Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

2 tane Köpek niye almadın kart mı yetmedi? Alsaydın neyi çıkartırdın diye sorayım bende 2 tane varda. :D
Tracking o kadar iyi kart mı ki ya? Ben sevemedim, seçmediğin 2 kart çöpe gidiyo. :hmm:
2 dropluk kartlardan birini çıkartabilirsin. 2. köpek yok bende, olsaydı River Crocolisk'i çıkarırdım herhalde. 1 dropluk beastları çıkarmazdım ben olsam çünkü hunter decklerinde beastlar çok önemli, Buzzard koyup ard arda kart çekebilirsin, 1 droplardan birini atıp kill command kullanabilirsin 3 yerine 5 damage için, Houndmaster'la beraber oynayıp 3e 3 charge+tauntluk bir beast yaratabilirsin, en olmadı Hunter's mark attıktan sonra 1 healthli minyonları öldürmek için çok kullanışlı o 1e 1 charge.

Tracking oyundaki en iyi neutral kartlardan bence, her el eline random kart gelen bir oyunda desteki 3 karta bakıp istediğin birini seçme olayı çok avantajlı bu oyunda.

işsizlik aga :D bu arada bildiğiniz varmı ilginç hs streamci, ben Freegold'u çok begeniyorum bu aralar onu izliyorum çok saglam roqcu
işsizlik ? adamın işi bu abi adam günde 90 saat stream yapıyor ya arada koyduğu komik olan HS videolarına bakıyorum sağdece :D [ Bu arada video izleyin şaka değil harbi iyi yöntem biriktir kartı eğer değiştirirlerse fazladan %200 Dust alıyorsun ]:good:

Flood olacak ama Spoiler. Kalbi olan bakamsın :D
Hısssssssssssssssss...... :D

Not: Daha iyileride var ama olsun toplam 5 tane Legendary vardı 1 Deck ile 7 oldu :p [ + Ragnaros :p ]

Düello için oyuncu bulduğunda oyun takılıyor, kapatmak gerekiyor. Bu neden kaynaklı olabilir? Düne kadar böyle bir sorun yoktu. :/

Böyle oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık