Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

O kartın metada yeri yok. Kullanan olmadığı için bol bol dağıtıyorlardır kullansınlar diye.
Aynen Hep kullanılmayan kartlar çıkıyor.
1 tane Harvest golem bile çıkmadı ya :D

Bu arada yeni gelecek olan yer için şimdiden gold biriktirin 1.000 olursa şaşmam :D

Pek anlamam bu tür oyunlardan ama can sıkıntısına indireyim :/

Edit: 14 dil seçeneği var ama türkçe yok :mad:

Hunter rush deckleri en çok oynanan deck şu sıralar, çünkü hem kolay hem kazanma oranı yüksek, onları da en kolay Hunter kontrol deckleriyle counterlıyorsun.

Shamanla rankedda debelenip 8'den yukarı çıkamadım 2 haftadır, 1 saat önce kontrol Hunter'ı denedim ve hiç yenilmeden 5'e kadar çıktım. Şu anki açık ara en güçlü klas Hunter, ne şekilde oynarsan oyna.

Decki yollar mısın? Bendede Leeroooooooooo...ooy Jenkins olsaydı Rush Hunter yapacaktımda, yok işte. Hem ben Board Control seviyorum, o yüzden Druid Deck i yaptım. 15 oyun 13 win Rank 16. :D

4'e çıktım, 12 oyun ard arda win hehe.

Deck;

Bu arada o kadardır oynuyorum hala 1 legendary çıkmadı gitti, bırak legendaryi toplasan 3-4 tane epic kartım var ne bahtsız adamım :(

hunter da en korktuğum kart Flare istediği kadar legendery olsun ama o olmasın, mage im 5 tane secretim var 2 tane stealthim var Flare görünce çıldırıyorum 1 mana bide kart çekiyor.

En iyisi Control Deck ya Ben pek ranked yapmıyorum ama Rush hunter denedim 1-2 canla oyunu kaybedince Bıraktım :oleyo2:

4'e çıktım, 12 oyun ard arda win hehe.

Deck;

Bu arada o kadardır oynuyorum hala 1 legendary çıkmadı gitti, bırak legendaryi toplasan 3-4 tane epic kartım var ne bahtsız adamım :(
2 tane Köpek niye almadın kart mı yetmedi? Alsaydın neyi çıkartırdın diye sorayım bende 2 tane varda. :D
Tracking o kadar iyi kart mı ki ya? Ben sevemedim, seçmediğin 2 kart çöpe gidiyo. :hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık