Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Fujitora:
Denizci Amirali'dir.
Meyvesi ile yer çekimini kontrol eder.
Kör olması nedeniyle Gözlem Hakisi ile hareket eder.

Katakuri
Ailenin Üç Tatlı Komutanı'ndan birisidir.
Ödülü 1,057,000,000 Belly'dir.
Gözlem Hakisi aşmış seviyededir.
Mochi Mochi Meyvesi yemiştir.

Cracker
Ailenin Üç Tatlı Komutanı'ndan birisidir.
Ödülü 860.000.000 Belly'dir.
Bisküvi Bisküvi Meyvesi yemiştir.
Zırh Hakisi oldukça iyidir.

Son düzenleme:
Berabere derdim ama o şık olmadığı için fujitora diyorum. Crackerler yer çekimi yüzünden hareket edemez bile.

En güçlü sağ kol görülen Marco bile hiçbir amirale çizik atamamış, Beckman Kizaru'ya silah doğrulttuğu halde onu ciddiye bile almayıp dalga geçtikten sonra avına devam etmiş, Aokiji Jozu'ya neredeyse tek atmışken amirallerle sağ kollar arası farkın daha büyük görülmesi doğal. İki sağ kol bile birleşse amirali büyük zorluklarla anca indirebilirler. Kol/bacak falan verirler işte. :D Yanındaki sağ kol değil de 3. adam olunca amiralin galibiyetine yüksek ihtimal kalıyor.
Ben Fuji diyorum. Epeyi, ölümüne zorlanır ama.

Amiral > Sağ kol benim için. Fuji'de de durum farklı değildir tabi ama sağ kolun yanına Cracker fazla gelir. Amiral ile sağ kol arasında o kadar büyük bir fark yoktur bana göre.
Diğer Sağ Kollar olsa sonucu düşünürdüm de Fujitora'daki Gözlem Hakisi Katakuri'den iyidir bence. Adam 7/24 bu Haki ile yaşıyor sonuçta. O duvarı aşınca Katakuri'ye büyük zararlar verecektir. Çünkü Katakuri'nin dayanıklılığı diğer Sağ Kollar kadar yoktur diye düşünüyorum.

Meyvesi de bence deprem kadar kuvvetli. Diğer meyveler genelde bir yöne saldırırken Fujitora 360 dereceye saldırabilir. Göz de tek yöne bakarken Haki daha geniş bir alana hakimiyet verir. O sebeple 2 kişi ile aynı anda baş edebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık