Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Fuji için Kraker hiçbir şey mi? WB için bile Kraker hiçbir şey değil, keza Luffy de. Marineford Arcı bir tek ben mi okudum yahu?
WB Cracker'in antisi gibi birşey la, deprem yumruğu un ufak eder bu çatapat kuyruklunun krakerlerini. Fuji Cracker'e karşı ne yapar bilemiyorum ama bu herif de önceki sayfalarda videosu var, dağ tepe dinlemeden yok ediyor :/

Adama biri tutup, Lütfen haki kullanma meyve kullanma mı dedi ? Şimdi orda bunu yeyip düşse, ama meyve kullanmadı diye güçlü olmaya devam mı edecek ?

Arkadaş sırf savunayım diye savunma yapıyonuz bu nedir ya :)

Dİğerine de yazmış meyve gücü ile, ne gücü ile durduracak kıraker ? Luffy bana saldırıyor şurdan çıkamda bloklayam mı diyecek ?

Neyse ya :artiz:
Adam meyvesiz G3 karşılamış ve yanağında sadece bir çizik. Bak atak bile yapmamış. Cracker napıyor? kalkanı ile ileriye doğru atak yapıyor. Katakuri napıyor? Devasa bir yumruk ile atak yapıyor.

Durumu değerlendirmeden boş yapmaya gerek yok. Daha düne kadar Luffy meyvesiz bi hiç, herşeye meyve kullanıyor denirdi. Bu bir gömme malzemesiydi, şimdi bu Fuji meyvesiz ve hakisiz bu atağı karşılamış bu ne oluyor şimdi :( Kata ve Kraker de hep meyve kullanıyor canım, meyvesiz bi hiçler mi dedik sanki alla alla :S

WB Cracker'in antisi gibi birşey la, deprem yumruğu un ufak eder bu çatapat kuyruklunun krakerlerini. Fuji Cracker'e karşı ne yapar bilemiyorum ama bu herif de önceki sayfalarda videosu var, dağ tepe dinlemeden yok ediyor :/

Adam meyvesiz G3 karşılamış ve yanağında sadece bir çizik. Bak atak bile yapmamış. Cracker napıyor? kalkanı ile ileriye doğru atak yapıyor. Katakuri napıyor? Devasa bir yumruk ile atak yapıyor.

Durumu değerlendirmeden boş yapmaya gerek yok. Daha düne kadar Luffy meyvesiz bi hiç, herşeye meyve kullanıyor denirdi. Bu bir gömme malzemesiydi, şimdi bu Fuji meyvesiz ve hakisiz bu atağı karşılamış bu ne oluyor şimdi :( Kata ve Kraker de hep meyve kullanıyor canım, meyvesiz bi hiçler mi dedik sanki alla alla :S
Luffynin antisi kılıçlar demek gibi senin dediğin, sanki normal vücudu kılıç kesmiyormuşçasına. WBnin depreminin etkilemediği bir organizma yok ki? Krakere neden ekstra bir etkisi olsun?
Aokiji ile Jozuyu bu mentaliteyle ele alalım, Aokiji Jozuyu direkt dondurur çünkü soğuk maddenin antisi değil mi? Madem öyle Jozu dikkati dağılana kadar nasıl Aokijinin ağzından kan aldı? Aa, seride haki diye bir şey vardı değil mi, ne güzel şey o haki.

Luffy’e moko vurup ardından nefes almak zorunda kalan ihtiyar, Katakuri gibi yağız delikanlıyı alamaz.

Anlatmaya çalıştığımı anlamamışsın gene :gamyon:

Meyveli meyvesiz, kılıçlı pıçaklı neyse işte eğer adama saldırı geliyorsa o da karşılıyorsa bunun üzerinden yorum yaparsın.

Biri meyvesi ile karşıladı tabi meyve artı fiziksel güç diyelim diğeri meyve haki vesaire ile karşıladı eee ne diyecez ? O diğeri haki kullanmadı şöyle oldu böyle oldu mu ?

Yada adamın biri Zoro'ya daldı Zoro kılıcı önüne bile koyamadan yedi tepiği ne diyecez ? Eee Zoro önüne kılıç koymadı, darbeyi aldığı yerine koka basmadı falan mı ?

Adamlar saldırıları almışlar karşılığında ister meyvesini kullanır ister amuda kalkar kaba etini kullanır bana ne ?

Anlatmaya çalıştığımı anlamamışsın gene :gamyon:

Meyveli meyvesiz, kılıçlı pıçaklı neyse işte eğer adama saldırı geliyorsa o da karşılıyorsa bunun üzerinden yorum yaparsın.

Biri meyvesi ile karşıladı tabi meyve artı fiziksel güç diyelim diğeri meyve haki vesaire ile karşıladı eee ne diyecez ? O diğeri haki kullanmadı şöyle oldu böyle oldu mu ?

Yada adamın biri Zoro'ya daldı Zoro kılıcı önüne bile koyamadan yedi tepiği ne diyecez ? Eee Zoro önüne kılıç koymadı, darbeyi aldığı yerine koka basmadı falan mı ?

Adamlar saldırıları almışlar karşılığında ister meyvesini kullanır ister amuda kalkar kaba etini kullanır bana ne ?
Buna niye bu kadar takıldın anlamıyorum. Ben G3'u nasıl karşıladıklarını yazdım. Kim daha iyi karşıladı falan dedim mi :S Ortada yorumum bile yok. Yapacak olsam da bunlar üzerinden değil beklenti üzerinden yaparım çünkü diğerleri çeşitli güçlerini etkin kullanarak karşılamış ve bu adam da sadece fiziksel olarak atağın karşısında durmuş. Eğer kullanırsa ne olur yorumu yaparım beklentime bağlı olarak. Direk bu sahneler üzerinden yorum yapmak su katmadan çorba pişirmeye benzer.

Fujitora, akainu gibi agresif ve saldırgan biri olsaydı düşünceler çok farklı olurdu. Fujitora hep iyi niyetinden kaybetti. İyi niyetli olanlar hep eziliyor. Sanji iyi ki bir bunalıma girdi onu da ezdiler.

Buna niye bu kadar takıldın anlamıyorum. Ben G3'u nasıl karşıladıklarını yazdım. Kim daha iyi karşıladı falan dedim mi :S Ortada yorumum bile yok. Yapacak olsam da bunlar üzerinden değil beklenti üzerinden yaparım çünkü diğerleri çeşitli güçlerini etkin kullanarak karşılamış ve bu adam da sadece fiziksel olarak atağın karşısında durmuş. Eğer kullanırsa ne olur yorumu yaparım beklentime bağlı olarak. Direk bu sahneler üzerinden yorum yapmak su katmadan çorba pişirmeye benzer.
Yaptığın yorum var bir kere bir birimizi kandırmayalım. Kısaca diğerleri çok uğraştılar Fuji bir halt kullanmadan karşıladı o yüzden böyle oldu yazmışsın. Yani, Daha önceden verilen karşılaştırmaların anlamsız olduğunu söylemişsin. Haklı olduğun kısım elbette Fuji'nin savunma yaparken diğerlerinden daha az yetenek kullanması ama haksız olduğun kısımsa o karşılamaların veri olarak gösterilmesinin az çok anlamlı oldukları gerçeği.

Özetle sırf kişilerin savunmada kullandıkları yeteneklerin miktarını, yada çeşitliliklerini yazıp kıyaslamalara karşı argüman üretilmez. Eğer iş o reddeye gelirsen her dayak yiyenin, yada uçup gidenin bahanesi olur.

Luffynin antisi kılıçlar demek gibi senin dediğin, sanki normal vücudu kılıç kesmiyormuşçasına. WBnin depreminin etkilemediği bir organizma yok ki? Krakere neden ekstra bir etkisi olsun?
Aokiji ile Jozuyu bu mentaliteyle ele alalım, Aokiji Jozuyu direkt dondurur çünkü soğuk maddenin antisi değil mi? Madem öyle Jozu dikkati dağılana kadar nasıl Aokijinin ağzından kan aldı? Aa, seride haki diye bir şey vardı değil mi, ne güzel şey o haki.
Antisi gibi birşey lafına çok anlam katmasaydın iyiydi. Cracker'in övünülen savunması yerle bir oluru kast ediyorum. Neyse konumuz WB değil ve güçleri değildi daha en başında ama yazmışsın boş geçmeyeyim.

WB'nin depremi logiaları etkiliyor mu ki, yada bedeni değişmiş bazı parameciaları :S Bana baya sağlam göründü Aokiji havada deprem yiyince. Ha bak dediğin gibi haki kullanarak yapınca Akainu'ya işlemişti. Mesela Luffy uzaktan deprem atağı yese ne olur, belki az bi kan kusar belki de hiç etkilenmez Oda titreşimi nasıl kullanır bilmem artık.

Bu arada ısı maddenin antisi değildir ama maddeyi halden hale sokması bi dezavantaj yaratabilir. Aokiji'nin niye Jozu'nun dikkatinin dağılmasını beklemiş bilmem* ama isterse WB'ı pat diye dondurduğu gibi dondurabilirdi. Teoride haki ile meyve güçleri baypas edilmediğine göre Jozu'nun önceden dondurulamamasını b.hakiye bağlayamayız. Çevikliğine, k.hakisine vs bağlayabiliriz belki.

* bilmem derken daha sonra senaryo işlesin diye o an dondurmuştur :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık