Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    98
Brandon: babamı kurtaracağım tek başıma gidiyorum. Vay be reise bak, erkek be, Starklar bee.

Galadriel: Sauron'ı avlayacağım.. Heheheh ula iyiki Sauron karşınıza çıkmamış looo...

@kekomancer 'sızlık çekmeyin. dasdas
Sen böyle stark stark diye ağladığın için zaten en büyük starklar :ehe:

Lyanna Stark'ı da biliyoruz arkadaş bütün diyarı kana bulayan olayın yarı suçlusu.
Lyanna'ya o konuda ben de kırgınım :gamyon:

Onuruna yediremiyordu zaten yaşananları adamda kulağına gidip saçmalayinca öfke patlaması yaşadı hayatını sonlandırma pahasına.
Öfke patlaması olsa o anda saldırması daha mantıklı değil mi? Dakikalar geçiyor millet dans ederken saldırıyor. O kısmı mantıklı gelmedi. :/

Fevrilik olarak Joffreyden geri Tywinden ileri bir arada olduğu belli ama Lannister gerilemesinin biletini sırf ona kesmek doğru değil. Biri sadist diğeri saf iki moron evlada sahip olması da onun suçu değil. Serinin en zeki karakteri olduğunu iddia etmiyorum zaten ki hane içinde babası ve kardeşlerinden geridir bu konuda. Ama kendi içinde bir tutarı, tutkusu ve ışığı vardır. İntikamın sembolü olmuştur filan. Kendisini izletir yani, ışıktan kastım o.
Kim saf kim sadist?

Karakteri ilgi çekici kılan önemli etmenden biri olduğu kesin.

Fevrilik olarak Joffreyden geri Tywinden ileri bir arada olduğu belli ama Lannister gerilemesinin biletini sırf ona kesmek doğru değil. Biri sadist diğeri saf iki moron evlada sahip olması da onun suçu değil. Serinin en zeki karakteri olduğunu iddia etmiyorum zaten ki hane içinde babası ve kardeşlerinden geridir bu konuda. Ama kendi içinde bir tutarı, tutkusu ve ışığı vardır. İntikamın sembolü olmuştur filan. Kendisini izletir yani, ışıktan kastım o.
Jaime'den net daha akıllı, tyrion ile tywin ayrı tabii

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık