Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    197
1. dakika 20. saniye sonrası Luffy yerine başkası olsa kırılmadık kemik kalmaz hatta dönerek patlar:

Gerçekten müthiş bir meyvesi var.
Bak bu bile iyi örnek. Bir ark sonra sağ kol dövmeye gelen Luffy burada amiralin sırf muhabbet konusu. Mihawk vs Vista gibi, konuşurken onlarca hamleyi karşılıyor, en şiddetli saldırılarını iplemiyor, sonra bir yarı ciddi saldırıda başından savıyor falan. Bu Luffy ki daha hiç power up almadan Kata'nın karşısına dikiliyor ve başa baş gidiyor. Dövüşürken alıyor daha power upını ki onu alınca yenecek sağ kolu. :D

Bak bu bile iyi örnek. Bir ark sonra sağ kol dövmeye gelen Luffy burada amiralin sırf muhabbet konusu. Mihawk vs Vista gibi, konuşurken onlarca hamleyi karşılıyor, en şiddetli saldırılarını iplemiyor, sonra bir yarı ciddi saldırıda başından savıyor falan. Bu Luffy ki daha hiç power up almadan Kata'nın karşısına dikiliyor ve başa baş gidiyor. Dövüşürken alıyor daha power upını ki onu alınca yenecek sağ kolu. :D
Evet, bir süre sonra Luffy'nin körlükten dolayı yaptığı inceliklerden sinirleniyordu. Ayrıca dediklerini yaparken aynı zamanda yukarısında binlerce ton cisim tutuyor. Meyve ve Haki ile aynı anda birçok iş yapabilir demektir. Katakuri'deki gibi dikkati bir yere verme olayı yok.

Katakuri bu B. haki ve mantra ile amiral olarak tanıtılsa baş üçlüye oynardı, lakin adı amiral olmadığı için yanında Krakerle Fujiye falan yeniliyor işte.

Katliam olur.Tek taraflı işkence.Fuji'nin aklını alırlar iki kişi.Fuji önce doğru dürüst g3 karşılamayı öğrensin karargaha adım atabilmeyi başarsın.Çok yüklenmeyin vasıfsıza.

En güçlü sağ kol görülen Marco bile hiçbir amirale çizik atamamış, Beckman Kizaru'ya silah doğrulttuğu halde onu ciddiye bile almayıp dalga geçtikten sonra avına devam etmiş, Aokiji Jozu'ya neredeyse tek atmışken amirallerle sağ kollar arası farkın daha büyük görülmesi doğal. İki sağ kol bile birleşse amirali büyük zorluklarla anca indirebilirler. Kol/bacak falan verirler işte. :D Yanındaki sağ kol değil de 3. adam olunca amiralin galibiyetine yüksek ihtimal kalıyor.
Ben Fuji diyorum. Epeyi, ölümüne zorlanır ama.

Sende dalga geçiyorsun sanırım. :( Ciddi olduğunu sanmıyorum.

Kata'nın yanına bir sağ kol koysaydın alırlar derdim. Fuji için Cracker hiçbir şey.

Fuji vs Kata bildiğin bu ve Fuji alır.

3 vasıfsız toplanmış. Bizim asıl vasıfsızın şansı yok gibi. Gerçi mutlak çekim alanı oluştursa Craker'in kuklaları etkisiz kalabilir. Meyvesi de çok iyi aslında.:D Kararsızım.

En güçlü sağ kol görülen Marco
Kime göre en güçlü görülüyor Marco? Fanlara göreyse peki, bunun için yapacak bir şey yok. Savaşta gösterdiği kadarıyla Cracker kadar bile güçlü değil. Meyvesiyle Kizaru'nun saldırılarını karşıladı ki düz adama verseler o meyveyi o da karşılardı. 2 tane amirale tekme attı. Cracker çok daha fazlasını yapardı. Fujitora'nın bence bu ikiliyi yenmesi mümkün değil, Katakuri'yi yenebileceğinden bile şüpheliyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 12, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık