Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Dances with Wolves

Teğmen John Dunbar, Amerikan İç Savaşı’nda önemli yararlılıklar göstermiştir. 1865 yılında, batıdaki terkedilmiş bir sınır karakoluna atanmak istediğinde bu isteği hemen yerine getirilir. Görevi, bölgeye getirilecek askerleri beklemek olacaktır. Dunbar, doğanın ve yalnızlığın tadını çıkarırken tanıştığı Lakota Siularıyla yakınlaşır. Zaman içinde bu barışçıl kızılderilileri daha yakından tanıyarak dostluğunu ilerletir. Onlardan biri gibi davranmaya başladığında, aslında kızılderililerin büyüttüğü bir beyaz olan Tek Yumrukla Direnen’e aşık olacak ve gelen tehlikeleri de birlikte göğüsleyecektir. Kevin Costner’in ilk yönetmenlik denemesi olan Kurtlarla Dans, gösterildiği 1990 yılında büyük bir coşkuyla karşılanmış, gişede çok iyi bir başarı göstermiş ve 12 dalda aday olduğu Oscar’ların 7 tanesini -En İyi Film ve En İyi Yönetmen dahil- kazanmıştır..

For a Few Dollars More

Albay Douglas Mortimer ve Monco adındaki iki kafa avcısı ,Indio adındaki bir kanun kaçağını yakalamak için bir araya gelirler fakat ikisi de Indio hakkında değişik şeyler düşünmektedirler.

başından sonuna kadar güzel film...

Yōjinbō

Yetenekli bir samuray iki gangster tarafından yönetilen ve bu şekilde ikiye bölünmüş bir kasabaya gelir. Sanjuro Kuwabatake adındaki samuray kasabada sürekli korkuya sebep olan bu suç patronlarına karşı bir oyun oynamaya karar verir. Amacı kasabayı özgürlüğüne kavuşturmaktır.

"Bir Avuç Dolar" filminin Yojimbo'dan esinlenerek yapıldığı için izledim..Açıkçası birçok olay nerdeyse aynı.. Film içinde kullanılan müzikler iyi olsa da filmde Clint Eastwood un oyunculuğunu aradım.. Eğer arkadaşlar bu filmleri izlerlese ilk olarak Yojimbo'yu izlemelerini tavsiye ederim.. O zaman bu filmin değeri daha iyi anlaşılacaktır..
o kadınları özenle mi seçmişler

Hasta La Vista

20 li yaşlarda 3 arkadaş halen bakirdir. Bir şarap turuna katılırlar ve İspanyaya giderler. Burada ilk cinsel deneyimlerini yaşama hayalini kurmaktadırlar..Hiçbirşey onları durduramaz; Sakat olmaları bile..Biri kör, digeri tekerlekli sandalyeye baglı ve üçüncü olan ise tamamen felçtir..Hasta La Vista-Come As You Are adlı bu film belden aşagısı felçli bir adamın gerçek hikayesinden esinlenilmiştir..

film beni çok etkiledi başkalarını bu kadar etkilermi bilmem ama izlemenizi tavsiye ederim:utan:

(500) Days of Summer

Genç adam, genç kızla tanışır.. Erkek aşık olur.. Kız aşık olmaz. Gerçek aşkın varlığına inanmayan bir kadınla, ona aşık olan genç adamın sıradışı, romantik ve komik hikayesi.

Bu nedir abi:confused: Aşık olunca bunlar olucaksa Allah korusun bizi aşk meşk işlerinden. Nası kıl oldum kıza filmin sonlarına doğru oysaki başlarda gözümü ayıramıyordum kızdan çok tatlıydı. Bi insanın duygularıyla bu kadar oynanmaz neyse Summer karakterine sövmeden bitireyim mesajı. Çok orjinal bi filmdi müzikler, oyunculuk özellikle expactations - reality sahnesi harikaydı

Eagle Eye

Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları Zoe Perez adlı bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın, ikiliyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan iki rehine, işbirliği yapmaya karar verir.

Uzun zamandır yeni film izlemediğim için de olabilir ama bana güzel geldi. Genelde aksiyon macera olmasına rağmen temelde bilim-kurgu olmasını da beğendim. imdb: 6,6 izlenebilir.:D

halliseium

Dil Chahta Hai

Bir birilerine çok bağlı olan üç arkadaştan Sameer gördüğü her kıza aşık olur, Akash aşka inanmaz hep çapkınlık peşindedir, Siddharth ise aşk hakkında pek konuşmaz. Günün birinde kader hepsine öyle bir oyun oynar ki aşk hepsine bir ders verir…

Aamir Khan’ın başrolünde yer aldığı Hint yapımı film (Bollywood), çekildiği döneme göre en iyi yapımlardan birisi olarak değerlendiriliyor. İçinde bolca Hint müzikleri bulunan ve bir çok duyguyu başarılı bir şekilde yansıtan bu filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. özellikle romantik komedi sevenler kaçırmasın.

Unknownn

Wag the Dog

Seçimlere çok az kalmışdır. Başkan ve diğer rakipler bir birilerin açığını yakalamaya çalıştığı zamanlardır. Tam ABD bu seçkiye hazırlanırken, bir skandal ortalığı karıştırır. Beyaz Sarayı ziyaret eden kızlardan biri başkanın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia edince işler karışır. Başkanın rakipleri bu işe çok sevinirken, başkan kurtulmak için bir yol aramaktadır ancak bu zordur.

kişisel yorumum çok güzel eleştimişler bayağı sağlam olmuş. aynı zamanda insanı yarabilen sahneler de bulunmakta. dustin hoffman'la robert de niro coşturmuş.

Escape From Alcatraz

Kaçılması imkansız olan ünlü Alcatraz Hapisanesinden kaçmaya çalışan üç mahkum ve bu kaçış planını mükammel hazırlayan banka soyguncusu Morris`in (Eastwood) gerçek olduğu söylenen öyküsü.

Filmi izlerken gerçekten çok gerildim.Atmosferi ve replikleri şahane.Sırf Clint usta için bile izlenir.Yere göğe sığdırılamayan Esaretin Bedeli'nin bu filmden ne kadar esinlendiğini gördüğümde açıkçası şaşırdım.Keşke bu filmin hakkıda onun gibi verilebilseydi.O karanlık atmosfere rağmen bir sahnedeki kovboy göndermesi epey güldürdü.Kesinlikle tavsiye ediyor,kaçırmamanızı öneriyorum.

In Time

İnsanların yaşlanmayı durdurduğu yakın bir gelecekte geçecek olan filmde insanlar 25 yaşından sonra artık daha fazla yaşlanmayacağını ve ölümsüzlüğün sırrına erişildikten sonra yaşananları anlatan bir yapım " parası olanın sonsuza kadar yaşayabileceği bir dünyanın”. Filmde, zamanın altın değerinde olduğu bu yeni dünyada insanlar, ölümsüzlüğün peşinde koşarak hayatta kalma mücadelesine girerler. Bu nedenle, nüfus artışının son haddeye varmasıyla, yeni düzenlemelere girişen insanoğlunun hikâyesi filmde anlatılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık