Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

http://mangalife.us/read-online/Naruto-chapter-620-page-10.html

Burada Tobirama "Bizi neredeyse tam gücümüzde getirmişsin." diyor.

1-Hashirama Juubito için "Kabullenmek istemiyorum ama benden bile güçlü oldu diyor."

2-Juubito ile BSM Naruto gayet dövüşebiliyor, ki bu Hashirama'nın gücüne yakın bir Naruto versiyonu...

3-RS Naruto Juubito'dan çok daha güçlü olan bir Juubi Jinchuuriki olan Madara'nın Limbo klonlarını sezip paketliyor, ana bedenini metrelerce sürüklüyor.

4- Naruto Hashirama'dan çok daha güçlü olan Kaguya ile tek başına baş edebiliyor Sasuke yanında yokken.

Fark ortada.
Kaguya maguya demeyin ya, seriye olan ilgim azalıyor :oleyo2:

Güç olarak obito için yapılan urgan çekmeden sonrasını ciddiye alan var mı ya ? Değil ninja büyücü dünyasında bile öyle şeyler olmamıştır :D Adam fantazi yaptı yani şundan bundan üstündür demeyin.

Naruto>Sasuke>Madara>Dms Kakashi>Minato>Hashirama>Prime Hiruzen>Tobirama>Tsunade (Gölge hokageler eksik kalmasın :D)

Güç olarak bilmem ama obito o sharinganları ile bildiğin ölümsüz, 2 gözlü obitoyu yenecek karakter yok bence. Çok güçlü olmasından dolayı değil adama hiç bir saldırıyla vuramazsın. Bir tek kaguya alır heralde.

Konu hokage sıralamasıymıș :D neyse kakashi eger obitonun gözlerini alirsa hepsini tokatlar.

Güç olarak bilmem ama obito o sharinganları ile bildiğin ölümsüz, 2 gözlü obitoyu yenecek karakter yok bence. Çok güçlü olmasından dolayı değil adama hiç bir saldırıyla vuramazsın. Bir tek kaguya alır heralde.
Hayır, saydam olduğu sürece o da saldıramaz düzgünce. Somutlaştığı anda da zaten Minato almıştı. (2 sharingan kısmını da okudum.)

Hayır, saydam olduğu sürece o da saldıramaz düzgünce. Somutlaştığı anda da zaten Minato almıştı. (2 sharingan kısmını da okudum.)
Oradaki obito bildiğin çocuktu, iyi bile kontrol etti sharinganını ve tek sharinganı vardı. 2 gözlü bir limiti yok diye biliyorum. Ama limiti olsa bile son savaș dönemindeki obitoyu kimse alamaz bence. Evet dokunması gerekiyor ama 2 gözlüyken neler yapacağını görmedik obitonun. Belki daha degisik göz teknikleri de yapabilirdi aynı kakashinin yaptigi gibi.

Oradaki obito bildiğin çocuktu, iyi bile kontrol etti sharinganını ve tek sharinganı vardı. 2 gözlü bir limiti yok diye biliyorum. Ama limiti olsa bile son savaș dönemindeki obitoyu kimse alamaz bence. Evet dokunması gerekiyor ama 2 gözlüyken neler yapacağını görmedik obitonun. Belki daha degisik göz teknikleri de yapabilirdi aynı kakashinin yaptigi gibi.
Juubi'yi emmemiş madara bile Juubito'yu şu an kontrol altına alabilirim diyordu. O kadar sorun olacağını sanmıyorum ikisiyle bile. Ki Naruto ve Sasuke bile Juudara'ya rakip olacak seviyeye gelmişlerdi o dönem. Onlar da alırdı Obito'yu Juubi'yle bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık