Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır, o sahnede gemi halen uçar pozisyonda. Uçtuğu da aynı sayfada görülüyor. Ayrıca yine yemek yediği sırada gökten meteor falan indiriyor. Sahne başında da gemi doğrudan uçarak geliyor. Gerçi boşuna konuşuyorum. Sen "Evet, kılıç olmadan da uçurabiliyormuş" diye kabul etmek yerine, ufacık şeyler bularak aksini kanıtlamaya çalışırsın, unuttum bunu.
Şimdi OP wikiye de baktım, orada da Fujinin meyve kullandığı tüm sahnelerde kılıcını da kullandığı, kılıç ve meyve arasındaki bağlantının henüz açıklanmadığı yazıyor. Muğlak bir konu olduğu bariz bence de. Bu adamın kılıcıyla kimseyi kestiğini hatırlamıyorum. Öyle istediği zaman eliyle meteor indirse, yer çekimi uygulasa ne diye kılıçla akrobasi yapsın. Lawı yerde tutacak yine kılıç kullanıyor. Havaya kaya kaldıracak yine kılıç kullanıyor. Bu kadar done varken ısrarcı olmam normal bence. :)

Şimdi OP wikiye de baktım, orada da Fujinin meyve kullandığı tüm sahnelerde kılıcını da kullandığı, kılıç ve meyve arasındaki bağlantının henüz açıklanmadığı yazıyor. Muğlak bir konu olduğu bariz bence de. Bu adamın kılıcıyla kimseyi kestiğini hatırlamıyorum. Öyle istediği zaman eliyle meteor indirse, yer çekimi uygulasa ne diye kılıçla akrobasi yapsın. Lawı yerde tutacak yine kılıç kullanıyor. Havaya kaya kaldıracak yine kılıç kullanıyor. Bu kadar done varken ısrarcı olmam normal bence. :)
Kılıç olmadan meyve kullanılamıyorsa, attığım sahneyi nasıl açıklıyorsun?

Gerçekten de hiç kılıçsız kullanmadı mı acaba?

Şimdi düşündüm de Fujinin gücü muhteşem değil mi? Gemini uçarak getiriyorsun var mı daha iyisi. Bu Amiral'lerin meyvesine nedense hiçbir meyve ozenmedigi kadar özeniyor. Aokiji de okyanusu buza çevirip bisikletle gidiyordu.

İnanılmaz derecede güçlü bir meyvesi var.
Efektiflik açısından Law'ın ki ile birlikte en iyi meyve, ardından Kizaru, Aokiji ve Enel'in meyvesi de girer buraya.

Akainu ve WB'ninki ise çok yıkıcı. Onların kontrolünün ötesinde. Sadece yıkmak için kullanabiliyorsun meyveleri.

Hayır Japon mitosu için çok önemli bir figür olarak adlettirilen Kaplan'ı yakıştırmış bu adama. Hakisi ve Meyve gücünden bahsetmiyorum bile. Zamanında Doffy ve tayfası bu adamı alır diyen vardı ya. Hani ne bileyim jsdfgıdjjg Kuğu lan adam kuğu büzük pica Issho'ya saldırıyor hahahahahha cidden akıl almaz kafalar var forumda :dd

Kılıç olmadan meyve kullanılamıyorsa, attığım sahneyi nasıl açıklıyorsun?
Şimdi ilgili 724. bölüme baktım.

İlk olarak denizci gemisi Green Bit'te iken Sunny yol almış durumda.

Bir sonraki sayfada Fuji gemiyi Sunny'e doğru kaldırıyor. Nasıl kaldırdığı gösterilmemiş.

Bir sonraki sayfada meteor inmeye başlıyor. Ancak burada da Fuji'nin hareketi gösterilmemiş.

Bir sonraki sayfada meteorun biri gemiye ineceği esnada denizci gemisi de düşmesini tamamlamak üzere iken Law meteoru gemiye yönlendiriyor.

Bir sonraki sahne senin attığın sahne, dumandan dolayı geminin suya inip inmediği tam anlaşılmıyor, ya suya indi ya da çok az mesafe kaldı inmesine. Sunny'nin diğer açısını çizdiği için sonraki sahnelerde de gemiyi göremiyoruz.

Esasında Fujitora gemiyi uçurmuyor yahut havada asılı tutmuyor. Basitçe gemiyi kaldırıp atması gibi bir durum söz konusu, onu da nasıl yaptığını göstermemiş mangaka. Yani gemiyi kaldırıp atma ve meteor indirme hareketlerini yaptıktan sonra oturup yemek yemesi ihtimal dahilinde. Zira, hareketler gösterilmemiş. Elinde yemek varken meteorun indiği gösterilse tamam derdim ama böyle bir sahne yok.

Yönetimdekilere bir sorum var. Site içi arama olmamasının özel bir sebebi var mı? Cidden bazen yerini unuttuğum bir konu oluyor siteden çıkıp Google'a yazıyorum. Ne bileyim site içi arama olsa çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık