Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Av Mevsimi

Tecrübesi, sezgileri ve takipçiliğiyle tüm teşkilatın “Avcı” olarak bildiği Ferman (Şener Şen) ile yalnızca bakışlarıyla bile lakabının hakkını veren “Deli” İdris (Cem Yılmaz) cinayet masasında görevli, baba-oğul kadar yakın iki polistir. Antropoloji mezunu, sessiz sakin Hasan (Okan Yalabık) ise bu ikiliye yeni katılmış bir “Çömez”...
Öldürülen genç bir kız onları uyuşturucu taciri Asit’le, Türkiye’nin en zengin adamlarından Battal Çolakzade’yle (Çetin Tekindor), kızın ağabeyleri Abbas, Vakkas ve daha birçok farklı insanla karşı karşıya getirecektir.
Hayatını eşine adayan, onun hastalığıyla boğuşan Ferman, boşandığı eşi Asiye’ye (Melisa Sözen) tutkuyla bağlı İdris, yeni mezun ve bu dünyaya yabancı Hasan... Çözmeye çalıştıkları cinayet, bu üç polisin hayatını değiştirecektir.

Türk sinemasının son yıllardaki yüz aklarından biri. Gerçekten çok başarılı buldum. Senaryo yönü en çok eleştirilen kısmı ama ben bu filme polisiye olarak değil, psikolojik bir dram filmi olarak bakıyorum. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

The Departed

Köstebek, Massachusetts Eyalet Polisi’nin şehrin en büyük suç organizasyonunu çökertmek için geniş çaplı bir mücadele başlattığı Güney Boston’da geçiyor. Amaç, güçlü mafya babası Frank Costello’nun (Jack Nicholson) egemenliğine içeriden bir müdahaleyle son vermektir. Güney Boston’da büyümüş olan genç çaylak Billy Costigan’a (Leonardo DiCaprio), Costello’nun çetesine sızma görevi verilir. Billy, Costello’nun güvenini kazanmaya çalışırken, “Güney Yakası”nın sokaklarından gelen bir başka genç polis Colin Sullivan (Matt Damon) da eyalet polis teşkilatında basamakları hızla tırmanmaktadır. Üstlerinin bilmediği şey, Colin’in Costello için çalıştığı ve suç patronunun polisin hep bir adım önünde olmasını sağladığıdır. Her iki adam da, içine sızdıkları organizasyonun planları ve karşı planları hakkında bilgi toplarken, sürdürdükleri çifte yaşamları yüzünden oldukça zorlanmaktadırlar. Ama hem gangsterler hem polisler aralarında bir köstebek olduğunu anlayınca, Billy ve Colin sürekli olarak düşman tarafından yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar.

Gayet enteresan ve güzel bi filmdi fakat sonu biraz kötü bitti. Daha iyi olabilirdi. Casusluk sevenlerin izlemesi gerekir.

Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos

Melvin, hırsızlık suçundan dolayı cezasını Merkez kentteki Merkez hapishanesinde çekmektedir. Merkez hapishanesinden kaçar ve Batı'ya yönelir. Ed ve Al onu Milos kentine kadar takip eder. Burada "Kara Yarasa" adlı bir örgütün üyesi olan gizemli kız Julia Critonla karşılaşırlar.

A Beautiful Mind

John Forbes Nash Jr., genç yaşında geliştirdiği kuramlarla matematik dünyasının bir numaralı ismi haline gelir. Fakat kısa süre içerisinde bencilliği ve kendine olan aşırı güveni sonucunda oluşan kişisel problemleri ile baş edemez duruma düşer. Dahilik ile delilik arasındaki ince çizgide, delilik tarafına doğru sürüklenir. Uzun süre şizofreni ile mücadele eden matematikçi, yıllar sonra adeta yeniden doğarak Nobel ödülünü almayı başarır.

Russell Crowe'un oyunculukta aştığı müthiş film.Bu adamın Glaidator ve Robin Hood gibi savaş filmlerinde ki başarılı performansından sonra böyle bir filmde bu kadar muhteşem bir oyunculuk sergileyeceğini düşünmezdim.Konusunu falan beğenmeyenlerin bile sırf o adamın oyunculuğu için izlemesi gereken bir yapım bana göre.Sinemalar.com hakkı olan puanı vermiş bana göre.

Rise of the Planet of the Apes

Film,günümüz San Francisco'sunda maymunların zeka gelişimlerini inceleyen bir adamın bu deneyle ilgili tüm tecrübelerini anlatıyor.Öykü insanlar ve maymunlar arasındaki savaşta çok önemli bir figür haline gelen genç bir bilim adamı etrafında gelişiyor.Wild Rodman (James Franco),maymunlar üzerinde Alzheimer hastalığına çare bulmak için testler yapıyor fakat maymunlardan Ceaser adındaki biri,hızlı gelişim göstermeye başlıyor.Bu yüzden Wild Rodman(James Franco)onu kendisiyle birlikte yaşaması ve acımasız doktarlardan korumak için evine götürüyor.Böylece kaçınılmaz maymun devri başlıyor.

Tek kelimeyle müthiş. Pişman olmazsınız izleyin.

Underworld: Awakening

Hapisten kurtulmayı başaran Selene, kendisini Vampirler'in ve Lycanlar'ın varlığını keşfeden insanların yaşadığı yeni bir dünyada bulur ve iki ölümsüz türün arasındaki savaş kaldığı yerden alevlenerek büyür...
2003 yılında başlayan ve vampir-kurtadam furyasının en başarılı yapımlarından biri olan
Karanlıklar Ülkesi (Underworld), serinin dördüncü filmiyle geri dönüyor. Bu sefer Selene'nin intikamı çok daha acı olacağa benziyor...
Filmin yönetmen koltuğunda Storm (2005) ve Shelter (2010) gibi gerilim türündeki yapımlara beraber imza atmış olan İsveçli ikili Måns Mårlind ve Björn Stein otururken, senaryoda ilk iki filmin yönetmeni Len Wiseman'ın imzası var. Başrolde ise değişmeyen yıldızımız Kate Beckinsale'e bu sefer Charles Dance, Michael Ealy ve India Eisley eşlik ediyorlar.

Real Steel

Yakın gelecekte, boks sporunun teknolojik bir hâl aldığı bir ortamda geçen cesur, gerilim ve aksiyon dolu “Çelik Yumruklar” filminde Hugh Jackman, 2,5 metre boyunda 900 kiloluk robotların ringlere çıkmasıyla unvan kazanma şansını kaybeden tükenmiş dövüşçü Charlie Kenton’ı canlandırıyor. Artık küçük çaplı bir organizatör olan Charlie, bir yer altı boks ringinden diğerine geçmek için hurda metalden kalitesiz robotlar yaparak iki yakasını bir araya getirmektedir. Charlie dibe vurunca, istemeden de olsa kendisinden ayrı yaşayan oğlu Max’le (Dakota Goyo) şampiyonada yarışacak bir yarışmacı yapıp eğitmek için birlik olur. Hiçbir kısıtlama olmayan bu vahşi arenada işler ciddiye bindikçe, Charlie ve Max bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde ederler. “Çelik Yumruklar”, teknolojik bir hâl alan robot boksu sporuna kusursuz bir yarışmacı yapıp yetiştirmek için kendisinden ayrı yaşayan olan oğlu Max’le (Dakota Goyo) ile birlik olan ve bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde eden eski bir boksörün (Hugh Jackman) konu edildi bir aksiyon dram filmidir.

Klasik amerikan rüyası denilen hadise. İşi bitmiş denen boksör ve hurda robot'un birleşmesi. Ayağa kalkması mucize denen robot herhangi bi geliştirme olmaksızın devlerle yüzleşiyo. Shounen severlerin seveceği bi film...

The Invention of Lying

Kimsenin yalan söyleyemediği bir dünyada yalan söyleyebildiğini keşfeden bi adamın hikayesi
Çok zırva bi filmdi. İzlediğime pişman olmuştum.

Tower Heist

Josh Covacs (Ben Stiller), New York'ta yaşayan ve şehrin en güvenli ve en lüks konutlarından birinin yöneticisidir. 10 yılı aşkındır sürdürdüğü bu görevde uçan kuş bile ondan sorulur. Fakat bu binanın en üst katında büyük bir vurguncu olan borsacı Arthur Shaw (Alan Alda) yaşamaktadır. Yatırımcılarından 2 milyar dolar çaldıktan sonra yakıyı ele veren Shaw bu süper lüks kulede ev hapsindedir ve Arthur'un en büyük mağdurları da parasını ona kaptıran kule çalışanlarıdır!
Josh ve ekibi Arthur'dan hem paralarını hem intikamlarını almak için bir plan yaparlar. Büyük bir dolandırıcı olan Slide (Eddie Murphy)’ı ekibe dahil edip, Arthur’un dairesinde saklandığına emin oldukları 'şeyi' çalma hedefindedirler. Soyguncular acemidir, fakat yıllardır korudukları binayı herkesten daha iyi tanımışlardır...

Güzel bi filmdi. FBI ajanı ablayla bi şeyler olsaydı keşke dedim film bitince ama Josh'ın Robin Hood'a bağlaması hoştu...

Afro Samurai: Resurrection

Gecenin bir vakti Afro aniden Jinno tarafından saldırıya uğrar fakat kendini koruyabilecek durumda değildir. Jinno onu başında Sio isimli bir bayanın beklediği babasının mezarına sürükler. Sio, babasının kafatasını almasının yanı sıra Afronun elde ettiği 1 numaralı bandı da ele geçirmiştir. Ayrılmadan önce babasının kemiklerini geri almak istiyorsa 2 numaralı kafa bandını aramasını ve ele geçirmesini söyler. Böylece Afro babasının huzur içinde yatmasını sağlamak için bir kez daha şiddetin yoluna girer.

Çok beğendim.TV serisini de izlemiş ve beğenmiştim.Tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık