Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Güzel ama daha güzel olabilirdi. Geri kalanı spoiler
Baba karakterini yani Superman'i böyle çizmek gğzek fikir ama izlediğim 5 bölümün üçünde bebzer şekilde twist yapıldı. İyi sanılan 3 kişi kötüymüş. Omni man, robot ve son bölümdeki taş adam. Aynı şekilde anlatım biraz canımı sıktı açıkçası.

Omni man'in ilk böoümde yaptığına bayılmadım desen yalan olur tabii.

Çizimler iyi ama fazla renkli geldi bana. Parlak mı diyeyim nasıl ifade edeyim bilemedim.

Hikayenin çoğu açıdan klişe ilerlemesi de var. İyi ama daha iyi olabilirdi.
Robot kötü olmayabilir bence. Kötü olmayan bir şeyler de planlıyor olabilir. Rex'i öldürüp yerine klonunu koyup Eve'yi takıma çekmek istiyor olabilir. Onmi man'in klonunu falan yapmak istiyor olabilir. Taş adam da kötülüğü kendi çıkarına kullanmak istiyor olabilir. Tamamen kötü havası alamadım ikisinden.
Dedektif şeytana kalkan eller kırılsın. Karizma adamdı be, üzüldüm.
Harbiden adamın sahneleri çok iyiydi. Karizmaydı cidden. Umarım bir şekilde geri döner.

Dişi Thor, Batman, Hamsi Jinbei, Flash. Güzel ekip :utaniyorum: Oyumuzu Bıyık Reise verelim yine de ? Dağıttı birliği, o nasıl son öyle hiç beklemiyordum. Djdhdjdjdjfj

Bir bölüm izledim, detaylı şeyini özelden yazarım artıkın.

Robot kötü olmayabilir bence. Kötü olmayan bir şeyler de planlıyor olabilir. Rex'i öldürüp yerine klonunu koyup Eve'yi takıma çekmek istiyor olabilir. Onmi man'in klonunu falan yapmak istiyor olabilir. Taş adam da kötülüğü kendi çıkarına kullanmak istiyor olabilir. Tamamen kötü havası alamadım ikisinden.

Harbiden adamın sahneleri çok iyiydi. Karizmaydı cidden. Umarım bir şekilde geri döner.
Kötü olmayabilirler de aynı twist yöntemini üç defa kullanmalarından hoşlanmadım açıkçası. Omni man Super kahramandır. Sonra diğerlerini öldürür. Robot disiplini sağlamaya çalışan birisi olarak görülür sonra gizli işler çevirdiği görülür. Taşa dönüşen Mark ile iş birliği yapar sonra patron olarak görürüz.

5. bölümü yeni izledim ve dizi benim açımdan harika gidiyor. Net The Boys'u falan ezer geçer bu dizi. The Boys dizisi süperler konusunda çok ılık davranıyor. Muhtemelen bütçeleri de yetmez aksiyon dozajını bu denli yükseltmeye. Ama karakter bakımından da bu diziden daha çok haz aldım.

Ayrıca sevdiğimiz karakterlerin bir sonraki bölümde kafasının taşla ezilmeyeceğinin de bir garantisinin olmaması çok zevkli kılıyor diziyi.

Abi ben twistler konusunda rahatsız olmadım ya. Çünkü bu şekilde dizi sırdan hikayeler anlatmaktan çıkıyor. Mesela Titan'ın iyi biri olması, onun zirveye oynamayacağı anlamına gelmez benim için. Bu sayede bizim karakter kolay kolay kimseye güvenmemesi gerektiğini daha iyi anlayacaktır hem. Ayrıca dizideki dövüş sahnelerinde kimsenin kimseye acımayıp kafa göz kopartması harika bir olay. Böylece her bölüm birbirinden daha heyecanlı oluyor kanımca.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık