Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Bu kadar ünlü ve dünya çapında başarısı tescillenmiş filmleri ya sırf muhalif olmak için beğenmiyosunuz bunuda film çok övüldüğü için izlemeden evvel kendinizi şartlandırarak yapıyosunuz. Ya filmde anlatılanı, işleneni anlamıyosunuz yada bütün izleyicilerin göremediği bi açıyı görebiliyosunuz. Benim oyum ilk seçeneğe. Kral çıplak diyo olma olasılığınız da mevcut ama akademi ödülü almış, bu işin tüm üstadlarının saygısını kazanmış filmlerde bu olasılık çok düşük...

Beklentilerini yükseltirsin çevrendeki herkes sana ''olm çok iyi film izle laa'' der. Beklentilerin altında kalınca da beğenmeme olur ama filme saçma yada iyi değil demek hele hele kült olmuş bir filme abezle iştigaldir. Örnek vermek gerekirse inception ilk çıktığında herkes öyle bir anlattı ki nereye gitsem inception konuşuluyor bende gittim izledim anlatılan kadar beklentimi karşılamadı ama kötü bir film olduğu anlamına gelmez.

hacı bende filme kötü demedim ben beğenmedim dedim filmde bolca küfür vardı hepside bilindik küfürler hani şöyle güzel bi küfür olsaydıda bari ben bunu dışarda birine söyliyim diyebilceğin bi küfür bile yoktu bak her açıdan beğenemiyorum bu filmi
bu arada muhalif olmak gibi bir düşüncemde yok..sadece ben pulp fictionu beğenmedim bu kadar basit forrrest gumpı çok beğendim veya esaretin bedeli, iyi kötü çirkin,olağan şüpheliler bunlarda kült film ve gerçekten sevdiğim filmler..

Yonkou-Sh4nks

Ya anlatılanlar fazla olmuş bir filme sığdırılmış olması mühim değil önemli olan izleyicinin dikkatini uyandırmaktır . Ben filmi izlerken uyumamk için zor tuttum kendimi vede bu kadar saçma bir film nasıl bu kadar beğeniliyor anlamıyorum. Demek bu filmi beğenen arkadaşlar V for vandetta veya Prestij filmini izleseler herhalde şoka girerler diyorum. bu filme 10 üzerinden en fazla 6 puan verilir ama tabi bunlar kişisel görüşlerim diğer kişilerin görüşlerine de saygı duyarım . Ama filmin elle tutulcak bir yönü yokki savunalım yani.

Ya anlatılanlar fazla olmuş bir filme sığdırılmış olması mühim değil önemli olan izleyicinin dikkatini uyandırmaktır . Ben filmi izlerken uyumamk için zor tuttum kendimi vede bu kadar saçma bir film nasıl bu kadar beğeniliyor anlamıyorum. Demek bu filmi beğenen arkadaşlar V for vandetta veya Prestij filmini izleseler herhalde şoka girerler diyorum. bu filme 10 üzerinden en fazla 6 puan verilir ama tabi bunlar kişisel görüşlerim diğer kişilerin görüşlerine de saygı duyarım . Ama filmin elle tutulcak bir yönü yokki savunalım yani.
İşte sana bana göre yok ama başkalarına göre var.Şahsen ben bir daha söylüyorum izlediğim en saçma filmdi.İzlerken sıkıldığım tek filmdi hatta.Ama başkalarına göre çok anlamlı ve müthiş bi film olabilir.Burada herkes kendi görüşünü belirtiyor sana bana göre elle tutulacak bişeyi yok ama büyük bi çoğunluğa göre var yapacak bir şey yok.

İşte sana bana göre yok ama başkalarına göre var.Şahsen ben bir daha söylüyorum izlediğim en saçma filmdi.İzlerken sıkıldığım tek filmdi hatta.Ama başkalarına göre çok anlamlı ve müthiş bi film olabilir.Burada herkes kendi görüşünü belirtiyor sana bana göre elle tutulacak bişeyi yok ama büyük bi çoğunluğa göre var yapacak bir şey yok.
kardeş yanlış anlamada bu adam seni koruyodu 2 dakkada sattın :D ayıp valla:d

darkmercy

Coraline

Coraline, yeni evlerinden çok sıkılan küçük bir kızın evlerinde bulduğu gizemli bir kapıyla birlikte alternatif bir dünyaya adım atmasını konu ediniyor. Bu dünyada kendisini farklı bir anne, farklı bir baba ve yeni bir yaşam beklemektedir...

arkadaşım film işlediği dönemin olaylarıyla forresten yaşamını öyle bi harmanlamışki filmin sonunda vay be dedirtti vietnam savaşı olsun
kenedy suikasti olsun(yanlış hatırlamıyorsam) hepsi filmin akışı içindeydi bukadar çok olayda bir filmde ancak bukadar yansıtılıabilir zaten ayrıca oyunculuk olarak(özellikle tom hanks) da iyiydi bu yüzden daha öncede dedim yine diyorum müthiş bi filmdi
Apple vardı o kısın güzeldi. elma işi teklif etmişlkerdi bana. ama bobi öldü ya o kötü oldu. ya jenny

Drive

'Drive'; Hollywood'da dublörlük yapan ve keskin araba kullanabildiği için geceleri de soygunlara katılan bir araba sürücüsünün yaşamını merkeze alıyor...
Sürücünün yasa dışı hayatı, güzel komşusu Irene'nin hapisteki kocasına yardım etmeyi kabul etmesiyle daha da tehlikeli bir hale bürünür. Zira bir anda kendisini Los Angeles'ın en tehlikeli adamlarının hedef listesinde bulur. Şimdi hem kendi hayatını, hem Irene ve oğlununkini kurtarmak için yapacağı tek şey en iyi bildiği şekilde sadece araba sürmektir!

Ben bu filmi gayet beğendim. Popüler kültür seven gençlerimizin Fast and Furious beklentisi varsa hiç izlemesin. Çekim teknikleri ve oyunculuklar çok başarılıydı. Vahşet çok ön plana çıksa da, şiddet sahneleri anlık gerçekleşiyor. Bu da filme ayrı bir gerçeklik katmış. Başroldeki abimizin o kadar ürkütücü bakışları var ki, ben bile çekinirdim karşımda durup bana öyle baksa. Müzikleri için bile izlenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık