Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Los Cronocrímenes / Timecrimes

Hector karısıyla yeni bir eve taşınmakta olan, kendi halinde bir adamdır. Birgün dürbünüyle etrafı incelerken ormanda çıplak yatan bir genç kız görür. Oraya gittiğinde suratında pembe bandaj olan bir adam ona arkadan saldırır. Ardından bir kovalamaca başlar. Bu kovalamacanın sonunda Hector onu bir saat geçmişe götürecek bir zaman makinesinin yanına gelir. Zaman makinesinden sorumlu adam Hector'a (Hector 2) asla kendisiyle (Hector 1) karşılaşmaması gerektiğini onun da zaman makinesine girmesi gerektiğini söyler ve işler sarpa sarar...

Yorum:Az bilinen Muhteşem filmlerden çok ince düşünülmüş
Güzel bir flimdir. Bu tür yapıtlarda 10/7 veya 10/8 (full hd görüntü ve ses sistemi ile izlersen :D) puan alacak bir film. Yanlış hatırlamıyorsam fransz yapımı bir film. Çok takip etmeyen arkadaşlar varsa fransız sinamasınıda takip etmenizi tavsiye ederim. Özellikle KOKU gibi kendi türünde baş yapıtlar veren bi sektör.

The Man From Nowhere

Filmin başrol oyuncusu Won Bin, mafya tarafından kaçırılan küçük kıza yardım etmek için, çekildiği köşesinden dışarı çıkar.

Yorum: Ağlıyordum sonlara doğru neredeyse. Çok güzel bir film.

Zor Kazanç

Florida’da yaşayan Daniel Lugo ve Paul Doyle zamanlarının çoğunu vücut geliştirme salonlarında geçirirler. Başka işleri olmayan bu ikili bir gün bir haraç ağının içine düşerler. Buda yetmez üstüne zengin bir iş adamının kaçırılmasına şahit olurlar.

Gerçek bir hikayedir

Açlık Oyunları - Ateşi Yakalamak

Afiş falan atmaya bile değmeceyecek, her saniyesi vakit kaybı olan bir filmdi. KESİNLİKLE İZLEMEYİN. Başka da söze gerek yok.

Now You See Me

Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak.

Ruffalo,filmde önde gelen bir FBI ajanını, güzel aktris Seyfried ise sihirbazlara soygunlarda yardımı dokunan makineleri icat eden bir teknisyeni canlandıracak.

Bana vay anasını dedirten nadir filmlerden biri. Kaçırmayın derim.

Now You See Me

Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak.

Ruffalo,filmde önde gelen bir FBI ajanını, güzel aktris Seyfried ise sihirbazlara soygunlarda yardımı dokunan makineleri icat eden bir teknisyeni canlandıracak.

Bana vay anasını dedirten nadir filmlerden biri. Kaçırmayın derim.
Finali gerçekten çok iyi ama şu sihirbazlara çok uyuz olmuştum özellikle kel olana

Finali gerçekten çok iyi ama şu sihirbazlara çok uyuz olmuştum özellikle kel olana
Spoiler içerebilir! Bazıları spoileri seviyor forumda. Onlar izlemese de baksın :)

Ben şahsen Morgan Freeman'ın canlandırdığı karakterin üstün geleceğini düşünüyordum. Sihirbazlar aşırı kibirli davranıyorlardı çünkü ama kibirlerinin hakkını verdiler.

Roronoa Zoro

We're the Millers

Rose bir striptizcidir. Orta büyüklükte sayılabilecek bir kasabada yaşamaktadır. David isimli bir arkadaşı kendisinden yardım ister. Yardım hatırı sayılır bir miktar uyuşturucuyu Meksika'ya götürebilmek içindir. David'in planına göre Rose onun eşi olacaktır ve Casey ile Kenny adında iki çocukları vardır. Dört kişilik bu sevimli aile bir kaç günlüğüne Meksika'ya tatilegideceklerdir. Giderlerken de yanlarında bir miktar Marihuana'yı sınırdan geçireceklerdir. Plan uygulamaya konur. Ailemiz yola çıkar fakat bu sırada onlar gibi başka garip bir aile de onlara yapışır. Tam sınırı geçtik derlerken bir de başlarına bu aile musallat olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık