Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

hardsalih

Kaç mesajdır bahsediliyo kendimi tutayım diyorum ama olmuyo. Militarizm ve milliyetçilik gibi iki insanlık dışı vasıf yan yana geldi mi faşizm kaçınılmaz bi şekilde onları takip eder. Bu üç vasıf bir arada görüldüğü takdirde insan olan arkasına bakmadan kaçar. Ama biz yüce türk milleti olarak bu sıfatları ortak bileşke de buluşturmuş filmleri her zaman baş tacı ederiz. All heil fetih 1453...
haklısın kardeş :good:

fetih 1453 izlesem yaptığı milliyetçi çağrı yüzünden değil insanımızın sinemada nasıl ilerlediğini görmek için izlerim..Ki fragmanlarından da o kadar etkilenmedim

Forrest Gump

Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor.

IMDb puanı 8.7 sinemalar.com puanı 9.1 olan ama hayatımda izlediğim en saçma sapan filmdi. Resmen izlerken sıkıldım. Acaba ben mi anlamadım bu filmin bu kadar iyi olmasını sağlayan ne bir püf noktasını mı kaçırdım diye bir daha izledim. Ama yine bulamadım. Bence izleyip boşuna vakit kaybetmeyin. (Bu arada çevremde falan filmi benden başka sevmeyen kişide bulamadım...)

Forrest Gump

Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor.
IMDb puanı 8.7 sinemalar.com puanı 9.1 olan ama hayatımda izlediğim en saçma sapan filmdi. Resmen izlerken sıkıldım. Acaba ben mi anlamadım bu filmin bu kadar iyi olmasını sağlayan ne bir püf noktasını mı kaçırdım diye bir daha izledim. Ama yine bulamadım. Bence izleyip boşuna vakit kaybetmeyin. (Bu arada çevremde falan filmi benden başka sevmeyen kişide bulamadım...)

Yapma etme. :D

hardsalih

Forrest Gump

harbiden yapma etme bence müthiş bi filmdi

hardsalih

Bu kadar saçma olup da bu kadar baştacı edilen bir film . Hayatımda izlediğim en saçma filmlerden birisiydi bence kötüydü Tom Hanks a hiç yakışmamış .
arkadaşım film işlediği dönemin olaylarıyla forresten yaşamını öyle bi harmanlamışki filmin sonunda vay be dedirtti vietnam savaşı olsun
kenedy suikasti olsun(yanlış hatırlamıyorsam) hepsi filmin akışı içindeydi bukadar çok olayda bir filmde ancak bukadar yansıtılıabilir zaten ayrıca oyunculuk olarak(özellikle tom hanks) da iyiydi bu yüzden daha öncede dedim yine diyorum müthiş bi filmdi

madem burada beğenmediğimiz filmleride söylüyoruz bende pulp fiction filmini beğenmemiştim filmde hep boş muhabbetler vardı ne güldürdü ne ağlattı nede bi heyecan yaşattı yarısında kapatacaktım nerdeyse..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık