Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis Garp'ın olayla ne alakası var ? Garp, Roger, WB bunlar Amiral mi ? Ne demeye çalışıyorsun yani ? Bir de adil savaş olmuyor diyor.

İsmin Monkey D garp, adamı Amiral yaptın alçaltma kendini diyorum adil olmaz diyorsun, yemin ederim Dünyayı Kurtaran Adam filminin Girişindeki hikaye şurada ortaya koyduğun tartışmadan daha mantıklı :hhh:
La demek istediğim o değildi adam Amiral çatısı altından fırlama siz Amiralleri fazla küçümsediğiniz için öyle diyorum ahh red ahh.. zaten Amiral>Yonkou artık benim gözümde yani o yüzden Yonkou leveli benim için fazla bir şey fark etmiyor eskiden Mihawk için Amiral olur derdim şimdi Yonkou olur diyorum oradan anla :D Amiraller sağlam kişilikler yok Marco imiş yok King imiş falan bunlarla lütfen kıyaslamayın tamam güçlü adamlar bu Marco'lar King'ler falan da Amiraller ile karşılaştırmak şahin ile bmw'yi karşılaştırmak gibi oluyor :D Kendi dönemlerinin fatihleri WB,Roger,Sengoku ve Garp iken bu dönemim fatihleri Kaido,Mom'dır Aka'yı bunlarında üstüne koyuyorum oradan anlatmak istedim.

La demek istediğim o değildi adam Amiral çatısı altından fırlama siz Amiralleri fazla küçümsediğiniz için öyle diyorum ahh red ahh.. zaten Amiral>Yonkou artık benim gözümde yani o yüzden Yonkou leveli benim için fazla bir şey fark etmiyor eskiden Mihawk için Amiral olur derdim şimdi Yonkou olur diyorum oradan anla :D Amiraller sağlam kişilikler yok Marco imiş yok King imiş falan bunlarla lütfen kıyaslamayın tamam güçlü adamlar bu Marco'lar falan da Amiraller ile karşılaştırmak şahin ile bmw'yi karşılaştırmak gibi oluyor :D
Böyle bir şey yapmak için elinde bir veri yok diyorum ben de. Olduğunda gel.

Akainu > WB korsanları diyorsan
Sabo > Amiral+Kor+Diğerleri
Derim... Sahne aynı hatta Sabo daha havalı ve gerçekten tek başına.

Bi yonkou’nun yc3 karşısında açık beklemesini, arkası dönük yakalayıp anca kazanmasını hayal etmeye çalışıyorum. Olmuyor :(

Böyle bir şey yapmak için elinde bir veri yok diyorum ben de. Olduğunda gel.

Akainu > WB korsanları diyorsan
Sabo > Amiral+Kor+Diğerleri
Derim... Sahne aynı hatta Sabo daha havalı ve gerçekten tek başına.
Yav bende sana Kinemon,Tama>Oden derim dayanıklılık olarak ne var itiraz da edemezsin :D Yani bitiricilik olarak saldırı gücü olarak da yanına Akainu>Kaido derim çünkü Akainu'nun vurduğu ya sakat kalıyor ya ölüyor yada yaralarla dolaşıyor manga'da ispatı da var.

Yav bende sana Kinemon,Tama>Oden derim dayanıklılık olarak ne var itiraz da edemezsin :D Yani bitiricilik olarak saldırı gücü olarak da yanına Akainu>Kaido derim çünkü Akainu'nun vurduğu ya sakat kalıyor ya ölüyor yada yaralarla dolaşıyor manga'da ispatı da var.
Akainu'nun vurduğu sakat falan kalmıyor kimi sakat bırakmış ? Jimbei hala devam ediyor o Wb korsanlarıyla dövüşürken indirdiği adam da sakat yada ölü değil bildiğim kadarıyla.

Onu unutmuşum :good:

Kaido tam set bir adam Akainu ile dövüşse Akainu'ya şans vermiyorum şahsen.
Ben bundan 3 yıl önce falan herhangi bir Amiral'in Yonkou karşısında şansının az olduğunu düşünüyordum hatta @sensey ile baya tartışıyorduk (aha dayıya sor gibi oldu bu) ta ki bu Yonkou Saga'nın işlenmesine kadar resmen rezil durumdalar şuan gözümde eğer Amiraller de o rezil duruma düşerse bende derim ki aa böyleymiş ama şuan gayet sağlam çizileceklermiş gibi geliyor MF profilleri itibariyle en azından eski Amiral üçlüsü Kizaru,Akainu ve Aokiji. Bunların karşısında öyle ben bir hybrid moda gireyim yok açlığım tuttu yok ejder moduna gireyim çıkayım yapamazsın gibi geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık