Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece animesinin 998. bölümü, şu ana kadar izlediğim en berbat anime bölümü olabilir. Hiç One Piece karalamayan ben bile bu bölümü facia olarak görüyorum.
Bende bunu yazmak için gelmiştim. Sanji'nin bölümleri normalde geçen hafta olması gerekiyordu sanırım.(Emin değilim bu konuda) Animeyi mangayı okumayan insanlar yapıyor olmalı, ben artık böyle düşünmeye başladım.

@Monkey D Garp bu sahneleri atarken utanmadın mı ya :hhh:

Yav illa bunu attıracaksın bana Akainu'nun dikkati Jinbei'deyken iki kişi dalıp hasar bırakamamaları, ben de o zaman şunu atayım bak haberi olmadan iki kişi öyle değil böyle saldırılır arada fark varmıymış? :D
Gerçi Amiralleri başka neyle övebilirsin ki ? Şeyi niye atmadın Ace'nini Lütfü'yü kurtarırken ölmesini onu da atsaydın xD

@Monkey D Garp bu sahneleri atarken utanmadın mı ya :hhh:

Gerçi Amiralleri başka neyle övebilirsin ki ? Şeyi niye atmadın Ace'nini Lütfü'yü kurtarırken ölmesini onu da atsaydın xD
Garp biraz ağır gelmiş olabilir kusura bakma niye atayım ki iki tane enayi kardeş mesela Lütfü MF'ye hiç gelmeyeydi tek taraflı katliam senaryosu izleyeydik değil mi veya arkacı WB'yi atsam daha eğlenceli mi olurdu ?:D

Aynen aynen Akainu'nun yanında kalbur üstü Aokiji ve Kizaru vardı anca öyle tutttular WB korsanlarını ve ittifakını :D
Sabo da tutuyor hem de tek başına ama dur o işine gelmez bir halt bulursun ona yanında Kor bile teklediler.

Ben sana diyorum Marco'ya üstünlüğünü göster sen bana WB'ye giderken kelepçe takılmış halini atıyorsun, Amiralci işte verecek örneğin bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık