Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

Amaterasu defalarca gördüğümüz bir teknik. Güneş kadar sıcak olsa yıkım üstüne yıkım yaratırdı ama hedefini bile yakmakta başarısız oldu çok kere. Zamanında bunun matematiğini yapan manyaklar da vardı. En düşük sıcaklıktan yola çıkarak şehirler yok etmesi gerekiyordu ama Karin'in üstündeki kıyafeti yakmakta zorlanan alevler bunlar.
Eh, orası öyle tabii. Sanırım fazla op olurdu :D

Bijuu dama ve kurama avatarıyla yapabileceği dev rasenganlar yeterli değil mi? Ayrıca çakra olarak Kcm2 Naruto'ya eşit. Koskoca yarım haliyle en güçlü bijuu sayılabilecek Kurama'nın çakrasına sahip. Senju'larda fazla olsa da Kurama eder mi?
Bijuu modu mu? O çakrayı sağlayan Kyuubi'ye hamster muamelesi yapan Hashi'den daha fazla çakrası olduğu anlamına mı geliyor şimdi bu?

Her şeyi geçtim Hashirama aynı moda sahip Naruto millete çakra pelerini dağıtmaya başladığında ne diyor bakalım;

Ki burada Edo halinde normale kıyasla güçsüz bir versiyon Hashirama. :(

Gelelim şu rasengan iddiana, Minato düz rasengan dışında rasengan kullanmadı ki seri boyunca. O rasenganı alıp geliştiren Jiraiya idi, element ekleyense Naruto.

Her şeyi geçtim daha düz mokutonu ile Kyuubi'nin BD'lerini tutan adama rasengan ne yazar?

Bijuu modu mu? O çakrayı sağlayan Kyuubi'ye hamster muamelesi yapan Hashi'den daha fazla çakrası olduğu anlamına mı geliyor şimdi bu?

[/SPOILER][/SPOILER]

Her şeyi geçtim Hashirama aynı moda sahip Naruto millete çakra pelerini dağıtmaya başladığında ne diyor bakalım;

Ki burada Edo halinde normale kıyasla güçsüz bir versiyon Hashirama. :(

Gelelim şu rasengan iddiana, Minato düz rasengan dışında rasengan kullanmadı ki seri boyunca. O rasenganı alıp geliştiren Jiraiya idi, element ekleyense Naruto.

Her şeyi geçtim daha düz mokutonu ile Kyuubi'nin BD'lerini tutan adama rasengan ne yazar?
Ne? Bunu söyleyen edo Hashirama. Edo hallerde sınırsız çakra bulunuyor. Bir zahmet fazla olsun. Ayrıcailk örnek mantıklı değil bence. Bijuu'lar saf çakra canavarları. Ama güçlerini kullandıkları doğru düzgün yer yok jinchuuriki'leri yoksa. Kuyrukla falan saldırıyorlar, ısırıyorlar ya da bijuu dama atıyorlar. Çakralarını kullanacakları Jutsuları yok. Onu yakalasa ne yaklamasa ne Hashirama.
Bu da dev rasengan.

Güç olarak Naruto hariç Hashirama > Minato > Tobirama > Hiruzen > Tsunade > Kakashi diye gider.Köye yarar konusunda bakacak olursak Hashirama'dan sonra Minato ve Tobirama ondan sonra da Tsunade gelir herhalde.

Edo hallerinde sınırsız çakra bulunmuyor, çıkart onu aklından. Edo halinin avantajı çakranın çok hızlı yenilenmesi. Hashirama SS çıkartamadı bile o versiyonda ne sınırsızı?

Naruto ile gelme bana ayrıca şu tartışma cidden anlamsız olmaya başlıyor. :/
Bir araştırdım da o konuda açıklama eksiği falan var diyorlar. Çelişme varmış sanırım. Açıkçası ben de yoruldum tarışmaktan. Kim güçlüysee o güçlü olsun uzatmayalım :D. Hem orada eli rasenganda olan Minato değil mi?

Birkaç tane örnek vereyim...

> Temari'nin kasırgı tekniği dünyayı havaya uçurabili r:oleyo:

> Ameterasu güneş kadar sıcaktır :oleyo2:

> Kakaşi her şeye kadirdir :fool:Yani Hiruzen'den falan daha güçlü :cool:

......

Yani Naruto için databook sağlıksız bir kaynak.
Bunların hiç biri databooklarda geçmiyor. Millet databook da öyle diyor diyerek hikayeler uyduruyor diye bu databookların suçu değil. Databook bilgileri, mangada yaşananlar ile örtüşüyorsa yararlanılır. Örtüşmüyorsa manga her zaman önde gelir. Matematiği basit. Databookları da tamamen kaldırıp atamayız.

@Killua

Sen neden Minato ile Hashirama kıyaslayıp, Minato reise yazık ettin ki ? :D :D Bİr de Minato'nun atak gücünü öne koymuşsun lel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık