Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Şunların bir açıklaması var mı? Omniman' in en önemli delil mahiyetindeki kostümü yok etmemiş olması ve kurnaz gibi gösterilen yaşlı adamın Omniman yataktayken üzeri kan dolu kostümünü incelememiş olması
Çizgi romanına 10. bölümden sonrasına biraz göz attım öncesinde kostümle ilgili bir şey var mı bilmiyorum. Ama çizgi romanda olayı ilk öğrenen Mark oluyor. Kostümle alakası da yok.

Animasyonları biraz durgun geldi takılı kalıyormuş gibi hissettiriyor ama içindeki hikayenin işleniş biçimi bence güzel tabi bu izlediğim 6 bölüm için konuşuyorum.

Süpermenide sevmezdim bunuda o yüzden sevmem galiba ve bu diziye "Senin babanıda sevmezdim süt oğlan diyorum". Süper kahraman deyince favorim Örümcek adamdır çünki o kahraman felan olmak istemez ama ahlaki sorumluluk duygusu ağır bastığından genede kostümü giymeye devam eder. Peter çok harika bir hayat yaşayabilecekken örümcek adam olması hep ona talihsizlikler yaşatır etc...
Kimse benden mirasyedi bi Süpermen izlememi beklemesin acıların çocuğu Peter hep favorimdir.

Süpermenide sevmezdim bunuda o yüzden sevmem galiba ve bu diziye "Senin babanıda sevmezdim süt oğlan diyorum". Süper kahraman deyince favorim Örümcek adamdır çünki o kahraman felan olmak istemez ama ahlaki sorumluluk duygusu ağır bastığından genede kostümü giymeye devam eder. Peter çok harika bir hayat yaşayabilecekken örümcek adam olması hep ona talihsizlikler yaşatır etc...
Kimse benden mirasyedi bi Süpermen izlememi beklemesin acıların çocuğu Peter hep favorimdir.
Süperman'i sevmeyip Örümcek Adamı seviyorsan buna bayılırsın yalnız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık