Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

@çağdaş konusu güzeldi ama senaryo kötüydü ben bile daha güzel şeyler yazardım o konudan :D
Changeling

Kaçırılan oğlunun bulunmasıyla birlikte Christine Collins’in (Angelina Jolie) duaları kabul görmüştür. Ancak anneyle oğlunun yeniden buluşmasının karmaşası arasında Christine bu çocuğun kendi çocuğu olmadığını fark edecektir. Medyanın ve yozlaşmış polis teşkilatının kendisine destek olmaktan çok köstek olmasından bunalan Christine, aradığı cevaplara ulaşmak için kendi başına adımlar atmaya başlayınca hayatını sonsuza dek değiştirecek gerçekle yüz yüze gelecektir. Yer: Los Angeles, yıl: 1928. Bir cumartesi sabahı her zamanki gibi işine gitmeye hazırlanan Christine oğluna “hoşçakal” dedikten sonra evden çıkar. Akşam işten eve döndüğünde oğlu evde değildir. Çocuğu arama çalışmaları bir türlü sonuç vermez. Aylar sonra Christine’nin dokuz yaşındaki oğlu olduğunu iddia eden bir çocuk çıkagelir. Polislerle gazetecilerin telaşlı koşuşturmacası arasında duygu karmaşası yaşayan Christine, çıkagelen çocuğun bir gece kendisiyle birlikte evde kalmasına izin verir. Ancak kalbinin derinliklerinde bu çocuğun kendi oğlu Walter olmadığını bilmektedir. Konunun araştırılması için yetkilileri zorlar ancak bir sonuç alamaz. Bu durum karşısında çaresiz kalan Christine, aradığı desteği aktivist rahip Briegleb’de (John Malkovich) bulur. Rahip Briegleb oğlunu bulma mücadelesinde Christine’e yardımcı olacaktır.

çok güzel bi filmdir üstte attığım yalanın icadı gibi fos bi film değildir ve gerçeklerden alınmadır izleyin derim :)

kao.one

Ronal the Barbarian

Karanlık çağlar, iblislerin ve orcların hüküm sürdüğü zamanlarda; insanoğlu değersiz kölelerden başka bir şey değildir… Ta ki, Boynuzlu Yiğid’in parıldayan kılıcıyla çıkagelip, son büyük iblis Zaal’a kadar tüm kötülükler ile mücadele ettiği güne kadar. Boynuzlu savaşçı, kılıcını korkunç düşmanının kafasına indirip insanoğlu adına zaferi kazanır… Lakin son büyük savaş, kahramanın da sonunu getirir. Ölümcül yarasından sızan kan yedi gün yedi gece akar, akan her damla, uğruna savaş verdiği insanlarca, Boynuzlu’nun asil kanını bedenlerinde taşımak adına içilir. Ve böylece, Boynuzlu Yiğid’in gücünü damarlarında taşıyan gözü pek savaşçıların soyunu sürdürecek barbar kavmi ortaya çıkar. Ama hikâyemiz, bu soylu savaşçıların içerisinde Boynuzlu’dan kalan son kandamlasını içmek nasip olmuş barbarın sülalesinden gelme Cılız Barbar Ronal’ındır. Amcası, yeğeninin atalarına ve kabilesine layık bir savaşçı olabilmesi için Ronal’ı yüreklendirmeye çabalarken; karanlık çağların kötülüklerini diriltme uğraşındaki Zakiderlilerin saldırısına uğrarlar…

Lord of The Rings dünyasıyla Conan dünyası karışımı evrende geçen değişik bir film

Beden uzun uzun yazmamktansa senden alıntı yapmayı tercih ettim kusuruma bakma.
Film çok çabuk bitti,keşke biraz daha inselerdi ama ardında açık bir kappı bıraktılar Michaella ilgili.
Devamının geliceğine eminim
Gelecek elbette. Selene en son
"Artık vampirler kovanlarında sadece hayatta kalmak için yaşamayacaklar. Dünyaya hükmedecekler."
dedi.
Filmde tek beğenmediğim kısım Michael'a yer verilmemiş olmasıydı ki ben diğer filmde de yer alacağını sanmıyorum. Bundan sonra 2 film daha bekliyorum ve Michael'ın 2. filmde ortaya çıkacağını düşünüyorum.

Bu arada belirtelim. Güzel filmdi. İzleyenlerin pişman ayrılacaklarını sanmam. Gidip de paranızı Berlin Kaplan'ı filmini izleyerek çarçur etmeyin. Hatırladıkça cinlerim tepeme çıkıyor. Ata Demirer yanımda olsa yumruklayacağım. O derece... :D

Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos

Melvin, hırsızlık suçundan dolayı cezasını Merkez kentteki Merkez hapishanesinde çekmektedir. Merkez hapishanesinden kaçar ve Batı'ya yönelir. Ed ve Al onu Milos kentine kadar takip eder. Burada "Kara Yarasa" adlı bir örgütün üyesi olan gizemli kız Julia Critonla karşılaşırlar.

FMA'nın saçma filmlerinden biri. Elric kardeşleri özlediğim için izledim yoksa gerçekten saçma ve boşa vakit kaybı...

buslu

Fetih 1453

Film 1451 yılında Fatih Sultan Mehmet'in fetih planlarının yapıldığı andan başlıyor. Filmde Molla Gürani’yi de yani Fatih’i yetiştiren üstadı ve Fatih Sultan Mehmet'in çocukken aldığı bu eğitim süreçleri de yer alıyor. 3 boyutlu animasyonların da yer aldığı filmde, gerçek oyuncular da yer alacak.

Kisisel görürüsüm 1-2 yerde efekler azicik kotuydu ama azicik Yabanci film kalitesindeydi izlenmesi lazim

Fetih 1453

Film 1451 yılında Fatih Sultan Mehmet'in fetih planlarının yapıldığı andan başlıyor. Filmde Molla Gürani’yi de yani Fatih’i yetiştiren üstadı ve Fatih Sultan Mehmet'in çocukken aldığı bu eğitim süreçleri de yer alıyor. 3 boyutlu animasyonların da yer aldığı filmde, gerçek oyuncular da yer alacak.

Kisisel görürüsüm 1-2 yerde efekler azicik kotuydu ama azicik Yabanci film kalitesindeydi izlenmesi lazim

Yabanci film kalitesinde olduğuna ve dövüş sahneleri olarak en iyi Türk filmi olduğuna katılıyorum.Ama böyle bir filmde bir mehter marşı olmaz mı? Bir adam akıllı Osmanlı bayrağı olmaz mı? Sarı-kırmızı bayraklar sanki Galatasaray kulübü...
Bunların dışında filmde tarihsel hatalarda vardı ama yinede izlemenizi öneririm.

kao.one

Yabanci film kalitesinde olduğuna ve dövüş sahneleri olarak en iyi Türk filmi olduğuna katılıyorum.Ama böyle bir filmde bir mehter marşı olmaz mı? Bir adam akıllı Osmanlı bayrağı olmaz mı? Sarı-kırmızı bayraklar sanki Galatasaray kulübü...
Bunların dışında filmde tarihsel hatalarda vardı ama yinede izlemenizi öneririm.
film genel olarak güzeldi ama harcanan paraya değmemiş yüzüklerin efendisi ve cennetin krallığına benzer olmuş bir ara cennetin krallığı sandım :D Ak Şemsettin ak büyücü oldu bir an :D aklımda öyle canlandırdım filmi izlerken
çok az bir bütçe 3 kişi ve 4 günde çekilen film daha kaliteli ve gerçekçi
[YOUTUBE]IT2L2YMHxwo[/YOUTUBE]

arkadaşlar FETİH1453 ü izledim ve çook beğendim kesinlikle izlemeniz gerek milliyetçi duygunuz hat safaya ulaşacak ve bazı sahnelerinde tüyleriniz diken diken olacak. Kesinlikle izlemelisiniz..

Unknownn

The Pursuit of Happyness

San Francisco'da karısı Linda ve oğlu Christopher yaşayan Chris Gardner, 1981 yılında pahalı ve çabuk demode olan bir teknoloji olan kemik tarayıcı ürünlerinin satışını üstlenir. Bu ürünlerin satışında başarı sağlayamaması üzerine karısı Linda tarafından terk edilir.
Maddi kazanç sağlamak için değişik alanlara yönelen Gardner Dean Witter'dan bir yönetici ile tanışır ve bir Rubik Küpü'nü çözerek onu etkiler. Tanıştığı yeni kişi sayesinde borsada sarraf olabilmek adına bir şans yakalar. Dean Witter'da stajyer olur ve ücret almasa da programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder. Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet gibi geceyi geçirmek için bulabildikleri her yerde kalırlar.
Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirmeye devam eder. Oğlunun da kendisine karşı duyduğu sevgi ve güveni karşısına çıkan engelleri aşmak için kullanır.

Kaç mesajdır bahsediliyo kendimi tutayım diyorum ama olmuyo. Militarizm ve milliyetçilik gibi iki insanlık dışı vasıf yan yana geldi mi faşizm kaçınılmaz bi şekilde onları takip eder. Bu üç vasıf bir arada görüldüğü takdirde insan olan arkasına bakmadan kaçar. Ama biz yüce türk milleti olarak bu sıfatları ortak bileşke de buluşturmuş filmleri her zaman baş tacı ederiz. All heil fetih 1453...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık