Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo da tutuyor hem de tek başına ama dur o işine gelmez bir halt bulursun ona yanında Kor bile teklediler.

Ben sana diyorum Marco'ya üstünlüğünü göster sen bana WB'ye giderken kelepçe takılmış halini atıyorsun, Amiralci işte verecek örneğin bunlar.
Aahaha o sahnede kelepçe yok yalnız sen sonraki sahneyi hatırlıyorsun onda takılıyorlar kelepçeyi. :D Ben sana Marco'ya üstünlüğünü değil sadece Marco ve WB korsanlarına karşı üstünlüğün gösterdim Aka'nın ama sen buna inanmak istemiyorsun :D Yeri gelince Sengoku Teach'in tayfasına karşı savaşırken Teach'in eşeğine bile üstünlük kuramadı ki Teach'e üstünlük kursun diyorsun fakat Aka WB korsanlarına karşı ve Marco'ya karşı savaşırken aradan Cruel'i çıkarmış kaçıncı komutan olduğu umurumda bile değil belki savaş ilerlese daha neler olacak ama bunu görmezden geliyorsun :D Sen totali görmek istemiyorsun sadece olay bu, Akainu'nun arkasında marine erleri var okey peki marco ve ekibinin arkasında ki korsan ittifakını niye görmezden geliyorsun bunlar birbirini nötrlediğini varsayınca ortaya ne çıkıyor ?? WB korsanları ve ittifakı Akainu ve erleri durduramıyor çünkü birbir düşüyorlar cevabı çıkıyor ortaya.

Son düzenleme:
Aahaha o sahnede kelepçe yok yalnız sen sonraki sahneyi hatırlıyorsun onda takılıyorlar kelepçeyi. :D Ben sana Marco'ya üstünlüğünü değil sadece Marco ve WB korsanlarına karşı üstünlüğün gösterdim Aka'nın ama sen buna inanmak istemiyorsun :D Yeri gelince Sengoku Teach'in tayfasına karşı savaşırken Teach'in eşeğine bile üstünlük kuramadı ki Teach'e üstünlük kursun diyorsun fakat Aka WB korsanlarına karşı ve Marco'ya karşı savaşırken aradan Cruel'i çıkarmış kaçıncı komutan olduğu umurumda bile değil belki savaş ilerlese daha neler olacak ama bunu görmezden geliyorsun :D Sen totali görmek istemiyorsun sadece olay bu, Akainu'nun arkasında marine erleri var okey peki marco ve ekibinin arkasında ki korsan ittifakını niye görmezden geliyorsun bunlar birbirini nötrlediğini varsayınca ortaya ne çıkıyor ?? WB korsanları ve ittifakı Akainu ve erleri durduramıyor çünkü birbir düşüyorlar cevabı çıkıyor ortaya.
Bir üstünlük falan göstermedin, bir üstünlük olsa Amiraller anamı babamı öldürmediler kabul ederim olaylarını. Komutanlar olsun, WB olsun, Ace olsun hep yaptıkları işlerde başka durumlar oldu. Bigmom'ın Marco'yu yakalaması gibi yakalayamadı bile Kizaru ki en hızlı karakter lafta. Durum bu ilerde bir gün bir komutanı rahat bir şekilde yenerlerse o zaman tekrar görüşürüz haklarını teslim ettiğimi de görürsün.

Marco'ya üstünlük sağlayamadı Kizaru mesela, Aokiji de aynı şekilde ne zaman ki duruma farklı bir olay müdahil oldu o zaman başardılar.

Bir üstünlük falan göstermedin, bir üstünlük olsa Amiraller anamı babamı öldürmediler kabul ederim olaylarını. Komutanlar olsun, WB olsun, Ace olsun hep yaptıkları işlerde başka durumlar oldu. Bigmom'ın Marco'yu yakalaması gibi yakalayamadı bile Kizaru ki en hızlı karakter lafta. Durum bu ilerde bir gün bir komutanı rahat bir şekilde yenerlerse o zaman tekrar görüşürüz haklarını teslim ettiğimi de görürsün.

Marco'ya üstünlük sağlayamadı Kizaru mesela, Aokiji de aynı şekilde ne zaman ki duruma farklı bir olay müdahil oldu o zaman başardılar.
Üstünlük sağlayamadı dediğin ne mesela anında yenmesi mi gerekiyordu, Kizaru vs WB sahnelerine bir bakalım mesela baktığında hangisi daha ağır basmış sahnelerde :D Yani Garp'ın Marco'ya çektiği s*ktiri Mom hayatında yapamaz ruhum yok diyip çekip gitti kendinde diyorsun bunu :D

Üstünlük sağlayamadı dediğin ne mesela anında yenmesi mi gerekiyordu :D Kizaru vs WB sahnelerine bir bakalım mesela baktığında hangisi daha ağır basmış sahnelerde :D
Bak sana Seviye farkı nasıl gösterilir aynı karakter üzerinde örnek vereyim:

bu kendine yakın karakterle çarpışması:
Bu da arada fark olan karakterle çarpışması:

@RedTeroR de bunu anlatmak istiyor herhalde :)

Ahahahah bence de adil bir savaş olmuyor çünkü senin için :D
Reis Garp'ın olayla ne alakası var ? Garp, Roger, WB bunlar Amiral mi ? Ne demeye çalışıyorsun yani ? Bir de adil savaş olmuyor diyor.

İsmin Monkey D garp, adamı Amiral yaptın alçaltma kendini diyorum adil olmaz diyorsun, yemin ederim Dünyayı Kurtaran Adam filminin Girişindeki hikaye şurada ortaya koyduğun tartışmadan daha mantıklı :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık