerek ortada hiçbir delil bulunmadığını ileri sürer ve polisi bile aramaya tenezzül etmez. Rex ise böyle bir varsayıma asla inanmayacaktır...

Ondskan

1950'lerde İsveç'te geçen hikayede, ergenlik çağındaki Erik, üvey babasının dayağı yüzünden hayatı çekilmez hale gelmiş bunalımlı bir gençtir. Üvey babasının verdiği bir kararla evden uzağa, bir yatılı okula gönderilen Erik, bunu bir kurtuluş gibi görse de kısa zamanda hiç de göründüğü gibi olmadığını farkedecektir. Okulda öğrenciler arasında ciddi bir rekabet vardır ve güçlü öğrencilerin güçsüzleri ezdiği bir ortam oluşmuştur. Öğretmenlerin bile öğrenciler kadar baskı altında olduğu bir tür hapishanede olduğunu farkeden Erik'i, artık geride bıraktığı yaşantısından bile daha zor günler beklemektedir.

Crazy, Stupid, Love.

Kırklı yaşlarında, tutucu bir adam olan Cal Weaver’ın (Steve Carell) rüya gibi hayatı vardır: İyi bir işe, güzel bir eve, harika çocuklara sahiptir ve lise aşkıyla evlidir. Fakat eşi Emily’nin (Julianne Moore) kendisini aldattığını ve boşanmak istediğini öğrendiğinde “mükemmel” hayatı hızla tepetaklak olur.
Günümüzün bekarlar dünyasında, onlarca yıldır kimseyle flört etmemiş olan Cal, sudan çıkmış balığın canlı örneğidir. Boş olduğu akşamları yerel bir barda tek başına somurtarak geçiren talihsiz adam, yakışıklı çapkın Jacob Palmer (Ryan Gosling) tarafından himayesine alınır. Cal’in eşini unutması ve hayatını yaşamaya başlamasını sağlama çabası içindeki Jacob, Cal’in gözünü önündeki seçeneklere açar: Flörtçü kadınlar, erkeksi içkiler ve Supercuts ya da The Gap’te bulunamayacak bir stil anlayışı.
Cal ve Emily tamamen yanlış yerlerde olabilecek sevgiyi arayan yegane kişiler değildirler: Cal’in 13 yaşındaki oğlu Robbie (Jonah Bobo), 17 yaşındaki çocuk bakıcısı Jessica’ya (Analeigh Tipton) aşıktır. Jessica ise Cal için yanıp tutuşmaktadır. Hatta Jacob’ın her akşam yeni bir kadında izlediği yöntem bile, en iyi repliklerini kullanmasına rağmen Hannah’ya (Emma Stone) karşı etkisiz kalır. Jacob, Hannah’yı aklından bir türlü çıkaramamaktadır: Bunun nedeni belki de onun Jacob’ın profesyonelliğini ciddiye almayan ilk kadın olmasındandır.

Film ile ilgili yorumum uzun zamandır ilerletmeden izlediğim eğlenceli ve komik bir filmdi.Bu filmden sonra Steve Carell'in çoğu filmini izledim tavsiye edilesi bir film.

taxi serisinin hepsini
2fast 2 furious serisinin hepsini ( 6. filmde dahil, kanimca 5ve6. filmler tam basyapit ve sabirsizlikla 7. bekliyorum 6. filmde gosterilen supriz ile beraber! )
italyan isi
oceans eleven serisinin hepsini..
hummingbird
( zaten jason statham ile alakali butun filmleri izliyorum, adam harika oyuncu )

su siralar epey sardi film izlemek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık