Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaldırıp attığı bir gemiyi acil bir durumda havada nasıl yönlendirecek? Onu geçtim sürekli kılıcını bir kez kullanması yeterli diyorsun, doğru mu anladım?
Evet kılıç kullanmasi lazım. Issho dikkatli ve tedbirli bir adam değil. Law meteoru gemiye çarptırdığında dikkatsiz davrandim diyor, kafesi parçalamak için halkın üstüne meteor indiriyor, acil duruma takılacağını sanmıyorum, çok umursamaz çünkü.

Kılıca zoan yedirme gördük sonuçta bir canlı formu veriyorsun o yüzden kontrol etmen normal ama meteor meyvesi yemiş bir kılıca her istediğini nasıl anlatacan? Bak bu Enma ile karıştırılmasın. Enma'nin yaptığı şey hep aynı. O yüzden onu sadece kontrol ediyorsun. Biraz saçma yani.
Meteor meyvesi diye bir şey yok yer çekimi meyvesi işte. Kılıca indir diyorsun indiriyor, kaldır diyorsun kaldırıyor. Hareket etme şekline göre kılıç tepki verebilir sonuçta. Kılıca zoan yediren teknoloji paramecia da yedirsin bir zahmet :)

Bu arada Fuji'nin kılıçsız bir şeyler yaptığı açık açık gösterilmedi hiçbir zaman.
O yüzden bir taraf kesin haklı denemez.
Ne zaman açık açık skill kullansa elinde kılıç var.
O gemi uçarken yaşanan her şey off screen gerçekleşiyor.
Ha açık bir şekilde kılıçsız gösterilir eyvallah denilir.
+1 tam olarak bundan bahsediyorum işte :)

Sabo'yu işin içine katmadım ama Luffy, Law , Dof bizim tayfa Dof tayfası arena tayfası hepsini gömerdi istese.

@RedTeroR

Pika gitsin en başta Zoro'yu gomsun sonra ada gömer.
Yapma gözünü seveyim bunu yapabilecek adam Sabo+Karasu,Morley,Mink 4lüsünü tek gömebilir.Yanında başka bir amiral bile var iken yaralanmış ama.Amiraller bu kadar über adamlar değil.Dressrosa'daki Luffy+Sabo+Doffy+Zoro dörtlüsü Akainu hariç herhangi bir amiralin hayatını kaydırır.

Bir zahmet gömsün.
Önce 2v4 rahat gömsün.Sonra da g3ten çizik yemesin sonrasına bakılır.Sırf paltosu var diye abartıyorsunuz adamları.

Yapma gözünü seveyim bunu yapabilecek adam.Sabo+Karasu,Morley,Mink 4lüsünü tek gömebilir.Yanında başka bir amiral bile var iken yaralanmış ama.Amiraller bu kadar über adamlar değil.Dressrosa'daki Luffy+Sabo+Doffy+Zoro dörtlüsü Akainu hariç herhangi bir amiralin hayatını kaydırır.
Büyük ihtimal o bölgeyi yikmayacak şekilde kısıtlı savaşmak zorunda kaldılar. Karşısı da doğrudan yüz yüze carpışmamıştır. Stratejik şekilde carpismarlardir ki stratejik meyvelere sahipler.

Ayrıca Fujitora Sabo'yu kısa sürede hoşaf edip yok ortasinda bırakıyor. Baya güçlü adam.

Büyük ihtimal o bölgeyi yikmayacak şekilde kısıtlı savaşmak zorunda kaldılar. Karşısı da doğrudan yüz yüze carpışmamıştır. Stratejik şekilde carpismarlardir ki stratejik meyvelere sahipler.

Ayrıca Fujitora Sabo'yu kısa sürede hoşaf edip yok ortasinda bırakıyor. Baya güçlü adam.
Olay Fuji'nin tam güç kullanması değil olay Sabo'nun o yanındaki kekolarla 2v4 yaralamış olması.Sabo yanındaki dallamalarla bunu yapabiliyorsa Sabo,Luffy,Doffy,Zoro dörtlüsü Fuji'yi parkinson eder döve döve.

Olay Fuji'nin tam güç kullanması değil olay Sabo'nun o yanındaki kekolarla 2v4 yaralamış olması.Sabo yanındaki dallamalarla bunu yapabiliyorsa Sabo,Luffy,Doffy,Zoro dörtlüsü Fuji'yi parkinson eder döve döve.
Yalnız Sengoku bile adam akıllı darbe almamasına rağmen MF savaşı sonrası sargı bezleriyle çizildi. Yaralamaktan kastın senin de herhalde bu. Öyle ciddi bir yaralanma söz konusu değil Miyata'cığım. Bu adamların performansı ölene kadar devam eder Akainu'dan biliyoruz. Bırak ölmeyi yarısına kadar bile zorlanmadan ezmişlerdir. Diğer taraftan Sabo'nun yanındaki dörtlünün güçlerini de bilmiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık