Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

icdedpeople

Flood olacak ama Yok artıkdiyorum
http://www.hearthpwn.com/news/480-possible-naxx-pricing-structure-leak

Yeni gelecek yer işin Blizzardın istediği paraya bak şaşıran ? :D

Biraz pahalıymış gerçekten ama şu da var: Ben şimdiye kadar bu oyuna hiç para vermedim (bir kere betadayken arena girişi için vermiştim sadece) ve benim gibi bir sürü kişi var. Herhalde Blizzard ilk dozu bedava verip sonra soyacak bizi. Yine de fiyatın düşeceğine inanıyorum.

Oyunun en iyi ilk beş kartından birisi bence. Hele ki druid ve shamanlara karşı öldürücü darbe oluyor bazen. Her destemde vardır.
Bir tarafta
1- Ragnaros
2- Ysera
3- Bloodhoof
4- Leeroy Jenkins
5- Sylvanas Windrunner
6- Alexstrasza

Diğer tarafta ilk 5'e girmez işe yarıyor mu ? Evert ama onun yerine Blood hof ve Sylvanas koyarım daha çok işe yarıyorlar :p

Unknown

Önceklile T1T4N flood larına hayranım :ehe: Smite ve Heartstone da sadece sen paylaşım yapıyorsun ve her seferindede "Flood olucak ama" diyorsun :D

Neyse canım sıkıldı oyunu indiriyorum büyük ihtimal anlamayacağım yada sevmeyeceğim ama yinede hiç denememiş olmaktan iyidir. :D

Önceklile T1T4N flood larına hayranım :ehe: Smite ve Heartstone da sadece sen paylaşım yapıyorsun ve her seferindede "Flood olucak ama" diyorsun :D

Neyse canım sıkıldı oyunu indiriyorum büyük ihtimal anlamayacağım yada sevmeyeceğim ama yinede hiç denememiş olmaktan iyidir. :D
Ne yapayım sonrada biri çıkıp Flood yapmışın demesin diye yapıyorum :p
Suçumuzu kabul ediyoruz. :oleyo2:

Bu arada dene gerçekten güzel oyun diğer kart oyunları gibi Hard Core tarzda değil daha çok Casual [ Türkçesini bilen öne çıksın :D
1-2 Youtube videosu izle sevdiğin Hero'nun Master olursun :p

Unknown

Ne yapayım sonrada biri çıkıp Flood yapmışın demesin diye yapıyorum :p
Suçumuzu kabul ediyoruz. :oleyo2:

Bu arada dene gerçekten güzel oyun diğer kart oyunları gibi Hard Core tarzda değil daha çok Casual [ Türkçesini bilen öne çıksın :D
1-2 Youtube videosu izle sevdiğin Hero'nun Master olursun :p
Ama baya komik gözüküyor :D Smite da Triple Flood yapmışsın o da iyiydi :D

Casual sıradan gibi birşeydi diye hatırlıyorum ama :D İnince şöyle bir bakarım seversem oynarım :D En azından becerekisizlik yaparsan kendi hatan yüzünden yapmış oluyorsun.Lol yada Smite gibi değil :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık