Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

Minato uçan kaçan bir tip ama son vuruşları yapamıyor adam. Hashirama dek getirirse tek bile atabilir. Adamın senju formu farklı bir seviye. mokutonla filan minatoyu yakalarsa zaten hemen biter savaş..

Minatonun tek avantajı hızı gibi duruyor. Hashiramanın çakrası kuyruklu canavarı olmamasına rağmen hayvan gibiydi. Minatonun çakra üstünlüğü kuramadan geliyor ki o kuramayı naruto gibi iyi de kullanamıyordu zaten. Kurama, narutoya belli bir zamandan sonra isteyerek çakrasını vermeye başladı ama minato da mühür olayları filan var, bir nevi çakrayı zorunlu veriyor.
Hayır Minato da Kcm2 kullanıyordu. Zorla bir durum olduğunu sanmıyorum. Kurama avatarına kadar açabiliyordu. Bijuu damalar dev rasenganlar yollayabilir çoğu atağı da flying raijin ile saptırabilir. Minato rahat alır demiyorum. Çok zor olur ama Minato'nun yenileceğini düşünmüyorum.

Buyur da neden Hashirama alırmış duyalım? Hashirama kadar abartılan bir karakter yok. Ayrıca Minato>Hashirama gayet popüler bir fikir.
Yorumlarını okudum sabit fikirli olduğun için cevap yazma gereği duymayacağım. Minato>hashirama tek seni gördüm naruto yu takip ettiğimden beri alanında teksin yani eyi günler...

Yorumlarını okudum sabit fikirli olduğun için cevap yazma gereği duymayacağım. Minato>hashirama tek seni gördüm naruto yu takip ettiğimden beri alanında teksin yani eyi günler...
Sadece klon Kcm1 Naruto'nun tahta ataklarını rasenganlarla yerle bir ettiği yerde tahtalar Kcm2 Minato'ya bir şey yapamaz. Sage Mod dersek Kcm2 etmez. Gerek hız gerek fiziksel güç gerekse savunma olsun. Yenilenmesi kendi ömründen yiyen bir şey. Sınırsız kullanılan ve kullanıldığı sürece ölümsüz yapan bir teknik değil. Dev tahta ataklarına karşı da Kurama avatarı ile gayet de karşı koyabilir. En önemli şey olan çakrada da önde zaten Minato. Kaçtır soruyorum, Minato'yu alacak neyi var diye kimse cevap vermiyor. Kararımı değiştirecek bir şey de yok yani. Birisi Hashirama'da şu var diyince aa o daha güçlü diyecek halim yok.

Hashirama o duruma gelir mi sence? Bu adam Madara'yı Kyuubi+Susano varken yendi. Hiruzen falan yaptın adamı sen iyice.
Databook'ta Prime Hiruzen'e en güçlü Hokage deniyordu yanılmıyorsam. Databooklar da canon zaten. Hiruzen hafife alınamaz. Ben bunu bildiğim halde Hashirama'yı üste koydum. Yani küçük görmüyorum hiçbirini. Kurama avatarı>Kyuubi hem. Bunu neden mi düşünüyorum? Çünkü Jinchuuriki'ler gösterdikleriyle sade bijuulardan çok daha güçlüler.

Databook'ta Prime Hiruzen'e en güçlü Hokage deniyordu yanılmıyorsam. Databooklar da canon zaten. Hiruzen hafife alınamaz. Ben bunu bildiğim halde Hashirama'yı üste koydum. Yani küçük görmüyorum hiçbirini. Kurama avatarı>Kyuubi hem. Bunu neden mi düşünüyorum? Çünkü Jinchuuriki'ler gösterdikleriyle sade bijuulardan çok daha güçlüler.
Ben databook gibi şeyleri pek takip etmiyorum. Belki daha güçlüdür olabilir ben seriye göre yorumumu yaptım.

Teoride tüm hokagelerin birbirine karşı şansı var o zaman. Olay manga da nasıl işlendiği bence. Yani görmediğimiz şeyleri sırf mangaka geçmişe atıfta bulunup şöyle böyle güçlüydü diye güçlü çıkarımı yapıyorsak yandık o zaman. Her kelimeyi tek tek analiz edip ona göre güç sıralaması yapmamız lazım. Görünene göre Hiruzen en güçsüz hokagelerden biri gibi duruyor. Minato da manga da garip garip isimler söyleyip şöyle tekniklerim var diyordu, ama çoğunu da kullanmadı diye hatırlıyorum yani aynı o hesap senin ki de güç analizi böyle yapılmaz bence. neyse zaten naruto sonlara doğru baya koptu güç dengeleri konusunda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık