Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

Oyunu biraz oynadım botlar ile sonra biraz insanlarla oynuyayım dedim sanırım 20 oyundan 1 ya da 2 sini kazanınca sildim.

Oyunu biraz oynadım botlar ile sonra biraz insanlarla oynuyayım dedim sanırım 20 oyundan 1 ya da 2 sini kazanınca sildim.
Oyunu öğrenmen gerek :D
3 tür haki var :p
1- Bütün kartları 2 veya altı cost'ta tutup Rush yapıcan [ Warloc önerilir ] [ Not: hepsini 2 veya altı yapma internetten Warlock Rush yaz çıkar herhalde :D
2- Normal Deck Yapıcan 1-2-3-4-5-6 cost gibi düzgün olacak. [ Örnek internette çok :D ]
3- Legendary Deck yapacan :D [ ki bu bayağı kazık para lazım bende bile yok böyle bir deck :D ]

Oyunu öğrenmen gerek :D
3 tür haki var :p
1- Bütün kartları 2 veya altı cost'ta tutup Rush yapıcan [ Warloc önerilir ] [ Not: hepsini 2 veya altı yapma internetten Warlock Rush yaz çıkar herhalde :D
2- Normal Deck Yapıcan 1-2-3-4-5-6 cost gibi düzgün olacak. [ Örnek internette çok :D ]
3- Legendary Deck yapacan :D [ ki bu bayağı kazık para lazım bende bile yok böyle bir deck :D ]
2. sıradakini denedim sonuç ortada :/ Oyunu bir daha yüklersem 1. sıradakini denerim. :/

Rasgele kart atmışsındır.
internetten Control deck diye arat az Epicli olanlardan yap [ yoksa kart onun yerine aynı işi gören bir kart koyarsın ]

icdedpeople

İnternette gezen desteleri yapa yapa herkeste aynı kartlar, aynı hamleler olmaya başladı. Kasrşımda bir warlock varsa ya murlocçu ya da devci, bir hunter varsa kesin secretçı. Adamın sınıfına göre hangi kartı atacağını bile tahmin edebilir oldum. Ben şahsen buna karşıyım. Kendi özgün taktiğini oluşturmadıktan sonra oyunun zekayla bir ilgisi kalmıyor. Hele ki murlocçulara öyle sinir oluyorum ki. Şansıma ne kadar nefret edersem edeyim oyun da bana bir sürü murloc kağıdı veriyor, geçen seriyi tamamlamışım bir de bunların ödül kartını verdi :mad:
Oyunda şu an gerçekten taktik ve zeka kullanımına dayalı olan rogue var. Onla da oynaması zor tabi diğerlerine göre.

oyun gerçekten ilerledikçe çok sıkıntı veriyor her şey en sonunda iyi kartı çekenin yeneceği duruma geliyor çünkü 3 5 tane oturmuş ve gerçekten kolay win alan zor kaybeden basit deckler var
yani adamın ne oynıcanı bilyorsun hatta 3 el sonra bile ne yapacağını biliyorsun ama cevap veremiyorsun strateji oyununda strateji yok bu oyunu blizzard yapmasaydı facebook oyunu derdim farmville ile aynı seviyede

Aynen kart çekemeyince yapabileceğin bir şey yok birde adamlar üst üste 5 tane Legendary atınca direk quit atıyorsun zaten.
ama eğlenceli oyun zaten toplasan kaç tane kart oyunu var ki ? :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık