Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bundan 3 yıl önce falan herhangi bir Amiral'in Yonkou karşısında şansının az olduğunu düşünüyordum hatta @sensey ile baya tartışıyorduk (aha dayıya sor gibi oldu bu) ta ki bu Yonkou Saga'nın işlenmesine kadar resmen rezil durumdalar şuan gözümde eğer Amiraller de o rezil duruma düşerse bende derim ki aa böyleymiş ama şuan gayet sağlam çizileceklermiş gibi geliyor MF profilleri itibariyle en azından eski Amiral üçlüsü Kizaru,Akainu ve Aokiji. Bunların karşısında öyle ben bir hybrid moda gireyim yok açlığım tuttu yok ejder moduna gireyim çıkayım yapamazsın gibi geliyor.
Bu seriye hala kıymet verdiğini gösterir senin için üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Burada Kaido ve Bigmom'ı çıkar Akainu ve Kizaru koy yada ne bileyim üçünü birden koy yine aynı şeyler olurdu yine kimse ölmezdi.

Bu seriye hala kıymet verdiğini gösterir senin için üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Burada Kaido ve Bigmom'ı çıkar Akainu ve Kizaru koy yada ne bileyim üçünü birden koy yine aynı şeyler olurdu yine kimse ölmezdi.
Benim beklentim Amiraller ve eski neslin FB'lerini görmek zaten şuan güç dengesinin bende sıkıntılı olduğunu biliyorum da! bunu Yonkou'lar üzerinden çok fazla gösterince ulan acaba Yonkou'lar da bir sıkıntı mı var diyorsun Kaido'nun nasıl resmedildiğini nasıl tanıtıldığını hatırlarsın değil mi? Şimdikine bakıyorsun yok abicim oyuncak ejderha.

Benim beklentim Amiraller ve eski neslin FB'lerini görmek zaten şuan güç dengesinin bende sıkıntılı olduğunu biliyorum da! bunu Yonkou'lar üzerinden çok fazla gösterince ulan acaba Yonkou'lar da bir sıkıntı mı var diyorsun Kaido'nun nasıl resmedildiğini nasıl tanıtıldığını hatırlarsın değil mi? Şimdikine bakıyorsun yok abicim oyuncak ejderha.
Yonkoular zamanında çok rahat Amiral harcarken @sensey ile amiral savunurduk xD nereden nereye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık