Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
fuji metor yagmuruyla cracer biskuvi brakmaz ada da fuji yi ve meyvesıni cok kücümsüyorsunuz. Luffye sempati duydugu icin luffy ve filosuna dokunmadı yoksa hic sansları yoktu. Fujı nin b.hakısi kata kadar olmasada cok üst seviyede ve dikkatinide b.hakiye vermeden meyvesiyle adayı havada tutabiliyor ve luffye efsane bi saldırı uyguluyor orda luffy hariç kim olsa kan alırdı kan :) katayla crakerı kucumsemiyorum ama fuji alır.

Aslında hepiniz; yonko-amiral arasındaki farkı amiral-sağkol dan büyük görüyormuşsunuz. :hhh: Güzelll.

Tüm amiraller bu vasıftadır ama hiçbiri kazanamaz.

Edit: Alabilecek vasıf mı yoksa, durduracak mı, yakalayacak mı? Neye göre vasfını belirleyecez?

Son düzenleme:
Yaptığın yorum var bir kere bir birimizi kandırmayalım. Kısaca diğerleri çok uğraştılar Fuji bir halt kullanmadan karşıladı o yüzden böyle oldu yazmışsın. Yani, Daha önceden verilen karşılaştırmaların anlamsız olduğunu söylemişsin. Haklı olduğun kısım elbette Fuji'nin savunma yaparken diğerlerinden daha az yetenek kullanması ama haksız olduğun kısımsa o karşılamaların veri olarak gösterilmesinin az çok anlamlı oldukları gerçeği.
O mesajda yorum yapmadığımı yazdığım halde ısrar ediyorsun :(
Özetle sırf kişilerin savunmada kullandıkları yeteneklerin miktarını, yada çeşitliliklerini yazıp kıyaslamalara karşı argüman üretilmez. Eğer iş o reddeye gelirsen her dayak yiyenin, yada uçup gidenin bahanesi olur.
Katılmıyorum. Beklenti üzerine argüman üretilmez mi diyorsun yani :S Bi ay olmadı bana, herhalde beklenti üzerinden yorum yapıcam diyeli. Üstelik benim beklentilerim basit verilere dayalı götümden atmıyorum ki. Fuji sonraki sayıda birkaç sayfa G3 durdurup uçuruyor meyvesi ile, bak eldeki basit bir veri o sayfa üzerinden karşılaştırma yapmanın yetersiz olmasını sağladı. Geriye de Katakuri ve Cracker meyve kullanmasa nasıl olurdu sorusu kalıyor.

O mesajda yorum yapmadığımı yazdığım halde ısrar ediyorsun :(

Katılmıyorum. Beklenti üzerine argüman üretilmez mi diyorsun yani :S Bi ay olmadı bana, herhalde beklenti üzerinden yorum yapıcam diyeli. Üstelik benim beklentilerim basit verilere dayalı götümden atmıyorum ki. Fuji sonraki sayıda birkaç sayfa G3 durdurup uçuruyor meyvesi ile, bak eldeki basit bir veri o sayfa üzerinden karşılaştırma yapmanın yetersiz olmasını sağladı. Geriye de Katakuri ve Cracker meyve kullanmasa nasıl olurdu sorusu kalıyor.
Argüman üretmek farklı daha önceden atılmış resimleri çürütmek farklı. Ben sana yorum yaptın diyorum zaten, daha önceden konuya dair sahneler atan kişinin haklı olmadığını söyledin.

Ha illa yapmadım diyorsan öyle olsun seni mı kıracaz. Üşüyoruz de Zoro'yu yakalım hacı :oleyo2:

Argüman üretmek farklı daha önceden atılmış resimleri çürütmek farklı. Ben sana yorum yaptın diyorum zaten, daha önceden konuya dair sahneler atan kişinin haklı olmadığını söyledin.

Ha illa yapmadım diyorsan öyle olsun seni mı kıracaz. Üşüyoruz de Zoro'yu yakalım hacı :oleyo2:
Hep uzatıyorsun, neden bu seriyi sevdiğin belli.

Aslında hepiniz; yonko-amiral arasındaki farkı amiral-sağkol dan büyük görüyormuşsunuz. :hhh: Güzelll.

Tüm amiraller bu vasıftadır ama hiçbiri kazanamaz.

Edit: Alabilecek vasıf mı yoksa, durduracak mı, yakalayacak mı? Neye göre vasfını belirleyecez?
Vasıfsız amiralin olmayan vasfını nasıl belirleyeceğiz.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık