Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
En güçlü sağ kol görülen Marco bile hiçbir amirale çizik atamamış, Beckman Kizaru'ya silah doğrulttuğu halde onu ciddiye bile almayıp dalga geçtikten sonra avına devam etmiş, Aokiji Jozu'ya neredeyse tek atmışken amirallerle sağ kollar arası farkın daha büyük görülmesi doğal. İki sağ kol bile birleşse amirali büyük zorluklarla anca indirebilirler. Kol/bacak falan verirler işte. :D Yanındaki sağ kol değil de 3. adam olunca amiralin galibiyetine yüksek ihtimal kalıyor.
Ben Fuji diyorum. Epeyi, ölümüne zorlanır ama.
Ya hayir simdi bunu dicem bazıları çemkircek de sinir oldum. Abi Mf 'de hiç mi düzgün okumadın ? Aokiji jozu'nun acigini bulup kolaylikla alt etti. Ikincisi hangi amiral"Akainu" haricinde bir sag kol veya Yonkou çekirdek uyelerini yok edip gecti ? Fazla abartmayin abi . Evet amiraller baya guclu ama karsilarindaki adamlar da saglam karakterler. Bence Beyazsakal tayfasi ve WB simdi yavasca islenseydi "Guncel arctaki gibi " guc olarak daha farkli yansitilirdi.

:T
1)Meyve gücü ve buso olmadan
2)Meyve gücü (belki haki) ile
3)Meyve gücü ve buso ile
Bir an Fujitora'nın vasıfsızlığı kabul edecektim ama iyi ki bunları yazmışsın. Güzel cevap. :sapkali:

Öyle bir vücuda rağmen küçümsediği rakip karşısında Big Mom bile Haki açmış.

Son düzenleme:
Evet hiç birşey bana göre. Luffy + Katakuri daha etkili olurdu zaten. Cracker'i asıl görünümüne zorladıktan sonra Fujitora için bir tehlike olmaz Cracker.
G4 Luffyden kan alan hatta saatlerce kovalayan, parmak şıklatmayla g3 Luffyi patlatan krakerleri saniye için oluşturan Kraker kesinlikle tehlike olmaz. Çok haklısın biraderim.

:T
1)Meyve gücü ve buso olmadan
2)Meyve gücü (belki haki) ile
3)Meyve gücü ve buso ile
Adama biri tutup, Lütfen haki kullanma meyve kullanma mı dedi ? Şimdi orda bunu yeyip düşse, ama meyve kullanmadı diye güçlü olmaya devam mı edecek ?

Arkadaş sırf savunayım diye savunma yapıyonuz bu nedir ya :)

Dİğerine de yazmış meyve gücü ile, ne gücü ile durduracak kıraker ? Luffy bana saldırıyor şurdan çıkam da bloklayam mı diyecek ?

Neyse ya :artiz:

Son düzenleme:
Fujitora, Dressrosa arcında doflamingo ile hemen hemen denk gösterildiğini düşündüğüm için ondan çok fazla bir beklentim yok.

Katakuri tek başına alır bence.

G4 Luffyden kan alan hatta saatlerce kovalayan, parmak şıklatmayla g3 Luffyi patlatan krakerleri saniye için oluşturan Kraker kesinlikle tehlike olmaz. Çok haklısın biraderim.
G4 Luffy'den nasıl kan aldığını biliyoruz. Ki burada Luffy vs Cracker'den bahsetmiyorum. Luffy'nin meyvesi ile Fuji'nin meyvesi bir değil. O anında oluşan bisküvileri Zoro kılıç sallama ile uçuruyordu kimine göre. Bu adamın gayri ciddi tavırlarla sergilediği yerçekimi kuvvetinin sınırı belli değil. Cracker'in en önemli özelliği meyve ve Fuji'ye karşı pek etkili değil. Meyvesinden başka pek birşeyini görmediğimiz bir karakterde sağ kola amirali alma desteği vermez benim gözümde. Başka bir karakter olsaydı olabilirdi. Luffy bu açıdan daha etkili olurdu Cracker'den. Teşekkürler hak verdiğin için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık