Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

Juubi'yi emmemiş madara bile Juubito'yu şu an kontrol altına alabilirim diyordu. O kadar sorun olacağını sanmıyorum ikisiyle bile. Ki Naruto ve Sasuke bile Juudara'ya rakip olacak seviyeye gelmişlerdi o dönem. Onlar da alırdı Obito'yu Juubi'yle bile.
Aslında juubito dan bahsetmiyorum direk iki gözlü sharinganlı halinden bahsediyorum. Kakashi olmasa obitonun maskesini bile düșüremiyorlardı adamlar. Kakashi de zaten obitonun iki gözünü alınca kaguyaya neler yaptı gördük. Adam bir anda god mod açtı :D obitonun gözlerini yenecek bir gücün olmadığını düșünüyorum hala. Minato bile anlık ıșınlanma teknigi ile zor vurdu adama. Serideki en hızlı kiși de Minato o yüzden minato dıșında 2 gözlü obitoya dokunamazlar bence. Minato da bitirici vurușu olmadığı için kaybeder.

Madaranın juubitoyu hala kontrol alabilirim demesi bana boș geliyor açıkcası. Adam siyah zetsudan teke gitti. Hazırlıksız yakalandı ama siyah zetsuyu yanlıș hesapladı. Aynı o hesap juubitoyı da yanlıș hesaplamıș olabilir. Obitoyu tüm ninja birliği yenerken, madara sürpriz saldırıyla gitti.

Güç olarak Naruto>dms Kakashi>Hashirama>Tobirama>Minato>Hiruzen>Tsunade
Dms'i saymazsak sadece kendi gücüyle Kakashi sonuncu güç sıralamasında.
Karizma olarak Hashirama>Tobirama>Naruto>Minato>Tsunade>Kakashi>Hiruzen
Kakashi'yi hiç sevmem. Tobirama'yı da sevmem ama aşırı karizma geliyor hakkını yemiyim.

obitonun gözlerini yenecek bir gücün olmadığını düșünüyorum hala. Minato bile anlık ıșınlanma teknigi ile zor vurdu adama. Serideki en hızlı kiși de Minato o yüzden minato dıșında 2 gözlü obitoya dokunamazlar bence. Minato da bitirici vurușu olmadığı için kaybeder.

Madaranın juubitoyu hala kontrol alabilirim demesi bana boș geliyor açıkcası. Adam siyah zetsudan teke gitti. Hazırlıksız yakalandı ama siyah zetsuyu yanlıș hesapladı. Aynı o hesap juubitoyı da yanlıș hesaplamıș olabilir. Obitoyu tüm ninja birliği yenerken, madara sürpriz saldırıyla gitti.
Minato en hızlı değil ışınlanıyor. Hem onlar vuramasa bile Obito'ya Obito da onlara vuramaz. Kakashi'nin gösterdiği en büyük şey o Susanoo idi. Ama Sasuke'nin Susanoo'su da daha iyi. Ayrıca daha hızlı ve hax özellikleri de bol bol var. Siyah Zetsu bence orada Kaguya'nın uyanması için bir uyarıcı konumundaydı bu yüzden teke gitti. Yoksa 2'ye bölünse de ölmeyen adam Juubidara.

Güç olarak Naruto>dms Kakashi>Hashirama>Tobirama>Minato>Hiruzen>Tsunade
Dms'i saymazsak sadece kendi gücüyle Kakashi sonuncu güç sıralamasında.
Karizma olarak Hashirama>Tobirama>Naruto>Minato>Tsunade>Kakashi>Hiruzen
Kakashi'yi hiç sevmem. Tobirama'yı da sevmem ama aşırı karizma geliyor hakkını yemiyim.
Hashirama ve Tobirama'nın Minato'yu alacağını hiç sanmıyorum.

Ben sanıyorum :D Tobirama'dan tam emin değilim ama Hashirama Minato'yu her türlü yener.
Neyle yenecek? Işınlanma ile Minato daha rahat hareket edebilir. Çakra olacak zaten daha önde. Çeşitli saldırıları saptırabilir, bijuu dama dahil. Rasengan zaten belli. Savaş zekası olarak da bayağı iyi. Sage mod da kullanıyor.

Neyle yenecek? Işınlanma ile Minato daha rahat hareket edebilir. Çakra olacak zaten daha önde. Çeşitli saldırıları saptırabilir, bijuu dama dahil. Rasengan zaten belli. Savaş zekası olarak da bayağı iyi. Sage mod da kullanıyor.
Seriyi de izleyeli çok oldu Hashirama'nın skillerini unutmuşum iyice. Aklımda öyle kalmış yalan yok bahane bulmiyim şimdi.

Hashirama'nın birinciliği sabit burda
Sonra Minato gelir.Tobirama'nın jutsularını onun kadar iyi kullanıyordu.
Üç Tobirama'dır.Esasında kageliğin en yakıştığı adam da budur.Jutsu dehası,köyün neredeyse tüm temellerini bu atıyor
Hiruzen ve Tsunade de son ikiye kalır.Tsunade gönüllerin sonuncusu olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık