Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Arkadaşlar uzun zamandır arıyorum, bulamadım. Bana %100 ağlatacak bir film önerir misiniz Hachiko filminde ağlamadım. Ağlatacak derken gözlerin sulanması felan değil bildiğiniz ağlatacak :D
Ne desem bilemedim standartlar çok değişik terminatör 2 filminde ağlamış adamım ben :D

2 mi 1 mi tam hatırlayamadım şimdi :D çocuk olan connorla vedalaşıp lav gibi birşeyin içine giriyordu. Hangi filme denk geliyor artık bilemiycem :D

Eşkıya ve Hayat Güzeldir'i izledim, ağlamadım. Yeşil Yol'u ise yarım yamalak baktım daha fırsat olmadı. Hotaru no Hoka'yı indiriyorum ona bakıcam.
Kendini ağlamaya şartlarsan elbette ağlamazsın bence gayet normal bir durum.Ağlamak yada sırf gülmek için izleme keyif almaya bak yeterli.Bana Babam ve Oğlum izleyip sinemada güldüğünü söyleyen arkadaşımı hatırlattın sayende gülüyorum valla :D

Aslında haklısın şartlama konusunda ama bu niyetle aramaya başladım bir kere filme de zevk almak amaçlı bakarım artık :D
Ağlatır mı bilemem ama Hotaru no Haka adamı çok fena yapar en azından gözlerini baya bir doldurur.Benim öyle olmuştu.Ben konusunu bilmeden anime izlemeyen bir arkadaşımla izlemiştim o ağlamaklı olmuştu.Filmleri bile yarıda bırakır ama sonra bunu usbye atmamı isteyip tekrar izledi :D

We Are Millers Türkçesi : Bu nasıl aile

Riddick i izlemeye diye gidip bilet bulamamamız sonucu ( daha doğrusu benim üşengeçlik edip önceden bilet almayışımdan ) bu filme girdik. Yalnız o kadar komik ki :D iyi ki riddick e bilet almamışımda buna girmişiz dedim arkadaşlarımda bana katıldı . Düşünülenin aksine film de +18 diye tabir edilicek pek bir sahne yok. Eğer vaktiniz varsa gerçekten değerlendirilebilecek bir film :D

Dipnot : Eğer sevgilinizle giderseniz %80 öpüşme garantilidir film. Biz 4 sap gittik gerçi ama bütün gelenler sevgiliydi nerdeyse :D

Sihirbazlar Çetesini ve Ejderha Dövmeli Kız serisini izledim. Ejderha Dövmeli Kız tamamen vakit kaybıydı. Sihirbazlar Çetesi ise güzeldi izlenebilir, ama mantıksız bulduğum bir kaç yer oldu. Prestij'i izleyenler az çok tahmin edebilir filmde ne olup biteceğini.

Gravity 3D

Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla başbaşadırlar. Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de gitgide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir?

Hayatım boyunca izlediğim üç boyutlu filmler içerisinde üç boyutundan etkilendiğim tek film. Filmdeki sahnelerin %98'i uzayda geçiyor. Muhteşem güzel manzaralarda görebilirsiniz. Sonu pek etkileyici olmasada güzel bir filmdi. Şuan gösterimde, gitmenizi öneririm. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık