Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    98
İkisine de bayıldığımdan demiyorum zaten. Star ışığından bahsediyorum, vizyondan ve duruştan. Rhaenrya daha genç olduğundan belki sonraki bölümlerde daha özgün ve güçlü bir karakter olabilir tabi. Ama bana ilgi çekici gelmiyor gösterildiği kadarıyla.
Cersei kısmı gözden kaçmış be müttom. Görsem likelamazdım :(

Cersei seridekş en vasıfsız karakterlerden birisidir. Onun gücü anca Ned Stark gibi Entrika kelimesini bilmeyenlere yeter. Babasının zekice kurduğı düzeni kısa sürede bok etmesini iyi becermiştir.

Dizide bu kadar ön plana çıkmasının tek sebebi Martin'in yüksek ihtimalle Daenerys'in rakibi olarak düşündüğü Aegon'ın diziyr eklenmemesi. Ama boşluğun bir şekilde dolmak zorunda olması.

Adam her yaptığında yeminini bozuyor ve yeminine önem verdiğini de görüyorsun, evlenseler bile başka yerde yaşamak istiyor. Sen gelmiş yok fahişesi neden olmadı diyorsun.

Cole çok haklı senin kaçırdığın bir nokta var.

Rhaenyra, Cole ile ormandaki sohbetinde ne diyordu ? İşte bu sorumluluklar, yükler beni çok yoruyor böyle yaşamak istemiyorum bla bla, her zaman bunları söyleyip durmuş. Cole ise gelip sen zaten bana bunları söylüyordun o zaman gidelim beraber yaşayalım diyor. Sonuç kız gerçekten iki yüzlü. İlk başta yakındığı şeyin aslında en fazla istediği şey olduğunu anlıyoruz.

Cole bu bölüm gözüme girdi Reis favori karakterimdir.

Daemon ise yani bir şey söylemek istemiyorum anlaşılan bu diyarda Starklar hariç iyi adam yok :bilmem:
Yemine önem veren en baştan donu indirmezdi. Vicdan yapmasının anlamı yoktu madem kolayca her şeyi arkasında bırakıp gidebilecek bunu da yapardı. Prenses ''kocacım'' diyince mi yemini unutacak ? Peh fena boş yaptı bu bölüm...

Oyunculardan bahsediyorsan Lena Headey gibisi çıkmaz ya bu diziden. Efsane o hatun.
Karakteri ilgi çekici kılan önemli etmenden biri olduğu kesin.
Cersei kısmı gözden kaçmış be müttom. Görsem likelamazdım :(

Cersei seridekş en vasıfsız karakterlerden birisidir. Onun gücü anca Ned Stark gibi Entrika kelimesini bilmeyenlere yeter. Babasının zekice kurduğı düzeni kısa sürede bok etmesini iyi becermiştir.

Dizide bu kadar ön plana çıkmasının tek sebebi Martin'in yüksek ihtimalle Daenerys'in rakibi olarak düşündüğü Aegon'ın diziyr eklenmemesi. Ama boşluğun bir şekilde dolmak zorunda olması.
Fevrilik olarak Joffreyden geri Tywinden ileri bir arada olduğu belli ama Lannister gerilemesinin biletini sırf ona kesmek doğru değil. Biri sadist diğeri saf iki moron evlada sahip olması da onun suçu değil. Serinin en zeki karakteri olduğunu iddia etmiyorum zaten ki hane içinde babası ve kardeşlerinden geridir bu konuda. Ama kendi içinde bir tutarı, tutkusu ve ışığı vardır. İntikamın sembolü olmuştur filan. Kendisini izletir yani, ışıktan kastım o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık