Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İyiler ve Kötüler

Hangisi Daha Kötü?

• Kullanılan toplam oy
    75
Kötüden daya az kötüye sıralayacağım.

Vahşi adam>kız>medeni adam>bilge>kayıkçı

Son düzenleme:
En hoşuma gidenden gitmeyene
Bilge > Kız > Medeni Adam = Vahşi Adam > Kayıkçı

Şahsen beşide hoşuma gitmedi.Hayatımda yer vereceğim beşli değil.Belki Bilge hariç

Kız anladığım kadarıyla duygusal birisi.Akıllı birisi değil.Kayıkçıya bi beni çıplak görünce eline ne geçecek diye soramamış mı veya başka bir teklifte ısrar etseymiş
Kızın yerinde olsam çok çok istediğim birşey için kayıkçıyı ikna edemediğim sürece kayıkçının teklifini bende kabul ederdim.Birinede danışma gereği duymazdım

Medeni adam kızın aldattığını mı düşünüyor yoksa ona tecavüz edildiğini mi

İyi yapmışsın.
Kayıkçıyı sonlara atmanın sebebi neydi peki? :D
Sıralamada medeniden sonraki en kötü. Kız, iyi sıfatına girecek büyük bir fedakarlık yapıyor. Bilge, kendince tavsiyesini veriyor. Vahşi, vahşiliğini sergiliyor. Medeni, şerefsizlik yapıyor. Kayıkçı, standartın dışına çıkarak aşırı keyfi istekte bulunuyor. Bir de konumu gereği bilgilenme ve yardım etme konusunda en potansiyelliyken ben zevkime bakar geçerim diyor. Tamam adam pazarlıyor, bir bedel sürüyor da sen atıyorum Üsküdar'dan Kadıköy'e gitmek için taksiye bindiğinde taksici soyun öyle gel dese adamın bedeli buymuş eyvallah mı çekeceksin? İlla ki art niyet arayacaksın. Orada kız paraya hazırlıklı, demek ki paranın standartlığı o evren içinde geçerli. Bunu her soru şekline evirebilirsin. Soyunma basit gibi dursa da önemli bir konu neticede mahremine giriyorsun, psikolojik fiziksel bir çok açıdan zararı var.

En hoşuma gidenden gitmeyene
Bilge > Kız > Medeni Adam = Vahşi Adam > Kayıkçı

Şahsen beşide hoşuma gitmedi.Hayatımda yer vereceğim beşli değil.Belki Bilge hariç

Kız anladığım kadarıyla duygusal birisi.Akıllı birisi değil.Kayıkçıya bi beni çıplak görünce eline ne geçecek diye soramamış mı veya başka bir teklifte ısrar etseymiş
Kızın yerinde olsam çok çok istediğim birşey için kayıkçıyı ikna edemediğim sürece kayıkçının teklifini bende kabul ederdim.Birinede danışma gereği duymazdım

Medeni adam kızın aldattığını mı düşünüyor yoksa ona tecavüz edildiğini mi
Tecavüz edildiğini. 'Medeni adam gelir ve durumu görür' denmiş. Durumda belli. Zaten tecavüze uğramış kızın zevkten dört köşe olacak hali yok, muhtemel yıpranmış, ağlıyor haldedir.

İyi ve kötü nedir? Bizler kendimizin birer aynasıyız. Ama aynaları kırıyoruz. Sonrada o parçaları topluyoruz yeni ayna yapıp kendimizi oluşturuyoruz. Ama o ayna o eski ayna değil. Ve biz de zaten ayna değiliz, insanız. Ayna nerden çıktı bilmiyorum.

Ben kötüyüm, sen iyisin. Yoo sen de kötüsün. Ben de iyiyim sen nasılsın? İyi işte nolsun.

Hayırlı tartışmalar arkadaşlar. İyi forumlar. lkadşad

İyi ve kötü nedir? Bizler kendimizin birer aynasıyız. Ama aynaları kırıyoruz. Sonrada o parçaları topluyoruz yeni ayna yapıp kendimizi oluşturuyoruz. Ama o ayna o eski ayna değil. Ve biz de zaten ayna değiliz, insanız. Ayna nerden çıktı bilmiyorum.

Ben kötüyüm, sen iyisin. Yoo sen de kötüsün. Ben de iyiyim sen nasılsın? İyi işte nolsun.

Konudaki büyük bir açığı kapattın bu klasik soruyla. Şimdi linç edilmelisin.

15 saniyemi geri verir misin:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık